Максим на мама Виф e МАЙски красавец щастлив!

  • 19 737
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 363
Христос возкресе. Бъдете благословенни всички.[/size][/color]

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! ЖИВОТ, ЗДРАВЕ, МИР И БЛАГОДЕНСТВИЕ В ДОМОВЕТЕ ВИ!

Честито и на именниците! Да са живи и здрави!

Олче, прекрасна малка принцеска виждам на снимките, а на живо сигурно е още по-сладка  Hug!

Аз от хойкане време нямах за компа, но днес времето е кофти, а и Траяна се оборудва с червено гърло и температура и сме си в къщи, въпреки силното ми желание да забегнем навън...

Вчера празника мина тихо и спокойно, чупене на яйца наред и ходене по гости! А и ме е налегнал един мързел...

Ето малко скорошни снимки  на Траяна, започват от тук:  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11703246

А ето и снимки на творенията на Тери с яйцебоядисването и после моите творения Simple Smile. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11703372.

Желая ви хубав ден!

# 17
  • Мнения: 804
 Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави, много топлина и благоденствие в домовете ви!
И ние нашарихме яйцата с Йони, не сме ги снимали обаче Embarassed, имахме едни лепенки със усмихнати лица, та така си налепи Йони яйцата. Направих и набързо козунаци, които малко ми изгоряха, но така е като се мъча да правя 100 неща по едно време.
 Багажа ни почти е нагласен, утре отлитаме за Бг, нямаме търпение. Не знам дали ще имам достъп до нет там, но ако намеря от нейде непременно ще пиша как сме. Весели празници на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 671
Здравейте и от нас!
Ние се позагубихме покрай поредните два вируса, които караме и междувременното изселване на село за наколко седмици.
Много хубави снимки на мъниците видях!
Змейко, стените са супер!
Люси, яйцата са хубави, а за козунаците - думи нямам, браво!
Танче, Люба, добре сте се спавили! нашите яйца хич не са за показване - косьо и леля му така ги "украсиха" с лепенки, ваденки и някакви "чорапчета" със Спънч Боб, че стана кич ужасен  Mr. Green ако успя да сваля снимките, ще покажа празничните отрти и мойтое маймунки.
Ами това при нас, аз ще се върщам в лудницата, че вечерите тук са ми труднички - фамилията целокупно работи вечер и аз съм сама с двата броя в къщи; Ида е болничка и я тормозят първите й две зъбчета, косьо хич не признава такава ситуация, в която той да е на втори план и ме побърква с "искам това, не искам това', а сценката "имам пиш, нямам пиш сега" ми я разиграма поне 15 пъти между 8 и 12 вечерта  Crazy

# 19
  • Мнения: 145
Добро утро и Честит Празник и от мен Simple Smile

Ани, много хубава Макси-темичка си пуснала. Браво на теб, толкова е мило на всеки да се обърне персонално винмание...

Олче, страхотен балон и страхотен Вели! И много хубава снимка на малката бебка си сложила. Толкова уютно й изглежда клеватчето, така обгрижена. Браво, струва ми се, че си страхотна майка.

Люси, първо поздравления за готварските умения. Козунакът ти изглежда страхотно! И като го казвам, не си мислете, че не знам какво говоря. Казвам го като специалист на специалист. Защото аз може и да мразя готвенето, но от поне 7-8 години насам не съм пропуснала Великден да не меся. Да! Под вещото ръководство на майка ми или със съвместното главоблъскане със сестра ми. Но меся и не пропускам. Моят принцип е "От всичко по много", за това в един средностатистически мой козунак, освен стандартното тесто, месено, втасавало и премесено, се намира поне по половин бутилка ром, мармалад с орехи, стафиди, бадеми и други подобни.

А Траяна без шапка и очила излиза ли, госпожицата? Или когато е без шапка, нахлупва найлона?  Mr. Green Сладурка.

Ние прекарахме празника в Трявна. Майка ми вече не работи и рано- рано откри сезона там. Мартин остана, заедно с багера и камиона си и се тюфкаше в колата колко много работа имал там. Освен това накара дядо си да му оправи една мотика и на въпроса "Какво правиш?" отговаря "Мотикам." Целият двор е миниран на дупки, защото копаем тук - там без ред и посока.

С баща си садиха дърво (нали са на един ден и трябвало да посадят дърво и да тръгнат в различни посоки, всеки да хване пътя си, ако някой не е обременен с това поверие, да знае, но пък винаги е хубаво да се сади дърво). Ще пусна снимка, като ги кача. Та в един момент В. беше с голяма жълта пластмасова лопата, а Мартин размахваше лопата тип бел, три пъти по-дълга от него. И понеже е кройно отдаден на копането по принцип, така халоса баща си по главата, че свитки му излязаха, че почти и втора глава...

... дойде ми колежката и голяма картонена чаша кафе, тъй че до после.....  Heart Eyes
 

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 09:55 от Д е н и

# 20
  • Мнения: 4 370
И аз да си покажа яйцата и да се залавям за работа, че днес ще има доста. И подаръци очаквам да ми донесат - служебно, че нали много работя последно време, заслужавам си ги!  Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=42925&pid=11725738

# 21
  • Мнения: 937
Добро утро и от нас!
Ние с Мариса и майка ми ходихме в гр. Септември, че майка там посреща гости от шетане, миене и тем подобни се радвам че съм на работа че да си поседя на д-то. Мариса беше на самоотглеждане на двора по цял ден...нямаше прибиране това дете много се радвам, че я заведох та поигра на воля имам и няколко снимки но не съм ги качила. ЖЗ майските празници пак там но този път без мене само с мама.
И аз правих козунак голям мерак ми беше и всички казаха че е много вкусен, от тестото направих и кифлички които се ометоха много скорострелно...така че с най-голяма удоволствие ще повтарям...яйца даже не донесох насам, че всички бяха подобаващо счупени, кое летеша от масата за да види какво ще му се случи, други бяха возини в колелото до пълно разпадане, удряше ги едно в друго и се кефеше яко, а това което останеше здраво му се сърдеше и го тряскаше в масата. Та това е в общи линии при нас.
Хайде на всички усмихната седмица!
Болничките да оздравяват, на Смайли лек път и супер яко изкарване в България!
Руми радвам се че се разписа и че сте добре и знай че с огромно нетърпение чакам снимките на твойте торти и творения....дано имаш..
Браво на всички за яйцата аз даже не се сетих да ги снимам нашите, но виж козунака си снимах той е моята гордост....  bouquet

# 22
  • Мнения: 86
Здравейтеи от мен мами Simple Smile

Не съм писала от цяла вечност-бяхме болни.Сещате ли се като ви бях питала за зъбките колко са и кога започват да излизат тези постоянните 4 кътника,които след тва не се сменят?...ее..ние вече се уреждаме с един такъв..Докторката ни се   #Crazy Както си спеше и започна да бълнува-пипам го аз той гори.Като сложих термометъра и видях 39.8 и направо  #2gunfire Както и да е добрахме се на другия ден до лекарката и какво да видим-гърлото леко зачервено имахме и разсторйство.А всичко останало е наред.Прибираме се и ми вика дребния "мамо,мног ме бли зъбчето"-поглежам аз а то аха аха да пробие.Ужас...никога не ми е вадил така трудно и проблемно зъби..

Олче като гледам сладурката ти направо искам да я гушна и аз да си имам едно такова мъниче пак...но..едва ли ще ми се отвори парашут с тва диване около мене..

Приятна вечер  Hug

# 23
  • Мнения: 214
христос воскресе!
Желая на всички много здраве и късмет!
Аз поради ред причини нямах нет, а и да имах нямах време за компа. Много празнуване и много гостита  #Crazy
Сега ще наваксам с четенето и ще се изкажа по темите по-подготвена Mr. Green
Разгледах прекрасни снимки на много хубави деца и бебета  Heart Eyes  и на страхотна украса   bouquet
Хайде и по едно наздраве и за отминалите прадници  Wink
                                                         

# 24
  • Мнения: 310
Добро утро!
Благодаря за поздравите!

Нашият бати ни победи всички с червеното яйце-биач. Много се накефи за което.
Жалко ,че времето се развали.  food010

# 25
  • Мнения: 937
Днес вали - къде сте много домакинствате и много работите явно!  newsm78
Недейте така тиквените медали свършиха - сори че ви разочаровам ама е факт....така че се разпишете...къщата и шефа може да почакат... Mr. Green

Леле кво става верно ще вземеме да избутаме кризата да си ходи то с толкова работа...еле пък аз  Joy

# 26
  • Мнения: 152
Добро утро и честито Възкресение. Да сте живи и здрави и много усмихнати.
Едно кафенце за разбуждане.

и лека почерпка за закуска, по случай вчерашния рожден ден на моето дяте.


А това е първата ми, собственоръчно направена с голям мерак торта.



Това е рожденичката с кака си   

Тук е  с мама и тати                   

А на тази изнася концерт по случай РД

Малко сме в неофициално облекло, но и партито беше неофициално. Основната причина беше, че Сиси нещо вчера започна да се разболява и аз се притесних да я разголвам.  В неделя, живот и здраве, ще има истински детски купон и тогава ще си облечем новия тоалет.
Вчера, бях решила да не ходя на работа и да посветя деня на детето си. Отавна не бяхме изкарвали толкова забавно и разтоварващо. Ходихме сутринта в едно клубче да поиграем, а следобяда имаше изненади и много подаръци. Това е за сега от мен.
Хубав ден. Flowers Sunflower

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 10:24 от FY

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро!
Благодаря за поздравите!

Нашият бати ни победи всички с червеното яйце-биач. Много се накефи за което.
Жалко ,че времето се развали.  food010

Темата ли обърка-тук е май,ама 2006 Mr. Green

# 28
  • Мнения: 480
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИВОТО СИСИ!!!
ЖЕЛАЯ Й МНОГО УСМИВКИ И ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!


Файче, страхотна торта си направила, направо ми скри шапката! Браво! Рожденничката заслужава- да ти е жива и здрава!!!

Уф, снощи от като валя цяла нощ и не можах да спя - какъв съм такъв модел да не спя - не знам... Сега гледам стерео... Оплаках се

# 29
  • Мнения: 225
Леле Сиси зло да я забрави!
Честит Рожден Ден сладка Сиси!Да си най-здравото,усмихнато и безгрижно дете!Най-хубавите подаръци,най-веселите игри и послушни мама и тате!Ники,поздрави и за теб и семейство!
Ние сме добре-детенце на градина,а аз на работа,едни спокойни и семпли празници изкарахме,което си има и предимства-спестих си преяждането Mr. Green.
Весел ден на всички!
а аз отивам да боря световната финансова криза Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт