1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 56

  • 19 875
  • 447
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 143
Браво на вас,пак много сте изписали. smile3501Отивам да чета на зад,за да съм в час.

# 316
# 317
  • Мнения: 0
Ми тя Анна отговаряше снощи за бара,та и аз да съм полезна с нещо Blush HugИзгледах клипчетата и пак ме налегнаха мисли ББ Този път се ядосах на Шех толкова е щастлива и така хубаво се смей докато е с Онур,защо се измъчва и самонаказва с човек към когото е безразлична не мога да разбера,толкова е резервирана и безчуствена с Козела,дано се осъзнай и още нещо ме подразни като гледах как Онур оспива Каан ми тя не си ли дава сметка че мъчи освен себе си и горкото дете той обича Онур като роден баща и е единствения такъв с който е свикнал,въобще не мога да си обясня как пренебрегва чувствата на детето,та нали то беше най-важно за нея,а като то е нещастно тя как ще е щастлива и спокойна немога да разбера май не само Бенну,ами и тя се е вглъбила в това "черно"минало та не вижда че подноса й най важния човек в живота й страда най  много,дано Каан да предприеми нещо с помоща на Бенну или самоволно,но да покажи ясно къде се чувства най добре при баща си и сестра си естествено,пък тогава на Шех може й да й просветне че се е запътила в грешна посока,сори че пак се олях ама тие мисли не ме оставят на мира newsm78 ooooh!благодаря че ме изчетохте Hug  bouquet

# 318
  • Мнения: 0
ббмомичета този енгин вьобще не му е славно миналото ми се струва...шехито доста ще се опари от него..не случайно намесиха и сьпругата му ми се струва... Praynigмоля се да сьм права и шехито да го напусне то май натам ще отидат нещата ...вигдам я накрая пак при ездача smile3540 cheers

# 319
  • Мнения: 1
МОМИЧЕТА.....
малко внимание.....относно трейлъра 87 епизод. Ей сега го гледах. Става въпрос за крайната сцена в трейлъра.

ББАз да попитам кого видя Онур слизайко по стълбите на собствената си къща? Погледа му изразяваше голяма изненада....кой ли ще е този човек...я да погадаем.

http://www.vbox7.com/play:25088cc4
ББИ аз това се чудех кой ще види.Не ми се вярва да е Шех но знае ли човек?Нали преди това на тейлара казва на чичо -Мислиш ли, че толкова лесно ще се откажа?Нещата които казва бившата на чичо нея интересуват май.Според мен и около чичо има нещо мътно.Като кон с капаци е Шех в момента. Кой ще й отвори очите.?????Кога ще се върне старата Шех?Дано наистина повече да не затъват нещата .
Дали Емел няма ще изкара черната нощ наяве пред всички?И защо Емел иска да се запознае със Шех?-това е от тейлара.Хиляди мисли ме връхлитат но отговори нямам .Сценаристите до последно колят без милост са.
Бену трябва вече да се стегне  много слабохарактерна .Време  е да съвземе и да оправи нещата.Относно отношенията и със Шех постъпи много лошо с нея. За мен дори това е по лошо от черната нощ.Как можа да каже че Шех е спала с Керем ,беше толкова гадно от нейна страна.Била е убедена че така е намерила парите Шех  за лечението на Каан.Знае че Шех обича много Онур и да кажеш тези неща без да знаеш истината си е голяма обида.Колкото и да е наранена от Керем каквото и да ти се е случило това е твоята приятелка .Единствената ти приятелка и да и забиеш нож в гърба защото имаш проблеми с мъжа си .Накрая Шех и е виновна.Много зле постъпи с приятелката си пък незнам.Поне за мен такъв човек  немога да го извиня .

Да попитам и за песента когато даваха Шех да слага Каан да спи и гореше книгите .Някой знае ли нещо за нея?Много хубава песе е??/

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:08 от nati0

# 320
  • Мнения: 0
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.

# 321
  • Мнения: 9 796
да,прави сте,милички-аз гледах сега 14 серия-лекувам се от снощния стрес с любимите си серии,та-в бара Шех каза на Онур,че принадлежи на сина си-и докато синът й не го приеме-не може да го нарече Онур...А тук?Горкия КААн -да бяга при татко си -те се обичаха взимно много силно и естествено...

# 322
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Дафи мерси за обяда ,ама недей так ,джанъм ,мисли за фигурките ни ,давай повече плодове и зеленчуци  hahaha hahaha hahaha
Вече се обърках коя серия да коментирам ,имах нещо по 77 ама тия от снощи ме объркаха ще отида да ударя едно оче на 77 да си спомня

# 323
  • Добрич
  • Мнения: 8
BBНе знам защо, но и на мен като на много от Вас  м и се струва ,че децата ще оправят работата. А наш Онур май започва да се посъвзема след "конското" на Фирдевз - от доста време насам тя му  каза много правилни и точни думи. Дано да са имали ефект.

# 324
  • Мнения: 9 796
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.


ха ха ха АПЛОДИМЕНТИ Hug-верно newsm78-козел бил Joy #2gunfire

# 325
# 326
  • Мнения: 1
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.


ха ха ха АПЛОДИМЕНТИ Hug-верно newsm78-козел бил Joy #2gunfire

 Имаше една песен на Руслан -Дърт козел млада върба лющеше!

# 327
  • Мнения: 0
BB: аз най ще съм доволна Енгин да се изтърве за черната нощ и да се раздуха съвсем историята
Днес съм злобна. Шех извинявай, но спокойствие с тоз човек няма да намериш
жалко за децата и те през какво им се налага да преминат зарад тез горди души и корави глави


nati0 и на мен песента ми хареса снощи

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:24 от castanea

# 328
  • Мнения: 0
може да и бьде дядо newsm27

# 329
  • Мнения: 308
Моят мъж е гледал до 77 епизод и решил да гледа 85.И снощи реве, че е отчаян-много мъка във филма.Мъже... Joy

Общи условия

Активация на акаунт