ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 78 130
  • 1 515
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 541
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ОТ НАС ЗА ВСИЧКИ  Hug  bouquet Heart Eyes !

# 376
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 998
Весели празници! И след тях ви очакваме отпочинали и по-усмихнати!

# 377
  • София
  • Мнения: 395
Весели празници на Всички и успех  bouquet

# 378
  • Мнения: 99
Весели празници и от нас.
Към екипа на ИСОДГ и г-н Джонев.
Починете си добре и повече усмивки. Hug

# 379
  • София
  • Мнения: 1 626
Весели празници от нас за всички мами!
Поздрави за г-н Джонев и екипа на ИСОДГ!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 380
  • София
  • Мнения: 607
Имам проблем. Не знам към кого да се обърна. Регистрирани сме успешно с нов профил на 11.04. До днес няма името на детето в списъците на чакащи прием за желаната детска градина. Някой друг сблъскал ли се е с такова нещо?
При мен имаше такъв проблем ,но със съдействието на г.Джонев нещета са вече ок   bouquetЗа което искренно благодаря .
Провери и днес ако има проблем пиши в обратна връзка или на Лични на ИСОДГ ,ще ти помогнат.Успех Hug

# 381
  • Мнения: 766
Весели празници и от мен на всички  родители и служители на Сирма  easter

# 382
  • Мнения: 3 158
Някой може ли да ми даде телефон на ИСОДГ?С тази система за обратна връзка нещо не ни се получава комуникацията.
Имам проблем с пререгистрацията на профила.Стигам само до междинната стъпка,където се въвеждат ЕГН-тата на родителите.Оттам ми излиза,че има проблем и трябва да се свържа с екипа по поддръжка.Вече 10 дни поред им пращам писма с описанието на проблема,в отговор на което получавам някакъв шаблонен отговор-,,опитайте пак''.Писна ми вече-системата не позволява да си направя нова регистрация,не ми позволява и да ползвам тази. #Cussing out

# 383
  • Мнения: 766
шоколадче за телефон не знам да има  newsm78
Пиши им на ЛС на профила тук  Rolling Eyes
Дано отстранят проблема с профила ти

# 384
  • София
  • Мнения: 1 231
Един въпрос - в списъците по точки виждам деца с точки 10+ и 10т. Какъв е този плюс и каква е разликата между двете? Социалните критерий ли са маркирани с плюса? За тази група ли важи квотният принцип от 40%?


10+ са деца с над 10 т.  Peace

# 385
  • Мнения: 7 947
какъв е тоя квотен принцип от 40%  newsm78

# 386
  • София
  • Мнения: 847
Здравейте и Весели празници!

Бих искала тук да задам един въпрос: Ако от есента по-голямото дете е предучилищна група в детска градина, това отчита ли се в допълнителните критерии? В моя профил е въведена голямата ми дъщеря с набора си 2003, но "автоматичното изчисление" на критерия "друго дете в детска градина, което не тръгва на училище от есента" не се случва и си стои на 0.0.

Благодаря!

# 387
  • Мнения: 3 158
Благодаря ти,Тим-там,още във вторник ще пробвам.

# 388
  • София
  • Мнения: 395
какъв е тоя квотен принцип от 40%  newsm78

Това къде го видя? newsm78

# 389
  • Мнения: 7 947
Един въпрос - в списъците по точки виждам деца с точки 10+ и 10т. Какъв е този плюс и каква е разликата между двете? Социалните критерий ли са маркирани с плюса? За тази група ли важи квотният принцип от 40%?

10+ са деца с над 10 т.  Peace
ей тука

Общи условия

Активация на акаунт