При вас как беше?

  • 2 278
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Simple Smile що не отидете на почивка, вместо да се жените?
100% ще си починете по-хубаво:)

освен, ако не държите да сте женени, когато се роди бебето...

Точно това исках и аз. Предложих вместо да трошим пари за безмислена сватба - да идем за 1 седмица в Египет, ама не се прие. Приятелката ми иска да се женим и аз слушам и изпълнявам.   Laughing

# 16
  • Мнения: 2 952
Нещо я  безпокои...може би най-вероятно не се 4уства сигурна за бъдещето....за  това как ще се развият нещата между  вас.....аз мисля  4е  всяка жена  би се  радвала на брак с мъжа с който създава дете , въпреки 4е някои не си признават ,за да  прикрият фрустрацията си и да покажат на света 4е са щастливи и така. Simple SmileМоже би са , но биха били пове4е сигурни ина4е.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нещо я  безпокои...може би най-вероятно не се 4уства сигурна за бъдещето....за  това как ще се развият нещата между  вас.....аз мисля  4е  всяка жена  би се  радвала на брак с мъжа с който създава дете , въпреки 4е някои не си признават ,за да  прикрият фрустрацията си и да покажат на света 4е са щастливи и така. Simple SmileМоже би са , но биха били пове4е сигурни ина4е.

не бъди така категорична.
не съм омъжена, но това не ми пречи да съм сигурна в мъжът до себе си.
не съм убедена, че бракът променя нещо.
за мен много по-голямо значение има думата, която двама души си дават сами пред себе си, отколкото някакви измислени церемонии.

какво според теб пречи на моето щастие без брак и с какво един брак ще промени нещо в живота ни?
не съм против...който иска да се бракува...ОК...но недей да слагаш брака като основа за щастието...защото съвсем не е така.

# 18
  • Мнения: 2 978
не бъди така категорична.
не съм омъжена, но това не ми пречи да съм сигурна в мъжът до себе си.
не съм убедена, че бракът променя нещо.
за мен много по-голямо значение има думата, която двама души си дават сами пред себе си, отколкото някакви измислени церемонии.

какво според теб пречи на моето щастие без брак и с какво един брак ще промени нещо в живота ни?
не съм против...който иска да се бракува...ОК...но недей да слагаш брака като основа за щастието...защото съвсем не е така.

Абсолютно съм съгласна.
При нас е същото....не сме женени, но това не ни пречи да си вярваме и да се обичаме.
Ако се подпиша това гарантира ли ми, че мъжа до мен няма да ми изневери ако иска??? Sick

Какво ще промени подписа, ако се оженим? Ще се обичаме повече???
Едва ли newsm78

# 19
  • Мнения: 6 164
Ох и ние сме в голям стрес. Аз се безпокоя за бъдещето си, за образованието, кариерата, за финансите... Толкова много неща, че не знаех да го раждам ли изобщо! Sad

# 20
В момента депресията е по-малка  Laughing Мислим за други неща. Все пак решихме да се оженим и се разсейваме с организацията на сватбата.  За бебето почти не се сещаме.
я не се женете... ако не сте го решили вече 100% аз не съм женена вече 10 години живея с мойто чудовище и имаме 3 дечица... ще се оженим на сребърната годишнина, така сме решили...  ooooh! ooooh! баси оптимизма...

иначе тоя стерс ще го има на пресекулки поне още една година, според моя скромен опит.. Embarassed така че сватбата ще е само временно разсейване - а после - цял живот. и вместо да трошите пари за сватба, що не идете в тайланд за 14 дена. незабравимо е

успех, ентусиасти сладки!!!

# 21
  • Мнения: 2 952
Казвам "може би" моми4ето така се 4уства....вие  щом  се 4уствате  добре  неженени , не се женете ....и не става  въпрос  за щастие , а за  сигурност...имате късмет , оби4ате се , не се женете...но  явно  това моми4е нещо го безпокои и може би е това ...какво ска4ате ..няма нужда от  защитаване....Бъдете щастливи щом така ви харесва. Peace

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
.....аз мисля  4е  всяка жена  би се  радвала на брак с мъжа с който създава дете , въпреки 4е някои не си признават ,за да  прикрият фрустрацията си и да покажат на света 4е са щастливи и така. Simple SmileМоже би са , но биха били пове4е сигурни ина4е.

ето срещу това ти писание скачаме

# 23
  • Мнения: 6 164
Мисля, че факторът "сватба" никак не е маловажен! Naughty
И ние много си искахме бебче и женитба още от преди, но все изчкавахме нещо...
Бебче обаче не изчака и изпревари всичко... Сега и ние организираме сватба, но до днес, когато най-после годежния пръстен се озова на ръката ми, бях неспокойна. Не знам защо, не мога да си обясня защо такава дребна формалност ми влияе, но по някакъв начин сега съм по-щастлива и уверена!  Wink

# 24
  • Мнения: 2 673
ние сме женени от година и малко , много искахме бебе и не сме били депресирани , а много развълнувани през цялото време - та до сега Wink е ,  Winkаз понякога се депресирам ама за други неща

Общи условия

Активация на акаунт