Тялото след 9 месеца...

  • 4 948
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
И двете ми бременности бяха много щадящи за мен.Явно е до ген.
Качих малко килца-7-8 ,имах спортно коремче,със стрии не се "обзаведох".
С движение и тренировка нещата при мен са както преди...

# 16
  • Мнения: 9 814
Мисля,че е много индивидуално.
............

Така е. И до сега като кажа, че чакам второ дете се пулят насреща ми.
След раждането на дъщеря си не само върнах предишната си форма, но изглеждах даже и по-добре.
Не съм пазила диети, не съм спортувала. Кърмих обаче доста дълго време и се хранех доста здравословно, сама се грижех за детето си и това за мен се оказа достатъчно.
Нодявам се и сега да съм така.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм спортувала, не съм се клепосвала с кремове и диети не съм пазила - тялото ми е такова каквото беше преди да забременея. Мн хора са ми казвали, че ако не ме виждат с детето няма да повярват, че съм раждала.
До ген си е.

# 18
  • Мнения: 1 100
До обяд изглеждам перфектно. Но хапна ли нещо различно от бисквита, както се случва по обяд, започва да си личи отпуснатата кожа. Отстрани - не, но това, което виждам аз отгоре хич не ми харесва. Не съм правила нищо, коремни преси не вярвам да ми стегнат кожата. Като се сетя се мажа със стягащ крем, но ефектът е за момента.

# 19
  • Мнения: 6 002
за 9 месеца качих 27-28 кг до 5 месец кърмих детето беше на 7 когато ди влязох в старите дрехи,диетата ми е от всичко колкото ми е вкусно(не се лишавам от храна) коремни преси правих около 2 седмици,но след това с количката ми беше достатъчно спортуването,аи  newsm75 prostor 1dishes cookса си достатъчен фитнес

# 20
  • Мнения: 93
Боже...............как се надявам и аз след раждането да отслабна до неузнаваемост Simple SmileЩе направя всичко възможно  #Crazy

# 21
  • Мнения: 2 658
Мисля,че е много индивидуално.
............

Така е. И до сега като кажа, че чакам второ дете се пулят насреща ми.
След раждането на дъщеря си не само върнах предишната си форма, но изглеждах даже и по-добре.
Не съм пазила диети, не съм спортувала. Кърмих обаче доста дълго време и се хранех доста здравословно, сама се грижех за детето си и това за мен се оказа достатъчно.
Нодявам се и сега да съм така.


Абе то и на мен ми се пулят насреща, като кажа, че освен бебето(когато съм само с количката) имам и деветгодишен син, но... аz си виждам раzликата. Като килограми или цялостна структура на тялото съм си същата, въzстановявах се веднага и след двете бременности, благодаря се zа което. Но първата беше на 22год и раzлика после почти нямаше. Сега обаче ме драzни много вида на корема ми.. Той обаче и винаги си ми е бил слабо място, не си го харесвам. Пак съм си добре като кила, дрехите ми стават, даже таzи бременност качих по_малко от първата. Но явна раzлика виждам. Коремът ми е доста по_отпуснат, кожата ми сякаш остана повечко.. И не мисля, че сама ще се прибера до предишното си състояние  Naughty След първата бременност докато синът ми беше станал на толкова, колкото сега е малката, отдавна се бях въzстановила. Има със сигурност и неща, които биха помогнали, но аz пък не съм от тия, дето правят нещо  Embarassed . Та най накрая, просто ще отида да ми реzнат тая кожа и това ще ми е решението  Wink Peace
Но, раzбира се, всичко е строго индивидуално и няма начин да съдиш по другите как ще бъде при теб. Колкото хора, толкова и мнения  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Коремът ми си възвърна предишната форма за 3-4 месеца първия път, сега след една седмица вече се е прибрал, но още си виси... Sick

# 23
  • Мнения: 2 013
Една родила жена,НИКОГА не може да има предишното тяло,каквото и да прави!
Но за мен една жена е истинска жена,когато роди!
Моето тяло много се промени,през бременноста качих цели 30 кг.Сега 4м след раждането съм свалила 20 от тях,а останалите не мърдат.
Какво ми остана след раждането ли-отпуснат корем (но не увиснал),стрии почти навсякъде,отпуснати гърди.Да тялото след раждането малко или много се деформира,но не съжалявам,че се промени,защото вече се чувствам истинска жена.
Месец след раждането започнах да ходя на фитнес,с програма и хапчета.Има ефект,но трябва желязна воля и постоянство.
Надявам се до 1г. да сваля и останалите 10кг,които не са от бременноста,а от  eat по време на нея!  Grinning

# 24
  • Мнения: 4 555
Качих много, бях станала огромна, но няколко месеца след раждането влизах във всичките си стари дрехи, а като дойде лятото вече бях и по-слаба от преди да забременея.
И мен ме притесняваше да не ми се отпусне коремът, затова гледах да не отслабвам бързо. Целта ми беше да минат поне 9 месеца от раждането, за да може кожата да се свие, а не да увисне.
Нямам нито една стрия и кожата ми изглежда нормално. Очаквах повече "щети"  Wink

Олче, честито!

# 25
  • Мнения: 2 658
Rbaby1, иzобщо не съм на това мнениие. Абсолютно е въzможно тялото на една раждала жена да е след това абсолютно същото, както преди това. Историята поzнава много такива случаи  Wink . Но на всички ни е ясно, че има много фактори, които в комбинация влияят на това, дали ще бъде така, или не.

# 26
  • Мнения: 2 110
Rbaby1, иzобщо не съм на това мнениие. Абсолютно е въzможно тялото на една раждала жена да е след това абсолютно същото, както преди това. Историята поzнава много такива случаи  Wink . Но на всички ни е ясно, че има много фактори, които в комбинация влияят на това, дали ще бъде така, или не.

 Peace Peace Peace
 И аз съм на това мнение. Нещата зависят от ген,години,брой бременност ти,кожа, допълнителни процедури...
Лично аз имам две ражданя. Възвърнах килограмите си лесно. След първото раждане,колкото и да е странно гърдите ми дори останаха малко по-големи от преди. След второто ми раждане положих повече усилия ,защото отдавна бях прескочила 30-те. Отслабнах ,но не пропуснах и кремовете и масажите.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 120
Една родила жена,НИКОГА не може да има предишното тяло,каквото и да прави!
Но за мен една жена е истинска жена,когато роди!
Моето тяло много се промени,през бременноста качих цели 30 кг.Сега 4м след раждането съм свалила 20 от тях,а останалите не мърдат.
Какво ми остана след раждането ли-отпуснат корем (но не увиснал),стрии почти навсякъде,отпуснати гърди.Да тялото след раждането малко или много се деформира,но не съжалявам,че се промени,защото вече се чувствам истинска жена.
Месец след раждането започнах да ходя на фитнес,с програма и хапчета.Има ефект,но трябва желязна воля и постоянство.
Надявам се до 1г. да сваля и останалите 10кг,които не са от бременноста,а от  eat по време на нея!  Grinning
ххахахах, чак никога.....
не прави генерални изводи само на личен опит Simple Smile))
Има жени на които изобщо не им личи , че са раждали и то няколко месеца след раждането.....особено ако е първо дете....Wink

# 28
  • Мнения: 2 013
Ами аз такива не познавам.

# 29
  • Мнения: 9 814
Rbaby1, ето ти няколко мой снимки, които са правени след като се дори дъщеря ми, че много мразя да се говори наизуст:
http://bgalbum.com/albums/userpics/16172/DSC00150_6a3d1972a76f9d … b83c342675dad.JPG
http://bgalbum.com/albums/userpics/16172/DSC00133_374eb7bf2e39e8 … 98f82bdb19101.JPG
http://bgalbum.com/albums/userpics/16172/DSC00135_6a6742605b6ae8 … 00ac151df1005.JPG

П.П. И ми е приятно да се запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт