Юни наближава, за ремонти и покупки време не остава!!!Тема №53

  • 16 653
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 79
*Слънчице* пиеш ли нещо за хемоглобина,понеже моя е 100,
а съм започнала бременноста с 125

# 76
  • Мнения: 1 475
Аз започнах моята бременност с хемоглобин 128, в момента е 114, не  е толкова нисък ,но ми дадоха да пия Сорбифер за всеки случай, по едно хапченце на ден! Peace

# 77
  • Мнения: 96
Аз започнах с хемоглобин 111, в момента е 110, а беше паднал на 102 Shocked , но по препоръка на моя лекар пия по 2,4 мг фолива киселина на ден / 3 по 2 хапчета фолиева киселина на ден/.

Момичета, да Ви попитам къде точно се намира Baby Mall в Люлин, ако може да ми кажете име на улица и номер или да ми обясните къде точно се намира?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 132
Честити годишнини на Лейла и Полито, дълъг и щастлив семеен живот   bouquet
Честит празник и на Poly Poly, много успехи в професията  Hug

# 79
  • На високо
  • Мнения: 825
 Leila Bel и Полито честито и от мен! Обичайте се с половинките си  Two Hearts и бъдете много, много щастливи!!!
Честит празник и на юристките във форума ! Все повече успехи ви пожелавам!
Вани, радвам се че вече си в къщи и си по-добре!
Моят хемоглобин последно беше 117. Не ми се струва нисък  newsm78, но днес лекарят ми изписа Малтофер, макар че го осведомих, че пия  витамини Пренатал. Чудя се да го пия ли изобщо?!

# 80
  • Мнения: 639
Днес имах повечко работа и не можах много да се включа. Сега изчетох колко хубави новини и поводи за празнуване имаме днес!

Вани, много се радвам, че се завърна и нещата  при теб са добре!  Hug Сега се пази, почивай си и се радвай на Яси.

Полито, честита годишнина и на теб! Най-много здраве, щастие и любов да има при вас!   bouquet Честита ти и книжка, леко и безаварийно шофиране! Обаче направо настръхнах, като прочетох, че и на шофьорски изпит си ходила (и то с контракции!).

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 09:51 от Amorevole

# 81
  • Мнения: 456
Цял ден играх на една игра и сега две невиждам. Опитах се да прочета каквото съм пропуснала, но нещо не мога да асимилирам в момента и ще оставя за утре. На всичко отгоре тотално запецнах в играта и идея си нямам какво да правя. Даже и в чуждите форуми, които ми помагаха да напредвам няма повече информация. Единственото друго нещо което успях да свърша днес е да боядисам яйцата, да пусна една пералня и да сготвя набързо, като максимално не съм се отделяла от компютъра. И аз се сдобих днес с Персил сенситив и към средата на май започва голямото пране.
Честито на Leila Bel и Полито и от мен!   bouquet
За хемоглобина на първите изследвания беше 106, на вторите 113.
Отивам да ям нещо че днес съм само банани и сирене, и да чакам работния ми мъж.
vanny_76, радвам се че отново си сред нас и всичко е наред Hug

# 82
  • Мнения: 2 124
Честито на празнуващите!!!
Днес боядисахме яйца първо в детската градина преди обяд, а следобед у дома с Елица - голям купон, и двете сме с намацани ръце, но станаха доста хубави.
За съжаление и моето детенце тази вечер вдигна 39 градуса температура и утре ще се гледаме вкъщи, дано до Великден се оправи. Това време ту топло, ту студено е явно развъдник на вируси и масово малките са се изпотръшкали, дано големите (2 в 1) не прихващаме от тях Grinning.
П.С. Магнерич и Магнерот не е ли едно и също наименование на лекарство с различен производител - БГ и вносно?

# 83
  • София
  • Мнения: 2 132
Не съм взимала Магнерич, защото лекарката си ми беше изписала Магнерот, но съм чувала от аптекари, че Магнерота е по-пречистен, мисля, че е и по-скъп.

# 84
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile

Edno_momiche ти ако се смяташ за дебела какво да кажа аз ... Simple Smile като вече сигурно гоня +25 килограма Simple Smile Послаба бременна от теб не съм виждала, да не говорим че носиш и двама Така, че спокойно - изглеждаш прекрасно Hug

Някой беше писал, че не може да намери прах за пране Сано в един магазин в Стрелбище на Нишава има, ако някой все още се интересува ще обяснявам.

За лекцията на 9 месеца, предлагам пак като предните пъти в 10:00 пред входа на Маря Луиза, до 10:10 се чакаме, ако някой закъснява да звънка.

Leila и polito_87 Честити Ви Годишнини ... освен да пожелая още поне 100 пъти по толкова години, да са изпълнени с любов щастие и много много щастливи моменти.

За Магнерича и Магнерота - моят лекар каза, че са абсолютно едни и същи, просто едното било по-скъпо.

# 85
  • Мнения: 9 814
Не съм взимала Магнерич, защото лекарката си ми беше изписала Магнерот, но съм чувала от аптекари, че Магнерота е по-пречистен, мисля, че е и по-скъп.
Магнерота е българско производство, Магнеричът вносно- от там и разликата в цената.
А иначе в Магнерота има и добавка аминокиселини и често ми го препоръчват като го искам в някоя аптека.

# 86
  • Мнения: 1 291
Утре ще дойда с една приятелка на лекцията.Мил ще ползваме твоето име.
10.10 ще сме на входа. Hug

# 87
  • Мнения: 187
Момичета, едно въпросче! Ей сега си оглеждах коремчето и забелязах, че много се е окосмило! Около пъпчето пък има едни много дебели и черни косъмчета! При вас има ли такова нещо? Предполагам, че пак хормоните са виновни и се надявам, че след раждането ще се махнат!

# 88
  • Мнения: 108
Момичета, аз пих от 4 ти месец магнерич. Сега ми правиха изследване за гестационния диабет в Александровска и се оказа, че са ми пуснали и за нивата на магнезий и цинк, които са ми доста ниски. Според лекарката, която ми пусна там изследванията, магнеричът изобщо не е свършил работа и ми препоръча магнерод или магне б6. Познат фармацевт ми обясни същото. Вярно е, че и всеки лекар си има и своя теория. Но примерно за моята гинеложка от ЖК явно бе все тая какво пия.

# 89
  • Мнения: 1 924
Момичета, едно въпросче! Ей сега си оглеждах коремчето и забелязах, че много се е окосмило! Около пъпчето пък има едни много дебели и черни косъмчета! При вас има ли такова нещо? Предполагам, че пак хормоните са виновни и се надявам, че след раждането ще се махнат!

И на мен ми се появяват,само че не са черни,а мъхче.

Ох,вижте кое време е ,а аз съм станала да ям Crazy

Общи условия

Активация на акаунт