Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 166
  • 503
  •   1
Отговори
# 30
  • Банкя
  • Мнения: 40
Мерси ,Хриси за кафенцето аз ще се възползвам веднага.З начи започваш работа в градината това е прекрасно тъкмо като ги пусна и мойте ще ми докладваш дали слушат.Ние се прибрахме едва вчера и днес ще го водя при Пейковска понеже си дойдохме с задна хрема и отново започва да кашля ,а и за ръст и тегло,та така. Иначе няма такава мизерия по тия болници за 6 дни 1 път се сетиха да измият стаята и то само преди голямата сутрешна визитация.

# 31
  • Мнения: 56
Ей,добре,че се завърнахте.Така вече ми харесва-кафенца,закуски-супер!Мерси Хриси! Hug
Благодаря ви много момичета за комплиментите за децата. HugХрис,по-скоро кожата на мама/моята/Тия сини очи...... Rolling Eyes
Радвам се,че сте си изкарали хубаво празниците.Всички имахте нужда от разпускане и отпускане!
Хриси,честита ти работа!Със здраве да си я работиш и парички да получаваш.Не се тревожи,че не са много със здраве да си ги харчиш е по-важно!Радвам се че мишлето се е отървало с по-лекото,а и изследванията щом са супер Hug
Лили,браво на порасналото момче!Мама добре си го гледка!Оффф,тия зъби думи нямам.Относно стомашния вирус може и да не е от зъби защото ние миналата седмица почти целия"ВИП брадър "го изкарахме!Но дано леко да минава! HugАз сега за друго се притеснявам.Миналата седмица Стилиян беше в Сф.и сестра му е с шарка/в болница/Той също не я е карал и сега очаквам включване за него и хлапетата.Толкова ме е страх за бебето Sad Praynigда се разминем,че...
kukumizin ,добре,че сте си вече в къщи,че тия болници Sickбързо да оздравявате! Hug
Августа,пусни снимки и на твоето слунчице да видим колко е пораснала принцесата. HugИ бързо оздравяване Hug
 balinska ,чакаме снимков материал от събитието Wink

Лили,мерси за чая!Много обичам такъв чай! Heart Eyes
Хайде приятен ден на всички и успех в шопинга! Wink

# 32
  • Мнения: 290
Мони,ти кърмиш ли я още Дая,ако я кърмиш малка е вераятноста да се разболее.Всъщност каква е шарката?И толкова ли е сериозно,че зълва ти е в болница?Дано да ви се размине!Стискам палци!
Мимка,радвам се,че вече сте си вкъщи.За съжаление така е в нашите болници.
Лили,съвсем съм изкукала-Браво на Марти,колко е пораснал.Четох,писах ама съм изкукала напълно,ето виждате ли защо трябва по-скоро да тръгна на работа.Съвсем затъпях вкъщи!

# 33
  • Мнения: 56
Хриси,кърмя я но вечер давам и АМ.Аз също чух,че до 6 месеца детето има имунитет но...вчера една колежка на мама ме сюрпризира,че нейното бебе е било на 40 дни когато каката го е заразила и е било с 40Т.Толкова ме е страх #CrazyА Биляна е с 38 39 Т и е с пъпки във вътрешните органи.Взели са я в болница за всеки случай.Ако се получи усложнение. SadЗаради тези болести втори месец не можем да сложим ваксина на Даичка SadАйде оплаках се.Мрън...............

# 34
  • Мнения: 2 376
Момичета, бебетата до 6-тия месец имат вътреутробен имунитет по отношение на шарката и то, ако майката има  образувани антитела за вируса (т.е. майката има имунитет). Няма общо с кърменето. Кърменето помага например при грип.. да мине по-леко.
Мони, стискам палци!
Ние започнахме захранването наново.

# 35
  • Мнения: 56
Брит,мерси Hug
Защо от ново?А кърмиш ли я още?

# 36
  • Мнения: 2 376
Имах миналата седмица запушване и понеже не мога да цедя минахме на млечна диета, т.е. Точица оправи проблема. Сега пак започнахме от лъжица, то ние повече от 60 гр пюре на ден и преди това не сме яли. Понякога въобще забравях да и дам пюре  Whistling
Да кърмим се. Надявам се да сме здрави, за да можем да се кърмим още дълго.
На вашата възраст Точката изпадаше в истерия всяка вечер между 17-19 часа. Спаси ни от добавка моят инат и мързел, факта, че няма кой да ми мрънка и да ме гледа укорително и това, че най-близката денонощна аптека е в Люлин. Накрая прочетох малко, че много бебета са така, просто си им е крив час, събрали са впечатления, искат да ги изреват, не могат да заспят.. Свеки каза, че и нейните деца (тя само АМ е давала) са си ревали всяка вечер от 18 до 19 часа...Пък може и лактационна криза да съм имала знам ли? Точката в края на месеца беше +1 кг. После към края на 5-тия месец и мина, 6тия никакъв проблем. В деня, в който навърши 7 месеца започнахме захранването под натиска на цялата рода  Mr. Green .

# 37
  • Мнения: 290
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на kiki29!
Пожелавам ти да бъдеш много здрава,щастлива и обичана мама и съпруга!Весело изкарване на празника!

# 38
  • Мнения: 2 376
Кики29 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!! Много, много здраве и късмет!

# 39
  • Мнения: 56
честит рожден ден Кики!здраве,късмет и любов да съпътстват дните ти!

# 40
  • Мнения: 290
Добро утро!Хайде на кафето!
и да не забравим да закусим.

# 41
  • Мнения: 2 529
Добро утро  Sunglasses

Първо - сърдечно благодаря за милите поздрави!!!  bowuu
Всичко най-хубаво желая и на вас  Grinning

Второ - днес има слънце и е топличко, хайде на разходките Party

# 42
  • Мнения: 290
Кики29,мерси за поканата за разходка,но аз немога днес разчистила съм се,готвя и пера.Използвам докато диванетата са на градина,че с тях нищо не мога да свърша.
На вас приятна разходка!

# 43
  • Мнения: 56
Хриси,внимавай да не се преумориш с това чистене! NaughtyКакво си се развреднила такава? Laughing
Ох,представям си сега колко е приятно в Банкенския парк.Как ли се е раззеленясало.....Искам си там Cry

# 44
  • Мнения: 290
Ами Мони и ние искаме да си тук,наистина в парка е приятно.Много ни липсваш!

Общи условия

Активация на акаунт