ПЛЕВЕН - 94

  • 18 160
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 189
Зарибявате ме яко с тия машинки,аз много обичам да меся разни работи,но сега покрай Хриси нямам време,ще взема накрая и аз да си купя.Обожавам аромата на прясно изпечен хляб,чак лигите да ми потекат.
И ние днес боядисвахме яйца,естествено на мен най ми личи по ръцете.В събота с майка ми ще боядисваме,като знам,че всяка година с нея се вапцат поне 3 кори,от сега започвам да кудкудякам...
Лека нощ от нас,ние големи разходки му ударихме днес и се чудя още как не съм заспала,Хриси отдавна отплува  sleepuu
Стелче,прибрахте ли се вече?Хайде да се видим,че страшно много ми е домъчняло за теб и Бобо.... Hug

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ооооооох.. ПОМОООЩ... мойта мома пак гледа за русалките... НЯМА ЛИ КРОЙ БОЛКАТА  smile3511
Има лек. Ние изтрихме Jetix от всички телевизори. Казах му, че сериите са свършили и повече няма какво да дават. Прие го сравнително безболезнено. Mr. Green Иначе филмчето е хубаво, щом аз и Иво го гледахме с интерс. Но взеха много да повтарят сериите. Същата работа и със Спортакус (Лейзи Таун).

# 47
  • Мнения: 153
Виктор е на 5 години... /съдейки по лентичката ти/...  Laughing Laughing

а у нас отдавна мина времето на "бърсане" на канали... но  Naughty вече ги научих наизуст ... симпатяжки са, верно... ама по два пъти на ден ...

СТИГА ВЕЧЕ  #2gunfire

# 48
  • Мнения: 5 620
Ооо, и при нас е същото. Обаче имаме проблем с яденето на плодове и зеленчуци и сега добре ми идва Спортакус със спортните му бонбони и с това, дето губел сила от сладкото. Laughing

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
За запис ще се оплача. От днес сме със варицела.За сега има само няколко пъпки,но е много отпаднала. Ще видим как ще се справя със козунаците в тази ситуация, в краен случай ще са от магазина.

# 50
  • Мнения: 5 620
Виж лекаря да й изпише нещо да я мине по-леко. При нас сякаш много помогна изопринозина. Иначе Т е висока и детето е отпаднало само първите 2-3 дни. И задължително после давай имуностимулатор, защото имунитета направо се срива и са много податливи на инфекции. При нас схемата беше 10 дни изопринозин+бронховаксом и още 10 дни само бронховаксом без пауза м/у тях. Така ни я даде лекарката.

# 51
  • Мнения: 2 070
Нади, тъкмо ще я изкара сега и ще мине по-леко.
Не се притеснявай.  Hug

Яна сега се е зарибила по Мързелград и по това с русалките. Но прекарва много време навън и няма как да прекали, през другото време е на градина. През зимата, ако го има в удобен час..или ще и сваля на компа да има за критични момени, когато ми трябва спокойствие да свърша нещо. Сега върти само една барби Марипоса и едно за Спящата красавица. И 6 серийки на Франклин - едно и също гледа.
В събота задължително гледаме Добър ден господин Жасмин в 9 и 20 по Канал 1 - много е яко!

Валенце, супер изглежда.

# 52
  • Мнения: 765
Нади, дано мине безпроблемно. Приеми го от веселата страна-нашарило се е детето, като яйчице....знам,че ти е много неприятно, но нали колкото по-малки, толкова по-добре било.
Момичета, къде мога да намеря бижута с камъчета Сваровски?

# 53
  • Мнения: 207
evak, знаеш сградата с басейна срещу полицията, нали? ТАм има едно магазинче, в което предлагат бижута на Сваровски.

Аз почти си направих украсата и ще си лягам! Лека нощ!

# 54
  • Мнения: 189
Добро утро от мен!
Измъчиха ме тия кошмари значи,направо заспивам със страх,едно че са отвратителни като ги сънувам,ами и като проверя в съновника от гадост нагоре-то ........ ooooh!Тотално се стресирам вече....Само проверявам нощем ту детето,ту Христо. Cry...и ги помня да му се невиди,до най-малката подробност.Извинявам се за гадния пост рано сутрин,но тия кошмари са от доста време вече,буквално ме е страх да заспя,защото незнам какво ще сънувам пак.... Cry

# 55
  • Мнения: 506
Аз нищо не сънувам или ако сънувам не помня сънищата си.Аз снощи вечерта боядисах нашите яйца и станаха хубави.Поне на мен ми харесват нали аз съм ги боядисала!

# 56
  • Мнения: 189
Мераклии за ранна разходка+кафенце?До час ще сме в Градската,ако има желаещи-да заповядат.  bouquet
Силви,нещо ми се губиш newsm78Не сме се засичали много отдавна...

# 57
  • Мнения: 506
Да аз съм съгласна за разходка в градската след час!

# 58
  • Мнения: 5 026
Мързел град ни е настолния филм - намразила съм го тотално. Те са толкова серии,че сваляне нямат.
Яйца утре ще боядисвам.
наде, по-добре,че я кара сега, ще отмине  Peace

# 59
  • Мнения: 87
Добрутро Константина,
е днес ме малко почивка и ще ти направя компания на кафе дистанционно. Винаги ми е бил смешен същия термин като вид обучение, но сега друго. Това с бирата няма да ти се размине  smile3508 аз съм петимна за тая течност целогодишно, поправка - за това лекарство. Не ми говори за кошмари, тая нощ сънувах, че живея в някъф измислен град пак имам бебе но не приличаше на Кирчо и отгоре на това всеки месец му растеше нова глава ама като пъпка, а фталл както винаги ми пречеше да му проведа лечение щото не съм питала доктор как да махам втората глава. Shocked Толкова напрегната се събуждам от тия дивотии и това е само блед пример на глупости, които сънувам. Ще погледна хороскопа, тия дни нещо голямо напрежение витае във въздуха. Чувствителните натури си патят дори спейки. smile3507
Относно филмчетата - всеки да си има телевизор, че си мешаме програмите и става лудотека. Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт