Къде да раждам???

  • 1 536
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
С две ръце съм ЗА предварителен избор на лекар - аз лично не бих отишла без уговорка, не искам да рискувам, а и се чувствам хиляди пъти по-спокойна, когато до мен е един професионалист, на който имам безгранично доверие.

Естествено за много мами е проблем финансовата страна на този избор - повечето от лекарите си имат тарифи и ако искаш да ползваш услугите им, би трябвало да си платиш за това  Wink

Съветът ми към теб е първо да си харесаш болницата, в която да раждаш, и после да се допиташ за специалистите там - във всяка има само по няколко, които си струват Wink

Ако те интересува още нещо - питай! Hug
Приятно и незабравимо бременеене ти желая!  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз раждах в Окръжна болница и съм много доволна, а и през 25-те дена които съм прекарала  там (лежах два пъти за задържане) не съм чула лош отзив. Всички мами бяха много доволни и лекарите бяха чудесни. Отидох без уговорка. никой не ми е искал и пари за нищо. Ако смяташ да раждаш с упойка ще е добре да се уговориш поне с акушерка.
Успех и много лесно и бързо раждане с краен резултат едно красиво бебе.
 Ако те интересува нещо повече можеш да питаш на лични. Peace

# 17
  • Мнения: 2 950
Аз раждах в света София  - с уговорка, но мисля че и без уговорка ще получиш добро отношение.
 ВИП стая обезателно - по 30-40 лв на вечер беше - 3 дни престой ако си с нормално раждане без усложнения.
Условия - комфортни (хладилник, телевизор, санитарен възел - супер, с топла вода и прочие)
Отношение на персонала - перфектно, много грижовни бяха акушерките.
Храна - под всякаква критика - таткото да ти носи.
Бебето е при теб постоянно- взимат ги само през нощта от 12 до 6 сутринта.
Леко раждане!
И аз така!
 newsm10 newsm53 smile3521 newsm10 newsm10

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз раждах в света София  - с уговорка, но мисля че и без уговорка ще получиш добро отношение.
 ВИП стая обезателно - по 30-40 лв на вечер беше - 3 дни престой ако си с нормално раждане без усложнения.

Обезателно, ама ако има  Laughing По мое време нямаше... След раждането си казваш, че искаш ВИП и ако има - чудесно. Но обикновената стая също не е лоша, бебето обаче и през нощта си е при теб. Бях без уговорка и също отношението беше супер.
Изобщо само хубави спомени имам от раждането Simple Smile

# 19
  • Мнения: 266
АЭ РАЖДАХ В ШЕЙНОВО И СЪМ ДОВОЛНА.ПОПАДНАХ НА СТРАХОТЕН ЕКИП-НЕ СЪМ ПЛАЩАЛА  НИЩО.

Общи условия

Активация на акаунт