С какви подаръци изненадвате половинките си?

  • 4 654
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 567
Ккавото и да му подаря той много се радва Laughing Взима подаръка, оставя го настрани и ме грабва мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 593
Една прекрасна вечер,подобаващо организирана,няколко сбъднати мечти...

"Аз съм златната рибка и днес ще ти изпълня три желания" newsm53

Естествено, това е по-ценно.
Но ако трябва да избера някакъв предмет, обикновено е някаква сантиментална джунджурия. Задължително придружена с картичка, с романтично послание.  Two Hearts

# 17
  • Мнения: 3 459
Дрехи.
Тениски, дънки и пр.

# 18
  • Мнения: 2 448
Моя се е радвал на всичко, което съм му подарявала - от парфюми, дрехи, козметика до сувенири и хладно оръжие. Знам, че и на огнестрелно би се зарадвал, но там не рискувам.  Laughing

Важното е след поднасянето да следва секс, че иначе язък ми за труда и парите, няма да остане доволен.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 307
Избягвам да му правя подаръци изненада, защото от опита си досега - независимо какъв е бил подаръка (дреха , парфюм или друг предмет), той винаги има какво да измрънка.

# 20
  • Мнения: 8
аз съм щедър и подарявам "миналогодишния" Joy

# 21
  • Мнения: 1 650
Обичам с нещо таковка да ме изненада, особено когато съм изморена:

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 184
IPod, tablet, PDA,  laptop, нещо дизайнерско, много хареса и едни авторски вратовръзки, комбинирах ги с луксозни писалка и портфейл. Тази година съм решила кредитна карта с индивидуална отпечатка и оформление.

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 184
Това са му най-големите, но само последния си го ползва лично, таблета го ползваме аз и децата, другите също, основно децата - иначе се е зарадвал истински на един грамофон, на който досега при подхосящото настроение си пускаме колекцията от плочи, на един мотор в мащаб и красива изработка и на един радиоправляем модел на самолет - май за тези се сещам като удачни, което ме навежда на мисълта, че трябва нещо друго да измисля

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Неща свързани с хобитата и интересите му, когато мога да си го позволя (щото някои от интересите са му доста скъпи). Така много се радва, че съм съпричастна и уважавам нещата, който той харесва.

# 25
  • Varna
  • Мнения: 191
Подарих за последният му рожден ден албуми на СД-та, които искаше да има, иначе билети за концерт, екскурзия - останалите са  ясни (дрехи, козметика...).

# 26
  • Мнения: 411
Много рядко се глезим от работа няма време,но другия месец Ще го водя на романти4ен масаж за двама.
по принцип харесва вси4ки подаръци,по4ти винаги за празник,4е както каза някой криза е .

но в4ера без повод му купих една джаджа за лаптопа да си гледа ма4овете,когато има възможност на работа,4е в къЩи като видя ма4 и неЩо ми става и особено ако е току Що  обръснат. футбола е неЩото от което най много ревнувам.
подаръка ,който най много го изненада беШе за 10 годиШнината,златна пло4ка с лазерна моя снимка ,носи си я с гордост.
подарила съм му без повод един скорпион в силикон,книга със 100те най известни футболисти на света и т.н.

# 27
  • Мнения: 65
Моят мъж предпочита приключенски подаръци, тъй като обича да прекарва времето си сред природата. Подарявала съм му швейцарско ножче, скъп фенер, челник, Multitool,комуфлажни дрехи и др. подобни. Е, разбира се и парфюми и дрехи за ежедневието, но на тях се радва по-малко. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 047
Много рядко се глезим от работа няма време,но другия месец Ще го водя на романти4ен масаж за двама....
...особено ако е току Що  обръснат. ...
Какъв е тоя романтичен масаж?
Аз бих се зарадвал на еротичен.
 Embarassed
Ако правилно съм разбрал, ревнуваш ако избръснат гледа футбол? newsm78

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
проба .. проба .... жена чуваш ли
100мм канонско макро ... повтарям 100мм канонско макро

Общи условия

Активация на акаунт