съдомоялни машини

  • 2 402
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На мен ми се струва, че препарата е дошъл в повече. И аз не пускам миялната полупразна. Не чакам по два дни. Обикновенно вечер се е напълнила, а в почивните дни понякга се е случвало да я пускам по 2 пъти. Каква е миялната- от големите или малка? Опитай на друга програма да видиш така ли ще е?

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Спираш кранчето, изключваш я от контакта, изпразваш каквото има в нея (вкючително препарати), подсушаваш и   Peace

И притваряш вратичката.
Бре защо не си ползвате лятото миялните?

# 17
  • Мнения: 721
Спираш кранчето, изключваш я от контакта, изпразваш каквото има в нея (вкючително препарати), подсушаваш и   Peace

И притваряш вратичката.
Бре защо не си ползвате лятото миялните?
аз не разбрах как се изпразва съдомиялната от препаратите в крайна сметка.споделете.не си ползвам миялната защото цяло лято живеем в лятната ни къща в Созопол

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 529
Спираш кранчето, изключваш я от контакта, изпразваш каквото има в нея (вкючително препарати), подсушаваш и   Peace

И притваряш вратичката.
Бре защо не си ползвате лятото миялните?

Аз предполагам, че става въпрос за отсъствие - отпуска, на море, на вила...

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
защото цяло лято живеем в лятната ни къща в Созопол

ауу, нек' ви е зле  Sunglasses Sunglasses
Нищо й няма на машината, да си седи пълна с препарати.

# 20
  • Мнения: 743
Проблемът е решен!Сложих допълнително сол и това е!Въпреки че таблетките си имат,но тук водата е ужасна.Освен това 30 минутната програма я пуснах на нощен режим,става 3 часа,но не гори повече ток,а само малко повече вода.Сега резултатът е чудесен.Съдомиялнята ми е ето тази
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09052196&c … 95&shop_id=18

Благодаря на всички,които се опитаха да ми помогнат  bouquet!

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 13:47 от rozi-maxi

# 21
  • Мнения: 7
шани няма да си ползвам миялната, защото аз съм от несебър,а ние работим и няма да ми е нужна,защото лятото не готвя.

# 22
  • Мнения: 9
а на мен ми се съсипаха тефлоновите съдове в миялната. не от първия път, постепенно.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
а на мен ми се съсипаха тефлоновите съдове в миялната. не от първия път, постепенно.
А ти прочете ли си упътването, аааааа? Защото там пише кои неща не са за миялна - дърво, тефлон, кристал, някои пластмаси, стар порцелан. Хората са си го написали. Като ги пускаш - пускаш ги на свой риск.

Общи условия

Активация на акаунт