Имам един въпрос...

  • 1 404
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
 Според мен са гъбички  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Гъби със сърбеж, разбирам, но с пъпчици ?

# 17
  • Мнения: 447
И според мен са гъбички,но най добре се консултирай с лекаря си той ще ти направи правилната диагноза  Peace

# 18
  • Мнения: 386
Май си се сдобила с още една "екстра " от бременноста Sad Най вероятно са гъбички. Оттървне няма от тия гадове #2gunfire



П.П. ... аз като се избръсна доло ми се получават пъпчици и ме сърби якоо, но предполагам си се сетила, дали можи и при теб да е от подобно нещо....

# 19
  • Мнения: 64
На мен ми се появиха в 8г.с. и си минаха от самосебе си докато излезнат резултатите на изследванията. В интерес на истината, като смених бельото и спрях да се мия със сапун, а само с вода(по няколко пъти на ден), след седмица и помен нямах от тях. Екстрата с пъпките не съм я имала. Ако се бръснеш смени ножчетата и обезателно смени кърпите за баня след подсушаване. Изпери ги на високи градуси. Лекарката ме посъветва тогава, всяка кърпа вкъщи да си е зачислена на някой и да няма общи, дори и за лице и ръце (имам предвид дори и след пране). Еми миличка изследванията ще кажат какво е, дано да не те мъчи дълго, разбирам те колко е неприятно, особенно в този период. Лека бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт