Великден наближава и няма да примираме-Дюкански козунаци ще експериментираме-175

  • 22 978
  • 466
  •   1
Отговори
# 450
  • варна/виена
  • Мнения: 40
Момичета в подписа ми качих нови снимки от днес,но са само за смелите Embarassed

# 451
  • Мнения: 63
Момичета в подписа ми качих нови снимки от днес,но са само за смелите Embarassed
Аз съм най-смела, пък от както гледах твои снимки, съм пристрастена към тях  Hug На новите си истинско съкровище  Hug

# 452
  • Мнения: 17 546
Момичета в подписа ми качих нови снимки от днес,но са само за смелите Embarassed
Ще си те сложа в рамка "преди и сега" и ще се моля на теб вече! Hug Heart Eyes  bouquet

# 453
  • София :(
  • Мнения: 215
  nikolincheto, страхотна промяна имаш, чисто нов човек, БРАВО   bouquet
  waq, Bella04, Петинка, Gardenia, Dari68, rochi, soft_flame, KeNiA, epson, mihi69, noni2009 (+ 3 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
 

   Стига гледахте, включете се  Wink
  Въх, видя ни  Embarassed Ама баш днес ще ни прости, няма иброр  hahaha
  Вещи  Hug

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Ич не си го и помисляйте  Mr. Green

# 455
  • Мнения: 5
Не мога да се сдържа просто.. nikolincheto остави ме с отворена уста! Браво!! Поклон пред постижението ти !!!!!!

# 456
  • Мнения: 485
Честито Възкресение Христово!
Честит рожден ден на Ривелка, Цвети Русимова, Боби!   bouquet   bouquet   bouquet

Гардения, много добре сваляш, много ти се радвам   bouquet  Hug

Яжка - промяната ти е уникална, мен ме грабна онази снимка дето си седнала на стола, просто като ти видях глезена на едната и другата снимка онемях, изумително просто  Hug

Николинчето, е нямам думи просто http://www.snimka.bg/album.php?album_id=322489&pid=11699742  тази снимка трябва да ти е от най-новите, само ти пожелавам да си стигнеш целта, нямам какво друго да кажа   bouquet    newsm20     Hug  
 
dodojoro - супер, много си готина   bouquet  Hug

Лека нощ от мен!

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Честито Възкресение Христово!
Много щастие, късмет, любов, благополучие и сбъдване  на всички мечти!

# 458
  • Мнения: 11
Николинчето, каквото и да кажа, ще е слабо за волята, упоритостта и вярата ти - поклон!  Hug

Вещи,  Hug 

# 459
  • София :(
  • Мнения: 215
  Аз ще ви изоставам вече, ще спя за красота и отслабване  hahaha Пожелавам ви красива, уютна и ползотворна нощ
                                                       
  И ако оспамите пейзажа след като си легна, много ще се разсърдя, да знаете   Crossing Arms

# 460
  • Мнения: 243
            ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ НА ВСИЧКИ! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
            НИКОЛИНЧЕТО - да определено биеш рекорда по всички линии, няма друго момиче да е смъкнало толкова килограми ктато тебе, макар че има много които са направили почти пълна промяна със себе си. Гледам Ви и ви се радвам на волята и успеха. БРАВО МОМИЧЕТА!
Да е жив и здрав д.р Дюкан и неговият режим, колкото и да го плюят разни там диетолози и професори, този човек е дал шанс на хора, които нямат финансова възможност, да отслабнат и добият самочувствие, да намерят своето истинко аз! Пожелавам Ви все така да сте упорити и да прлодължавате да смъквате килца!
            Хайде лека и спокойна нощ на всички сладуранки и сладури, надявам се да сте се веселили достатъчно добре днес, да сте се поуморили от шетане около трапезата и да спинкате сега сладко, сладко.

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЦВЕТИ И БОБИ - МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ, УСМИВКИ
                                                                                ГУШКИ И ФИЛЮДКИ

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 01:10 от ФИЛЮДКА

# 461
  • Мнения: 728
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Много любов на всички пожелавам!

Аз да се отчета - днес не съм се изкушила и грам от нережимни неща  Sunglasses. Много съм доволна от себе си. Обзаведох се с тефлонова тавичка и една по-голяма тава пак с незалепващо покритие, и хартиени формички за мъфини. Даже правихме нещо като солен кекс - горе-долу се получи, с малки корекции в рецептата следващия път ще е по-добре. Сега трябва да си харесам и някоя рецепта за мъфините. Май някъде мярнах една за микровълнова - ако стават там в тези хартиени формички, ще е чудесно. Утре е последен ден П и после с удоволствие ще хапна нещо зелено.

Момичета, аз редовно преглеждам снимки преди и сега и това ми е най-големия стимул да продължавам напред Hug. Ако трябваше да разчитам само на написаното в книгата, сигурно нямаше да се получи при мен. В тази връзка: nikolincheto нямам думи за твоята промяна, само мога да кажа "шапка ти свалям" за постигнатото.

Лека нощ от мен, утре пак съм на линия с вас!

# 462
  • Мнения: 788
Добра вечер, милички! ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО !!! Нека светлината на неговото възкресение да дари живота ви с топлина, нежност и разбирателство. easter

Аз най-накрая ще успея да се включа, напоследък нещо все не сколасвам. Но непременно исках да ви покажа първите си съзнателно боядисани ийца. Преди все или едно време с баба ми, после с майка ми, в последните години изобщо не съм боядисвала, щото все на работа съм била и тази година реших, че е време да се пробвам Naughty, покрай тоз Дюкан колко скрити готвачи разцъфнаха bowuu  Joy те пък взеха, че станаха много хубавинки (умря циганката, че да се похваля сама Mr. Green) ей сега ви ги показвам... и само да посмеете да не ги харесате  Naughty ще има #2gunfire  Joy Joy Joy
http://media.snimka.bg/2723/011700701.jpg,
http://media.snimka.bg/2723/011700697.jpg, ей туй то... Embarassed

И аз днес видях много хубави яйца, едни красиви маси с чудни неща по тях (не ги споменавам, за да не дразня Борето Joy). Видях на Катетоджин, на Чернокоска, на Мименситка, май и на Кали08... олелеее, сигурна съм, че имаше и други, но пусто..., забравих... Моля да ми простите всички вие, които пропуснах. СпешАл ГУШ за вас. 

Сега да се отчета малко, че скоро май не съм го правила. От вчера вече съм в официална Трета. Влязох на 58,100 кг, калкулатора ми показа 60 кг, най-ниската стойност, която аз съм виждала беше 57,400 кг, но прецених, че няма да мога да ги поддържам, пък и първоначалната ми цел беше 58 кг, засега няма да се лакомя за още, но по нататък не се знае какво ще ми щукне... Предвид празника, предполагам се сещате какво ядох на първата си Гала. Ям, ям, ама едно гласче не спря да ми намила отвътре... та чак виновна се почувствах. Малко се стреснах от днешния ми +, ама то при мене стана двойно съвпадение с Гала и МЦ. То, че ми закъсня доста време, закъсня ми... аз, че го чаках, чаках го... ама как пък можа баш сега да ми довтаса и да съвпадне с Галата #Cussing out... голямо вътрешно безпокойство ми създаде Close

Още нещо щях да казвам, но така се разстроих сега hahaha  Един момент, ще се сетя...
А, да.
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА БОБИ, ЦВЕТИ И РИВЕЛКА( на патеричка). Да сте винаги здрави, красиви, щастливи и слаби
 bdbaloni

Гарденийката, честита месечинка, мила. Чудни резултати...  smile3521smile3525

николинчето, това просто не е за вярване. Думите тук са безсилни newsm20 newsm20

Смятам стига толкУз. Както обикновено, пак съм накрая на темата и все се получава, че само си хабя мастилото Heart Eyes

Лека нощ и хубави сънища  smile3524

И да ме прочетете ей,  че да не ставаме на кълбета Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 00:27 от lipstick

# 463
  • Мнения: 20
Яжка, браво на теб! Право към целта!
Николинчето, ти определено ме изуми с промяната! Може би най-фрапиращата, която съм виждала! Възхищавам се на постиженията ти! Шапка ти свалям! Продължавай все така и не се отказвай и за момент от целта си!

На всички останали лека и спокойна нощ и нека новата седмица ни донесе само положителни емоции!

# 464
  • Мнения: 170
Четох, гледах снимки,но тези на Николинчето преляха чашата.Край - включвам се.Купих риба,дробчета,мляко и изхвърлих де що имаше курабия Mr. Green.Направо нямам думи,искрено ви се възхищавам,дай Боже след време и аз да се похваля с подобаващи резултати.Нещо повече за мен - кг. в момента около 68,според калкулатора на Дюкан - най-доброто за мен-59 кг.Книгата си я купих преди около две години,но липсата на плодове ме спираше от започване на диетата.Сега не съм приемала плодове повече от две седмици - жива и здрава съм,така,че бройте ме и мен GrinningМисля да направя пет дни ударен период и след това си продължавам 5П/5ПЗ.Сутринта ще сваля
мерки и теглилки и започвам.Лека нощ и благодаря, че Ви има Hug

Общи условия

Активация на акаунт