Какви мъже ???:-(((

  • 5 440
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, отдавна чета вашите компетентни теми и отговори във форума! Simple SmileНова съм тук и реших да се обърна към вас!
Накратко-познаваме се от 3 месеца,заедно сме от 2,на години сме към 30-те.
Пределно съм наясно,че не мога да си правя каквито и планове,защото е рано!Сега е фазата на взаимното опознаване,фазата на разговорите или просто секс.Чуваме се всеки ден,виждаме се по- рядко,защото работата му е извън Бургас.Запознала съм го с моя приятелка.Никой не познавам от неговото обкръжение!Не сме се виждали от 10 дни,днес се прибира заради негов приятел/заявява ми в прав текст-работата ще почака Shocked,а за мен не може.../Вечерта ще се излиза ,но мен ме няма в плановете,ще се излиза само по мъжки-така си изкарвали по весело....А преди дни,ми каза,че ако приятеля му се върне,ще излезем заедно.....Стана ми супер обидно SickСамо му написах с ирония-да,бе ,.наистина за какво са ви жени???...не се усети въобще...утре щели сме да се видим....да,да,ама не е познал.Въобще не искам да го виждам,много се разочаровах,как да му натрия носа???Има ли смисъл от разговор,като той така или иначе не се усеща??? newsm78

# 1
  • Мнения: 593
Ами човека явно поставя на първо място себе си.

Или го стягаш от самото начало, или търпиш, или го оставяш.

Ти решаваш.  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
От три месеца се познавате, а ти вече правиш проблем, че ще излиза по мъжки.Лошо, лошо..

# 3
  • Мнения: 62
Здравейте, отдавна чета вашите компетентни теми и отговори във форума! Simple SmileНова съм тук и реших да се обърна към вас!
Накратко-познаваме се от 3 месеца,заедно сме от 2,на години сме към 30-те.
Пределно съм наясно,че не мога да си правя каквито и планове,защото е рано!Сега е фазата на взаимното опознаване,фазата на разговорите или просто секс.Чуваме се всеки ден,виждаме се по- рядко,защото работата му е извън Бургас.Запознала съм го с моя приятелка.Никой не познавам от неговото обкръжение!Не сме се виждали от 10 дни,днес се прибира заради негов приятел/заявява ми в прав текст-работата ще почака Shocked,а за мен не може.../Вечерта ще се излиза ,но мен ме няма в плановете,ще се излиза само по мъжки-така си изкарвали по весело....А преди дни,ми каза,че ако приятеля му се върне,ще излезем заедно.....Стана ми супер обидно SickСамо му написах с ирония-да,бе ,.наистина за какво са ви жени???...не се усети въобще...утре щели сме да се видим....да,да,ама не е познал.Въобще не искам да го виждам,много се разочаровах,как да му натрия носа???Има ли смисъл от разговор,като той така или иначе не се усеща??? newsm78

Жалко че по обясними причини не съм в Бургас сега.Инак с удоволствие бих участвал в План за натриване на Нос.  Laughing

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 380
Трудно ми е да преценя от написаното, но дали не си правиш прибързани изводи? Възможно е приятелят на приятеля ти да има някакви проблеми и да не е уместно да присъстваш на срещата им. Съвсем друго е, ако системно те пренебрегва за сметка на срещите с приятелчета. Ако толкова ти се иска да му "натриеш" носа, направи го така, че да не усети, че те е засегнал. Когато те покани да излезете, намери си някакъв друг ангажимент като оправдание-да не остане с впечатлението, че винаги си на разположение. Но го направи естествено, с усмивка, а не все едно му отмъщаваш за този случай.

