Били ли сте в такова положение?

  • 2 617
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Кое от двете е вярното?

... често допускам грешки,без да искам,уж невинни,неосъзнати,безобидни...недомислени действия...Без никаква умисъл да го нараня ...

... умишлено го наранявам,че го карам да ревнува,за да си доказвам любовта му...

Защото, ако наистина е умишлено, проблемът ти е решен - просто спираш да го караш да ревнува.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добре, ама аз продължавам да не схващам за какво иде реч..
Може би щот съм русичка, или ти нещо не можеш да обясниш като хората.
За какво предателство става дума?Ревнува ли те?
Защото за мен прекалена мнителност и съмнения за изневери без основание  си е болна ревност..

# 17
  • Мнения: 25 619
Е само с пуканки ли? Ще ти стане много солено..  Heart Eyes

Е, бирата може да е от теб!  Laughing

Авторката - а ти даваш ли му основателни поводи за ревност или той си въобразява разни неща? Защото, ако е второто, бягай, докато е време. Наранен, наранен, ама такива така обичат да се увисват на някой женски врат, че...  Stop
Но, ако ти му даваш поводи с лекомислено поведение, сърди се на себе си. Или порастваш и си сядаш на задника, или правиш горкия човек сам да си говори. Изборът е твой.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 016


Е, бирата може да е от теб!  Laughing

[/quote]

Добре ама е студеничка...

А иначе продължавам нищо да не схващам от темата...

# 19
  • Мнения: 3 715

Много сърцераздирателно го описваш и нищо не се разбира. Дай малко по-конкретно.
Ти пък какво се разсейваш. Нали щеше да се мяташ от прозореца.  Laughing Hug

Оооо и да се лиша от споделения тук опит, нееееее.

Авторката, ти на колко години си?

Сещам се за една тема преди доста време, една девойка подобно на теб обясняваше колко умен е мъжът, с когото се вижда, а от разказите се оказа, че е един комплексиран дървен философ, който понеже умее да говори със сложни изречения, й изглеждаше умен. Та май и ти си в подобно положение.

# 20
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Много съм руса newsm78
Пак нищо не разбрах...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 016
Много съм руса newsm78
Пак нищо не разбрах...

Е аз уж не съм руса пък пак нищичко не разбирам от тази тема.... Явно е за много високо интелигентни хора написана.. Имаме още пасти да ядем докато стане време да разбере ме сложния замисъл  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз пък разбрах. Авторката има за гадже страшен комплексар, който я кара да се чувства виновна за това, че диша.
Аз с такъв човек не бих останала и месец, ама ти си знаеш.

# 23
Авторката наистина е много объркана и много драматична.

Виж сега авторке, хората виждат нещата по различен начин. За теб любовта ви може да е най-драматичното и силно чувство на света, а човекът да е по-практичен и тези помитащи чувства да го плашат малко. Не бъди толкова емоционална, ами се опитай да погледнеш нещата отстрани.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз пък разбрах. Авторката има за гадже страшен комплексар, който я кара да се чувства виновна за това, че диша.
Аз с такъв човек не бих останала и месец, ама ти си знаеш.


И аз съм на това мнение. Вменява ти се чувство за вина, само защото ти си по- импулсивна? Че той това преди не го ли знаеше като е толкова умен и прозорлив?

# 25
  • Мнения: 166
Не ми се нрави да съм виновна пред някой заради това, което съм. И въобще не ме вълнува защо и как. Като ми трябват комплекси, ще си създам. Чужди нито създавам, нито оправям. Спокойно, ще порастеш, ще разбереш.

# 26
Абе авторке,

разкажи за какво става дума или ходи да пишеш стихове, а не да занимаваш хората по  форумите.
Има хора с реални проблеми, а не с неосъзнато раздвоение на личността!!!!
Sorry ама се ядосах

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аууу, ама той много раним бе! ooooh! С тази нежна и чувстивтелна душа няма да му е лесно. Mr. Green
Авторката, я вземи се стегни малко и спри да се поддаваш на емоционалното му изнудване! Човека си има проблеми, несигурен е, трудно се "отваря" към хората. Не му позволявай да те кара да се чувстваш виновна, само защото не си като него. Ако те обича, да те приема такава каквато си, ако ли не да си търси друга по свой образ и подобие!

# 28
  • София
  • Мнения: 71
Аз пък разбрах. Авторката има за гадже страшен комплексар, който я кара да се чувства виновна за това, че диша.
По-точно не би и могло да се каже! Peace

# 29
  • Мнения: 473
И аз смятам, че той ти насажда чувство за вина и тънко те манипулира. Щом ти го харесваш с този му труден характер, и той трябва да те харесва, такава каквато си. Не може заради него да се ограничиш от собствената си свобода и доброволно да станеш кукла на конци. Критикуват и насаждат чувство за вина манипулаторите. С това поведение рискуваш да се обезличиш като личност и да станеш негова сянка.

Общи условия

Активация на акаунт