Върти ли си детето ви главата като лудо?

  • 41 269
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
И моята Йоана го прави това отвреме навреме,особено като е превъзбудена.Голям образ е в такива моменти Mr. GreenПитах педито и тя каза ,че нормален бебешки рефлекс.

# 16
  • Мнения: 6 315
Да, имаше период, в който си въртеше главата преди да заспи. Мисля, че няма нищо тревожно - ще отшуми.

# 17
  • Мнения: 1 037
И Дани си върти главичката,повече насън.Но това с рахита звучи страшничко!

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Алекс сьщо си вьрти главата, та чак свят му се извива и тупва на дупето си. Joy Прави го най-вече когато иска да му се обьрне внимание, сьщо когато е превьзбуден или играе.

# 19
Синът ми си я мятка, само когато е легнал и се опитва да заспи. Аз на това го отдавам.
Нещо подобно е и при нас,по-скоро беше -  отдавна не го е правила. Но като по-малка....леле, направо мислех, че ще й се откачи от вратлето главичката #Crazy #Crazy, и го правеше обикновено вечер при заспиване със затворени очи, а понякога и с отворени Rolling Eyes. Но сега вече не го прави и се много добре и наред, така че не е нещо тревожно според мен,израства се. Grinning

# 20
  • Мнения: 8 769
Въх, мойте деца не са си въртяли така тичквичките...сигурно са от по-нискоинтелигентните човешки екземпляри.. newsm78
Сега сериозно-консултирай се с лекар, щом те притеснява-невролог, ортопед...нещо си...

# 21
  • Мнения: 955
Алекс сьщо си вьрти главата, та чак свят му се извива и тупва на дупето си. Joy Прави го най-вече когато иска да му се обьрне внимание, сьщо когато е превьзбуден или играе.
И аз мисля така, сина ми е също много емоционален и си върти главата, а пък ако решиш и ти да му отговориш със същото пада смях до просълзяване  Joy

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Моят син си я върти когато танцува. После започва да се върти целия в една посока докато не му се завие свят-пада и започва да се смее. После става и започва отначало. Даже днес ,като резултат на куфеене на "Зайченцето бяло" явно му се зави свят и падна от дивана на пода върху главата си. Доста ме изплаши, но той не рева много и като гледам така нищо му няма.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе по принцип не го прави често,днес я се сети я не,обаче това с рахита ме притеснява дето някои мами казват,защото аз от 2 мес. му спрях вигантола-ми като сме по цял ден на слънце за какво да му го давам,обаче педито не  ни е казвала да го спираме,а и моя пухче миналия месец беше 10кг и нещо,та знам ли да не би наистина да е рахит,въпреки че скоро бяхме на ортопед.. newsm78.В петък сме на консултация и ще се информирам по въпроса.Благодаря за мненията!!! Hug

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
децата болни от рахит така въртят главата си, но ти не се притеснявай!!!

 Shocked
Не казвай такива неща, ще стреснеш момичето, незнам, но ако бях аз щях тотално да Crazy
Защо трябва да се стряска, в крайна сметка не съм лекар. Нека да си знае и да попита педиатъра на детето. Но дотук всяка мама казва, че детето й също си въртяло главата!!! Както казах и моя син не прави изключение - въртеше си главата и отначало си мислех, че го сърби, защото е изпотен и му чешках главичката, но всичко отмина!
DUDKA, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, А ЗА ПО-ГОЛЯМА СИГУРНОСТ СИ ПИТАЙ ЛЕКАР!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники така си я върти точно преди да заспи.Не виждам нищо притеснително.

Общи условия

Активация на акаунт