ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-15

  • 20 603
  • 418
  •   1
Отговори
# 60
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18

thanks, пипъль  newsm03
хихиих, наистина взаимствах от историята с Амбър. Там бях си измислила подобна история на база спойлера, че Уилсън моли Хаус да жертва живота си заради Амбър. И бях измислила, че на Амбър й трябва бъбрек и Хаус й става донор.  Mr. Green Laughing

п.с. утре ще се пробвам с четвърто действие  Blush
не с го чела, отивам, ама знам че и ти си фен на Хаус Heart Eyes
и чакам да чета с удоволствие Wink

# 61
  • Мнения: 0
Направо да я прекръстят на 
"Биг Гавър ТВ"

 #Cussing out #2gunfire Sick #Crazy

П.П. Пуснах им на мейлите писмо с петицията - НИКАКЪВ ОТГОВОР!

# 62
  • Мнения: 0
Може да се сезира комисията за защита на потребителите.Все пак си е подвеждаща реклама.+s

# 63
  • Мнения: 4
Направо да я прекръстят на 
"Биг Гавър ТВ"

 #Cussing out #2gunfire Sick #Crazy

П.П. Пуснах им на мейлите писмо с петицията - НИКАКЪВ ОТГОВОР!



И при мен така.

# 64
  • София
  • Мнения: 71
Може да се сезира комисията за защита на потребителите.Все пак си е подвеждаща реклама.+s

Хм, интересна идея. Peace

Разгледах им сайта. Ето от тук може да се подаде жалба (всеки трябва да цъкне на своя град/област): http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

Например това е формата за София: http://www.kzp.bg/index.php?mode=sendComplaint&document_id_h … ment_id_office=26

# 65
  • Мнения: 4
Може да се сезира комисията за защита на потребителите.Все пак си е подвеждаща реклама.+s

Хм, интересна идея. Peace

Разгледах им сайта. Ето от тук може да се подаде жалба (всеки трябва да цъкне на своя град/област): http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

Например това е формата за София: http://www.kzp.bg/index.php?mode=sendComplaint&document_id_h … ment_id_office=26

Дай идея какво да им пиша ?

# 66
  • София
  • Мнения: 71
Аз честно казано не съм най добрият съветник по темата (жалби никога не съм писала, ако не броим "примерните" в часовете по български преди няколко години Rolling Eyes).  По скоро и аз се надявах на съвет.  Ще прегледам нет-а за примери, а някой от по възрастните ако има опит - да сподели.

Притеснява ме обаче това, че съм чувала че отнема доста време докато жалбите се обработят.  Така може да си почакаме до....... Outta Joint

# 67
  • Мнения: 4
Аз честно казано не съм най добрият съветник по темата (жалби никога не съм писала, ако не броим "примерните" в часовете по български преди няколко години Rolling Eyes).  По скоро и аз се надявах на съвет.  Ще прегледам нет-а за примери, а някой от по възрастните ако има опит - да сподели.

Притеснява ме обаче това, че съм чувала че отнема доста време докато жалбите се обработят.  Така може да си почакаме до....... Outta Joint

До следващия сезон на Брадъра  newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 71
Точно. Sick

# 69
  • София
  • Мнения: 4 590
Наистина много добри сценарии! Браво!  bouquet

# 70
  • Мнения: 0
Аз честно казано не съм най добрият съветник по темата (жалби никога не съм писала, ако не броим "примерните" в часовете по български преди няколко години Rolling Eyes).  По скоро и аз се надявах на съвет.  Ще прегледам нет-а за примери, а някой от по възрастните ако има опит - да сподели.

Притеснява ме обаче това, че съм чувала че отнема доста време докато жалбите се обработят.  Така може да си почакаме до....... Outta Joint

До следващия сезон на Брадъра  newsm78

Не ме интересува, веднага пиша жалбата!

# 71
  • Перник
  • Мнения: 396
Не много по темата, вчера гледах една реклама за България, в която участваше Фахрадин. Много ми хареса, но нали си ми е любимец Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Търсих я във Вбокса, но не я намерих.

# 72
  • Мнения: X
JigSaw, поздравления и ти ми напълни душата. Поне като нямаме сериал имаме едно успокоение-страхотни сценарии от такива таланти като теб и Слаш  Hug

# 73
  • Мнения: 347
JigSaw ти май си Ники Илиев, а???  Shocked Shocked
ако е така кажи си, то няма нищо срамно или за криене

# 74
  • Мнения: 295
JigSaw ти май си Ники Илиев, а???  Shocked Shocked
ако е така кажи си, то няма нищо срамно или за криене
Joy Joy Joy
Просто го виждам как Ники Илиев седи и си чеше езика с нас  Laughing

Привет и от мен, момичета и момчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт