Аспиратор за нос

  • 13 845
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 229
миии радвай се само, че седи и хваща прах, а не се налага да го ползваш.....
чак пък сума  пари...за аспиратор....

# 46
  • Мнения: 641
миии радвай се само, че седи и хваща прах, а не се налага да го ползваш.....
чак пък сума  пари...за аспиратор....
ами кво да правя като тръгнах да пазарувам на своя глава и не слушах никой.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 229
Simple Smile
еми по-добре така и да си остане...20 лв по добре да са пари на вятъра, отколкото да гледаш детето ти да не може да диша и да се налага да го ползваш......и то с леко съмнителен резултат, дали пък вместо да му помогнеш няма да вземеш да му навредиш например....

# 48
  • Мнения: 4 371

този http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960&osCsi … 4762a46a7445124c3

Използва вакуумната сила на домашната прахосмукачка


Включваш го към прахосмукачката ли бе (картинка 4) Shocked Shocked Shocked
ужас. така пише поне!

Няма нищо ужасно,ама от толкова опулени емотикони чак главата ме заболя.
Почти всички от отчетната ни ползвахме този аспиратор. При хрема е незаменим. Както се вижда има няколко тръбички една в друга и силата е като издухване. В Педиатрията също ползват помпа за нос, но е професионална, а не се включва към прахосмукачка.
Нали се сещате, че когато бебето се дави в сополи и нито може да суче, нито да спи, а онези обикновените помпи не вършат никаква работа ти иде да се гръмнеш.
А и можете да прочетете коментарите под продукта Peace

# 49
  • Мнения: 233
Не върши работа

# 50
  • Мнения: 270
На мен ми потрябва почти веднага след раждането,защото малката много повръщаше особено през нощта докато спи,та не веднъж съм й спасявала живота буквално.Понеже повръщаше и  през носа и само с аспиратор успявах да изчистя носа от повръщаното. PeaceВече не го ползвам,но когато ми потрябва ми беше под ръка.

# 51
  • Мнения: 2 013
Не сме взимали аспиратор.Не ни е и трябвал.

# 52
  • Мнения: 112
И аз съм съгласна, че когато си безсилна да помогнеш на малкото човече , ще пробваш и прахосмукачка, само и само да помогнеш  Peace. И тогава няма да ти звучи толкова страшно. Другото обаче не мога да го разбера - да бъркаш ежедневно с аспиратор по нослето на бебето, за да почистиш секретите? Ама какви ще са тези секрети, че не могат да се втечнят от впръснат физиологичен разтвор и после попити с клечка с ограничител, ако е необходимо? И аз знам, че само впръсване на физиологичен разтвор е достатъчно за почистването.
Моят Теди не мога да го удържа сама да му правя тази процедура с почистването, когато има хрема, камо ли ежедневно. А за марка аспиратор мога да похваля един на Чико. И за да ви шокирам и аз, при него не се използва вакуумната сила на прахосмокачката, а тази на човешката уста Simple Smile.

# 53
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз купих аспиратор за нос още преди да се роди Маги, но никога не съм го ползвала.Минахме няколко хреми -т.е. може и без него.

# 54
  • София
  • Мнения: 292
И аз купих аспиратор преди да се роди Дея. Но на 3 седмици започнаха сополи, и лекарят забрани аспиратора. За да не се разрани нослето. Само с шпрей с физ. разтвор. На всеки час. Ако нещо потече, съвсем леко махам с крайчето на клечките за уши.
Не знам за по-голяма възраст може да е от полза.

# 55
  • Мнения: 4 371
За пръв път чувам, че носа може да се разрани от аспиратор. Е, ако е много вандалско дърпането като нищо. Но смятам, че всеки действа внимателно Peace

Общи условия

Активация на акаунт