Ясновидци 2- втора тема!

  • 30 259
  • 435
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 380
Не ти ли накъсва видеото? При мен невъзможно да се гледа.

А украинския език колко ме дразни, направо не е истина. Sick Сигурно няма по-грозен език на слух. Направо ми лази по нервите.

# 406
  • Мнения: 127
те нали са ясновидци?! ами да кажат кой подсказва.

 Joy Joy Joy

Така де!

Като оня човек, дето отишъл на врачка, позвънил на вратата й, тя попитала - "Кой е?", а човекът изругал и си тръгнал, мърморейки си "Егати врачката...".

# 407
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Момичета, давайте кратки репортажи, че не мога да гледам в момента! Не работи он-лайн ТВ, с която гледах!  Confused

# 408
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами две задачи имаха- да открият живо същество , скрито в куфар и да разплетат криминален случай.
Добри бяха Христо и Даниел в първата задача.
Във втората - Марияна и Михаил ми харесаха.
Сега ще пъдят двама.

# 409
  • Мнения: 2 132
Аз изпуснах 1/2, но са се справили добре всички днес.
Иванка и Сергей напускат.

# 410
  • София
  • Мнения: 940
Пак не дадоха кое е журито, само мене ли ме гони това любопитство?  Embarassed

# 411
  • София
  • Мнения: 1 891
Дам , а за журито нищо не дадоха  Sad
Не само теб. Честно беше поне на зрителите да го представят и да мотивират решението си.

# 412
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мерси за сбития преразказ, Ави и Жени!  Hug
Мисля, че справедливо напускат тези двамата!  Simple Smile

# 413
  • Мнения: 2 132
Те нали казаха, че чак на края ще го разкрият.

# 414
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Сергей беше учудващо точен в изпитанието за убийството. Не знам защо досега нищо не улучи. Василка ме изненада, досега не бях сигурна театро ли играе, налучква ли, познава ли.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мен ме подразни водещия как им се караше едва ли не в първото изпитание.
Случая за второто изпитание беше много тъжен. Актьорите, които го пресъздаваха ми въздействаха много силно, че успяха да ме разплачат дори  Cry

# 416
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Много тежка беше историята във второто изпитание. Ужасно тъжно и много натоварващо и за зрителите или за участниците. Мисля си, че не трябва да дават толкова тежки и натоварващи задачи Sad

# 417
  • Мнения: 4 380
Тежко не тежко, но това е събитие с много силна енергетика, която не може да не бъде видяна от ясновидец. На мен също ми направи силно впечатление Василка. Но като че ли никой не разказа хронологията на събитието, някак накъсани факти, които ако не знаеш за какво иде реч, едва ли лесно ще свържеш.
Мисля че справедливо напуснаха Сергей и Иванка. И двамата са готини като хора, но слаби ясновидци. Сергей според мен няма дар, но вероятно има обучение.

Нещо хич не ми хареса как е заснета тази серия. В първото изпитание дори не показаха Марияна какво уцели.

Някой знае ли във форума на сайта на Ясновидци за какво е този подфорум "Чат с ясновидците" като дефакто никакъв чат няма, и няма и следа от участниците в шоуто? Къде е вокил? Нещо се покри май.

# 418
  • Мнения: 2 280
А Михаил не ви ли прилича леко на Слави Трифонов в по-ранните му години? Като го дадът от близо много ми напомня на него...  Laughing

# 419
  • Мнения: 998
А Михаил не ви ли прилича леко на Слави Трифонов в по-ранните му години? Като го дадът от близо много ми напомня на него...  Laughing
Ха ,наистина ,като се замисля напомня на него.
Вчера много се забавлявах на първото изпитание как се стряскаха какво има в куфарите ,после на второто изпитание ми се развали ужасно настроението.
Изненадах се ,че Василка остана ,досега не показа почти нищо ,чак ми е странно ,че на второто изпитание даде факти и детайли от случилото се.Дано силите и позволяват за в бъдеще да говори ,за да си заслужи ,че остана в предаването Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт