Козунак и яйчица Карлово и Сопот хапват си сега.

  • 9 970
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Данче,много хбави са ти станали.С кви бои ги прави.
Аз за първа година си ги права сама и са ми особино скъпи :blushОф,половината бкви не ми работат и не мога да си отвора снимките и да си ги покажа,но отивом до закyпа нова клавиатyра  LaughingЕгати и късмета.... hit

# 16
  • Мнения: 133
А,много хyбава тема Peace  bouquetБраво

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 328
--

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 10:47 от Notova

# 18
  • Мнения: 0
Бебешор за първи път ползвам такива бои - капсули сатенини имаше и перлени, но като прочетох, че се разтваря на водна баня и ... А тези се разтварят всеки цвят в 10 грама алкохол, но аз съкратих процедурата и направих 4 цвята в 20 грама алкохол и ги вапцах за бързичко.
Иван днес скача на батута на центъра и след това света, който е бил по центъра да не се чуди кое е било ревливото бебе! Вече ме е срам от него, само се дере и тръшка, а на мен не ми понася това!

# 19
  • Мнения: 133
тази година за първи път сама си боядисвах яйцата и са ми особено скъпи,не се кой знае какви творения,но са си мои... Wink
,






,




 





                                                                                






Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 07:39 от бебешор

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ето и моите яйца

# 21
  • Мнения: 844
Ето и моите, тази година определено не ми се занимаваше  Grinning....... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366558&pid=11681655

# 22
  • Мнения: 133
Е,с тези снимки каква весела тема се получи,но чакаме включване и то останалите майчета да си покажат яйчицата easter
Христос Возкресе!Хубав празник на всички и дано да сте си избрали"биячите" easter,
,това са моите сладки,които не са курабии и която снимка най-накрая успях да кача...ами почерпете се !

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Христос Возкресе момичета.

стискайте палци,днес христо има състезание. fingerscrossed

николай подивя Joyяко чупи яйца.

# 24
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!!!
Радост, щастие и много здраве желая на всички!
Много красиви яйца и украси сте направили - браво !!!  Party Grinning
Хайде на  easter easter
Весели празници!!!

# 25
# 26
  • Мнения: 7
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!,

# 27
  • Мнения: 7
а това са моите творения


ама дали ще успея да ги качаа   Embarassed   

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт