списъка за родилно

  • 19 778
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 376
Аз раждах в Токуда... За бебето не искаха нищо, а за себе си бях взела едно малко сакче. Бяха много услужливи и помагаха с каквото могат.
Не ползвах моята помпа, те ми додоха и беше по-удобна..
Не съм носила прибори за хранене...
Сменяха чаршафите когато им кажехме...
Даваха лигнин...
Имаха си термометри...
Даваха и нощници при нужда...

# 16
  • Мнения: 718
От всички изброени неща ми трябваха само: тоалетни принадлежности, бельо, чехли, джапанки, чорапи, дамски превръзки. За бебето памперси и мокри кърпички. Раждах в Шейново и бях в самостоятелна стая, в която се позволяваха денонощни свиждания, т.е близките ми можеха да ми донесат необходимото Peace
Доколкото знам термометри, прибори, нощници дават във всички болници.

# 17
  • Мнения: 284

2.За бебето:

- бебешки сапун;
- залъгалка;


Не мога да си представя кой ще мие бебето с този сапун и за каква залъгалка става дума за новородено newsm78

# 18
  • Мнения: 1 376

2.За бебето:

- бебешки сапун;
- залъгалка;


Не мога да си представя кой ще мие бебето с този сапун и за каква залъгалка става дума за новородено newsm78

При нас имаше мама, която държеше да се дава залъгалката на бебето - тя си я беше донесла.
А бебетата ги миеха с техни си шампуани и не вярвам да са ползвали мокри кърпички - доста скъпичко излиза, по-добре да ги измият...

# 19
  • Мнения: 284
При нас имаше мама, която държеше да се дава залъгалката на бебето - тя си я беше донесла.
А бебетата ги миеха с техни си шампуани и не вярвам да са ползвали мокри кърпички - доста скъпичко излиза, по-добре да ги измият...
Зачудих се, защото това, което знам е, че в първите дни бебето въобще не трябва да се мие с друго, освен с вода. Може това да е остаряло схващане от гледна точка на фармацевтичните компании Wink

# 20
  • Мнения: 1 740
От всички изброени неща ми трябваха само: тоалетни принадлежности, бельо, чехли, джапанки, чорапи, дамски превръзки, а за  бебето памперси и комплект дрешки за изписването.

# 21
  • Мнения: 93
Аз раждах в Токуда... За бебето не искаха нищо, а за себе си бях взела едно малко сакче. Бяха много услужливи и помагаха с каквото могат.
Не ползвах моята помпа, те ми додоха и беше по-удобна..
Не съм носила прибори за хранене...
Сменяха чаршафите когато им кажехме...
Даваха лигнин...
Имаха си термометри...
Даваха и нощници при нужда...
Де да беше така навсякъде.................

# 22
  • Мнения: 6
А някой да знае какъв е списъка за държавното АГ в Стара Загора

Общи условия

Активация на акаунт