Колело за 2-годишно дете

  • 18 753
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Жасмин, вероятно ми zнаеш отговора  Mr. Green За Пуки съм. Първо, zащото ние сме много доволни от нашето и второ, zащото децата по лесно се ка4ват на него  Peace

# 16
  • Мнения: X
Tatjana, знам за Пуки. Grinning И ние си имаме, но oнова малкото, на четирите колелца. Малкият се скъсва да го кара, но вече го надраства. Така че май пак към Пуки се ориентирам, но с две гуми.  Grinning
Само се чудя, дали да не взема още едно, с дръжка, с което да го бутам навън и да махнем бебешката количка напълно. Че засега излизаме с количката, а в багажника караме колелото до парка.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 17:19 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 7 605
Ли4но аz не бих. Първо, 4е скоро ще ви трябва гараж само zа детето  Laughing и второ zащото не смятам, 4е колело с дръжка ще ви е от полzа когато малкият е уморен. Вярно 4е ще го буташ ти тогава, но не може да се отпусне на колелото, все пак.
Ние имаме един колан zа Пукито и го мятаме преz рамото когато трябва  Wink

# 18
  • Мнения: X
Първо, 4е скоро ще ви трябва гараж само zа детето  Laughing

Ужас, ужас... Laughing Ние си имаме и кака-първокласничка, та и нейните колелета и ролери като добавиш, можеш да си представиш какви купища са. Добре, че живеем в къща. Laughing
Мъжът ми наскоро предложи да отворим оказион, човечецът не може да си изкара колата вече от гаража.  Joy

# 19
  • Мнения: 93
 най-добър ми се струва първият от показаните модели.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 10:00 от мама Еличка

# 20
  • София
  • Мнения: 6 363
прощавайте за тъпия въпрос, но как се кара такова колело без педали?

# 21
  • Мнения: 7 605
прощавайте за тъпия въпрос, но как се кара такова колело без педали?

Сядаш и вървиш  Wink

# 22
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
прощавайте за тъпия въпрос, но как се кара такова колело без педали?

Сядаш и вървиш  Wink

И когато се засилиш повече... вдигаш краката.  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 855
А колко струват тези колела без педали? Аз обикалях миналата седмица доста магазини с колела и никъде не видях такива без педали? Къде се продават? Щом са Кетлер, предполагам, че няма да много евтини?

# 24
  • Мнения: X
На Кетлер са 70 евро.

# 25
  • Мнения: 7 605
В БГ май няма такива. Тук в Германия са много популярни, цените варират от 30 до 100?. Можеш да си поръ4ваш от май тойс, доставката zа нови клиенти е само 6?  Wink

Тигре, то4но, моята щерка го умее ве4е, което zа мен си е докаzателство, 4е действително се нау4ават да паzят равновесие и преминаването на истинско колело беz помощни гуми иzобщо не е мираж  Grinning

# 26
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Ние купихме нашето колело от ТСМ преди около 2,5 години и не струваше много около - 40-45 лв, доколкото си спомням. Лошото е, че вече май не ги внасят...
Научават се и още как! Един ден бяхме голяма атракция в градинката "Заимов" - той бяга с колелото и вика "Тати-и-и, искам да ме гони-и-и-и-ш"... и що бягане падна! А диването беше подбрало дори и да се спуска по наклона лекичко надолу!  Laughing

# 27
  • Мнения: X
http://www.easirider.co.za/product.php
Ето едно клипче, вижда се как се кара такова колело без педали.
За мен това е една от най-успешните ми покупки за 2 годишния ми син.

# 28
  • Мнения: 139
Ние купихме триколката на Кетлер - голяма радост настана  Hug

Коя точно? Те са няколко модела - с помпащи се и плътни гуми.
Жасмин най-евтиния модел http://www.sportdepot.bg/products/bicycles-rollers-skateboards/b … -detski-velosiped
Другият модел Happy Plus със сигурност е по-добър, но и цената му е двойна. Hug
Колелата без педали наистина са голям хит в Германия, но там и условията за колоездачи са невероятни.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 15:56 от манна

# 29
  • Мнения: 7 605
Колелата без педали наистина са голям хит в Германия, но там и условията за колоездачи са невероятни.

Не мисля, 4е това играе роля при толкова малки деца. Моето дете не полzва лентата zа колоеzда4и, ами си кара на тротоара или пък иz гората, както би направила и в БГ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт