Великден наближава и няма да примираме-Дюкански козунаци ще експериментираме-175

  • 22 971
  • 466
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Добро утро муцунки Hug Hug Hug
супер 2-ра страница, запазената ми марка Flutter

# 16
  • Мнения: 1
Добро утро на всички! bye Снощи ви четох до късно, готвих /сьомга на фурна натюр и мъфини по рецептата на Стел, но с ванилия, че нямах козуначена есенция/ и поста на Борис ме разсмя и разсъни допълнително. Днес ще червим яйцата  easter- много го обичам този момент! Да ви споделя  нещо - при мен се появява една "лакомия" за свалени кг, до вчера се харесвах много и как не, 11 кг надолу и много см, дрехите ми висят, лицето ми се промени, но снощи гледах снимки от 2-4.04.09 и пак  се видях много дебела, искам още кг надолу и то бързо, бях чела нещо за "кривото" огледало във форума, но си мислех, че съм разумен човек Mr. Green Така че продължавам без нарушения /по този повод и козунак ми се отяде Mr. Green/ Желая ви много слънчев и усмихнат пролетен ден и успехи във всяко отношение и начинание! Hug Hug Hug
Вещи -   bouquet

# 17
  • Мнения: 225
Добро утро,

аз пък да споделя, че открих ново кисело мляко Ханско 0.1% на ОМК Пловдив. Не е лошо. В магазина казаха, че е пробно производство.

Лек и усмихнат ден

# 18
  • Мнения: 5 001
Добро утро!  Hug Hug Hug Hug Hug

Вещи, Hug   bouquet
Благодаря на всички,които ми честитиха влизането в ТРЕТА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С ПОВОДИ(месечинки,рожденни дни и т.н.) !  Hug Hug Hug Hug Hug

Днес Протеинов четвъртък! Ще ям риба днес...

Сноу,рецептата за мъфините е на Стелксен,аз само дадох рецептата,че ми беше на лесно.Много е успешна и вкусна !

Стелкс Hug Hug Hug Hug Мерси,че ме научи!   bouquet


П.П. Ей,пазете яйцата!Дан' зЕмЪт да сЪ пукнат...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



# 19
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Добро утро, записвам се и аз в Козуначената тема  Grinning

От толкоз опити и рецепти чак на мен ми се прияде и ще пробвам, въпреки че сладко не ям (не че не обичам, ами голяма лакомия ме тресе от сладкото). Значи да ви се оплача - до блока ми има пекарна за козунаци. Целогодишно се разнасят миризми, но сега производството е на макс. Като се прибирам вечер гладна и като ме лъхне оня сладък аромат, направо ми омекват коленете  Joy

Срам не срам от Светлат и кри ще питам- в събота ли беше срещата  newsm78 Аз по принцип съм на работа, но ще гледам да изляза за малко..

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 07:59 от ванесса йо

# 20
  • Мнения: 215
Добро утро и от мен  Laughing
Днес минавам в П.За последните 5 дена съм -1 кило  newsm68 .
Така стават 5.5 от началото ,а още нямам месец.
Мiss Marple -страхотни резултати  smile3501 , честита ти месечинка и продължавай в същия дух .  Peace
YuNI  Hug

# 21
  • Мнения: 212
Добро утро и от мен.
Нещата вървят в коловоза очертан от Дюкан и от Вещи на първа страница Simple Smile
Днес ми е втори ден на ПЗ и се замислям за схемата. Мисля да приложа леко модифицирана схема която Дюкан описва в книгата си а именно - той казва 2/7 а аз мисля да приложа 2/5 примерно - 2 П и 5 ПЗ. Просто ми се вижда ужасно пак да издържа 5 дни само на месо. Не ми е добре 5 дни само на месо. Много ми идват.

# 22
  • Мнения: 30
Добро утро страхотни мацки и мъже (те май се покриха)
Мерси за кафето което ни поднасяте
ВЕЩИ  Hug за новата тема.
Miss Marple честита месечинка миличка,пожелават ти с това темпо да се движиш и за напред newsm51 hug
Дидка23 ще стискаме fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover всичко да мине ок.
На всички които не съм честитила за месечинки и др щастливи поводи  smile3525 Hug
Лек ден и минусчета  ви желая  Hug

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро и от мен в козуначената тема.
Днес е протеинов четвъртък, но аз като третофазничка си пазя гала хранене да се насладя на козунак

Не съм дочела старата тема (пишете със скоростта на светлината!!!), но отивам да разгредам поне снимките
Хубав ден!

# 24
  • Мнения: 4
Добро утро на всички  Hug
Мис Марпъл - честита месечинка   bouquet много добър резултат ... браво ... все така да сваляш - скоростно и безпроблемно  Hug
Ванеса - срещата остава за 25.04 - другата събота,тъй като тази са празници ,а по - следващата са почивни дни  Hug
За отчета - аз съм стриктна и си чакам търпеливо резултатите от режимстването ...
Успешен и усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 45
Добро утро, козуначета  Hug Hug Hug!
Включвам се да се похваля, че с триста зора и много риба, сътворих един минус от 300гр. Брей то бяха приказки, че накрая е най-трудно, ама все не ми се вярваше, а сега разбирам на 100% какво имахте предвид!
Преписах си от Стелксен рецептата за мъфините, не знам само какви формички ще ги мъча, ама все нещо ще излезе!
Мастерче, честита ти трета фаза! Успех и от тук нататък! И в някоя гала да си хапнеш от истински козунак  Hug
Мис Марпъл, Айнур, честита месечинка!
Кали 08, само аз ли не можах да ти видя снимките? Нищо поне съм те виждала наживо и знам, че си миличка и сладурка!
Кате      bouquet  bouquet bouquet

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 09:07 от ВИКИТО

# 26
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро и от мен.
Нещата вървят в коловоза очертан от Дюкан и от Вещи на първа страница Simple Smile
Днес ми е втори ден на ПЗ и се замислям за схемата. Мисля да приложа леко модифицирана схема която Дюкан описва в книгата си а именно - той казва 2/7 а аз мисля да приложа 2/5 примерно - 2 П и 5 ПЗ. Просто ми се вижда ужасно пак да издържа 5 дни само на месо. Не ми е добре 5 дни само на месо. Много ми идват.
Я не се лигави! Струва ли си да си удължаваш втората фаза?

Ванеска  Hug Срещата е на 25 април!!! Поради празниците!
Вещи Hug Hug
Мирка  Hug Hug

Мис Марпъл  Hug Браво на теб! Много ти се радвам!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 276
добро утро и от мен милички! Hug
да се похваля - днес правя 2 месеца на режима.резултат - 9 кг.малко са знам, но си имах и прегрешения Banghead
хубав и минусов ден на всички!

# 28
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен в новата тема  Hug

Сновчева, Nelly#, ЦвеТи, Сисита, sanny3, Мирка75, рошава, Гардения, Val (не свалям вече, в трета съм Wink), благодаря ви момичета  Hug
На коте, специално на лични ще пратя целия албум с още снимки да се порадва на още гледка, че откакто е замина доста промениха калето   Flutter
Nelly#, суууууупер си  Heart Eyes Hug
Дидка23, стискам палци днес да се справиш. Пък за обувките ми стана много смешно, направи си те представих  Crazy Joy
Умбра, браво  Hug

Аз от днес съм в МЦ, имам малко плюсче, ще го боря  Sick

Miss Marple, kaka svraka, честити ви месечинки   bouquet. И аз съм имала днес  Simple Smile. 6 месеца  Shocked, кога минаха  Whistling. С вас времето наистина лети хораааааааа, обичам ви  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 215
Боре-втория път петте дни П няма да ти се видят толкова много.А третия път ще имаш усещане че си изкарал само два.  Hug  Hug  Hug
Споделям от личен опит  Peace

Общи условия

Активация на акаунт