Малко кураж може би

  • 1 864
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
стискам палци следващият път,когато направиш тест да видиш две чертички!
няма да се обезкуражаваш,ще стане!
успех!

# 16
  • Мнения: 284
И аз ти стискам палци! Дано чертичките са две следващия път!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 345
Мили майчета благодаря за подкррепата, а на тези чудещите се ще отговоря исках малко кураж да погледна в теста. Не съм първобитно същество и знам какво да правя или не, знам къде да чета и съм прочела много. Има различни хора по света едни обичат да споделят и така се чувстват по - силни други не обичат да споделят приеми,че аз съм от първите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Аз пък те разбирам прекрасно. Тази сутрин докато чаках да минат петте минути, сърцето ми се качи в гърлото, разтреперих се, ужас. Съвсем нормално е, когато толкова много искаш да е положителен, а толкова те е страх от отрицателния резултат. Стискам ти палци скоро да се похвалиш Hug

# 19
  • Мнения: 293
Мен чакането ме убива повече.Да погледна в теста не ме е страх толкова...но да чакам без да направя тест...направо..

# 20
  • Мнения: 4 434
Стискам палци Simple Smile Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 345
още няма цикъл вече девети ден утре правя още един тест и ако и той е отрицателен беж при лекаря да видя какво ми е (надявам се да ходя при лекаря знаеки  какво мие, нооо..)

# 22
  • Мнения: 65
 Peace и аз стискам палци  Praynig

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Евка,  при мен след 5-6 отрицателни теста чак на 11-12 ден  се показаха срамежливо двете чертички .Ще се моля твоя великденски подарък именно да е една бременност.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Късмет и успех ти желая да видиш двете чертички   bouquet Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 1 345
Няма бременност момичета преди да успея сутринта да направя теста взех, че си видях гостите  Sad пожелавам на всички в този ден велик да им се сбъдне съкровенното желание   bouquet

# 27
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Няма бременност момичета преди да успея сутринта да направя теста взех, че си видях гостите  Sad
Не се отчайвай  Hug Дано следващият път да видиш двете чертички  newsm17 Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Горе главата и от мен и успех следващия път Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Евка, съжалявам Hug Hug Дано скоро видиш двете черти  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт