Какво плажно мляко използвате и от кое сте доволни?? - 2

  • 9 343
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
За лицето друг ли купувате или мажете с плажното мляко отдолу до горе преди плаж?  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 4 752
От доста лосиони съм доволна- Nivea, Delial, Cabana sun ( олио), Ambre Solaire  на Garnier. Не ползвам с особено висок фактор- макс. до 15. А ако ми е раздразнена кожата ползвам на Eucerin.
На лицето мацам от този за тяло Blush Без това и дневните ми кремове са били с фактор лятото.

# 17
  • Мнения: 144
На AVON и Garnier  и от двете съм доволна

# 18
  • Мнения: 3 698
Аз за лицето ще използвам един слънцезащитен крем на Лумене SPF 15

# 19
  • Мнения: 693
Аз за лицето ще използвам един слънцезащитен крем на Лумене SPF 15

Той не е ли за градски условия. Моят летния дневен крем е този на Avene с 20-ти фактор, но не е за плаж  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 698
Аз за лицето ще използвам един слънцезащитен крем на Лумене SPF 15

Той не е ли за градски условия. ...
Той е от серията им слънцезащитни продукти , едно от нещата, които пише за тях е, че ...:"Комплексът Lumene SUN ESSENCE™ осигурява приятно, копринено нежно усещане дори и след като кожата е била изложена цял ден на слънце и морски бриз. "  Мисля, че е подходящо, аз не смятам да прекалявам със слънцето, но все пак...
Ето го въпросното кремче .

# 21
  • Мнения: 983
Ползвам слънцезащитните на Ейвън. И детските и другите. Много съм доволна.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Миналата година ползвах Пиз Буин, но поради неговата липса тази година съм си взела на Ланкастър.
От първия съм много доволна, от втория - ще видим.

# 23
  • Мнения: 11
много съм доволна от този на нивеа,използвам го и когато съм в града понеже има нисък фактор 10 и го приемам повече като обикновен лосион.
Използвам и спрей на Neutrogena  spf 45 ,много ми харесва.

# 24
# 25
  • Мнения: 29
Ланкастър със стягащ ефект

# 26
  • Мнения: X
Аз на истинско слънце не се пека, имах много тежка слънчева алегрия и от поне 7-8 години не съм се пекла вече, но преди този период  бях много доволна от лосиона на Виши и ето тези
От тези имам с 30 фактор и тен не хващам  Laughing

# 27
  • Мнения: 19
Ланкастър със стягащ ефект

много хубаво им миришат продуктите. биотерм олио със стягащ ефект. за лице- не съм спирала да ползвам слънчева защита и през зимата-бергасол 40 фактор(ползвала съм и на деклеор)

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 231
От няколко години използвам на Avon и съм много доволна!
Nivea също съм ползвала и те са добри!

# 29
  • Мнения: 4
Миналата година ползвах Пиз Буин, но поради неговата липса тази година съм си взела на Ланкастър.
От първия съм много доволна, от втория - ще видим.

Аз от тук смятам да си поръчам за това лято, че не я внасят вече в България тази марка.

https://www.eleven.se/en/piz-buin-b315.html

Общи условия

Активация на акаунт