# 5
  • Мнения: 1 898
Възможностите са две-или излизането е по мъжки или той е на фаза просто секс.

# 6
  • Мнения: 0
От три месеца се познавате, а ти вече правиш проблем, че ще излиза по мъжки.Лошо, лошо..
Не,не ме разбра!!!Въобще не му правя проблем-всеки е свободен да си излиза,когато иска!!!Стана ми криво за самото му отношение към мен!!!Да беше ме поканил например да изляза с тях-самия жест!!!Аз щях да преценя и като разбера,4е излизат само по мъжки,много ясно,че нямаше да изляза с тях!!! newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Ами не те е поканил, защото се е страхувал, че ще приемеш предполагам. Laughing
Съвсем сериозно.С мъжа ми по принцип излизаме заедно от самото начало на връзката ни.Но има случаи, в които излизаме по отделно.Всеки си има нужда от малко самостоятелност, свобода.Никога не съм го канила с надеждата да откаже.Както и той мен.Просто казвам утре или в събота ще излизам с приятели (само мои, не общи) и това е.Аз не намирам нищо обидно.

# 8
  • Мнения: 194
Като те потърси, не му вдигай.

После му кажи, че си излизала по женски Mr. Green Crazy

# 9
  • Мнения: 46 591
Хората са различни, с различни потребности. Някои имат нужда от лично пространство и не могат да си представят да не излизат отделно, други са точно обратното. Хубаво е да прецениш още в началото на връзката дали си пасвате, иначе винаги единият ще е прецакан.

Ние никога не излизаме отделно, не го приемам за моето семейство и се радвам, че намерих човек, който да има същите потребности като мен.

# 10
  • на майната си
  • Мнения: 425
След като не познаваш средата му и сте заедно от толкова малко как очакваш да те покани. Ами постави се на негово място - с приятеля си да се види или да се чуди цяла вечер на кого да обърне внимание. А ако са мъжка компания - съвсем е простено.
Аз драма не виждам, напротив - умно решение Simple Smile. Предполагам, че по-натам ще те запознае и ще излезете заедно.

# 11
  • Мнения: 0
Ами не те е поканил, защото се е страхувал, че ще приемеш предполагам. Laughing
Съвсем сериозно.С мъжа ми по принцип излизаме заедно от самото начало на връзката ни.Но има случаи, в които излизаме по отделно.Всеки си има нужда от малко самостоятелност, свобода.Никога не съм го канила с надеждата да откаже.Както и той мен.Просто казвам утре или в събота ще излизам с приятели (само мои, не общи) и това е.Аз не намирам нищо обидно.

оффффффф,незнам дано е така!!!Но май мисли за себе си само.Преди 10 дни,като си дойде/предупреди ме кога/-ми звънна към 20.30 да ми каже,че няма да се видим,току що се прибрал,но станало късно Shockedи на др.ден щял да става рано....следващата вечер,искаше да се видим,но тогава аз го отрязох,казах му,че аз ще ставам рано....и се видяхме чак на 3-ят ден за едно кафе в обедната ми почивка...но въобще не се е трогнал,че докато беше тук за 3 дни се видяхме за 1 кафе....

# 12
  • Мнения: 232
Според мен от вашата връзка няма да излезе нищо. Той явно няма чуства, щом от 2 месеца сте в тази фаза. Тук не става дума за излизане поотделно или не, тук става дума за това, че ти си гаджето подръка и естествено той не се замисля много-много как ще се почустваш, понеже той самият няма кой знае какви чуства, а и може да е от тия дето още вятър ги вее на бял кон... Правилно си се почуствала наранена, явно това НЕ Е твоят човек.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Ако  ти се струва, че не влага толкова във връзката, колкото ти, просто го карай по-спокойно и не храни големи надежди.Използвай времето когато го няма да се виждаш с приятелки.Да не вземеш да стоиш в къщи да го чакаш  Naughty
От друга страна не знам колко ви е сериозна връзката.Някои за три месеца се женят, други три години не могат да се решат дали да заживеят заедно.

# 14
  • на майната си
  • Мнения: 425
2 месеца, но зависи колко време им се събира заедно Simple Smile. Може да се окаже начална фаза.

Общи условия

Активация на акаунт