КГБ = Клуб на Готините Баби - 70

  • 17 511
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Дидия ами то до два и половина нощес това успях да направя  Joy Joy Joy Joy Joy А деди не е видял още как съм го истипосала  Joy Joy Joy Joy Joy

# 436
  • Мнения: 7 382
                Зиче,ще го изненадаш за някой празник като му я подариш като картичка! Laughing Аз така съм намислила! Laughing

# 437
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , пу пу всички снимки са супер.  Hug
Незнам , ма може би щото си ги знам - Здравун и Вики са ми
присърце.  Hug И с дедко сте супер.  Peace

# 438
  • София
  • Мнения: 16 021
Ето ме, ако сте плакали.
Не смея да разгледам снимките. Снощи  нещо ни се махна антивирусната прогр. и не мога да я инсталирам пак. Явно компи плаче вече за нов - паметта му е 250 МБ и е за никъде. Но не ми се занимава. Ще купя нов - няма проблеми с парите. Ама като попадне в ръцете на Аненце - ужасттт... та за това караме така.
Вчера се качила на мотор Харли - Дейвидсън и се возила из София. От работата бяха на Мюзик Айдъл и там мотора бил за декор.  Моето нали е оправно веднага се сближила със собственика и се метнала на мотора да я возят.

# 439
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Дидияяяя Hug
имаш внучета Сланцаааааааааааааааааааааааа newsm10
Диди Hug
Страхотен виц още не съм спряла да се хилотяяяяя Joy
Хайде на вечерятааааа

# 440
  • София
  • Мнения: 1 739
    Здравейте момичета.Прибрах се в много лошо настроение.Днес определено не ми е ден.За първи път отказах работа,защото вече не ми стига времето изобщо.Разсърдиха се и вероятно повече няма да ме търсят от тази фирма.Но аз си имам пре достатъчно други и даже мисля да повторя номера с още една от тях.Сега ям една салата и после ще съм тук цяла нощ,че имам много да пиша-утре отчитам месеца.Много се съмнявам,че ще успея.
    Видях много хубави снимки на хубави внученца.Аз едва ли някога ще мога да покажа Вики,че.../не ми се обяснява/

# 441
  • Мнения: 7 382
                    Айша,не му връзвай кусур на Ането  Laughing Млада е ,нека си поживее.Само с тия мотори  Sick мен много ме е страх.Карат като луди.Не всички разбира се!В нашата квартална компания  Laughing има млади момчета - рокери и мога да ти кажа,че са разумни и въпреки това пак двама от тях се бяха потрошили.Седят на кафето и се ядосват сами на себе си,а вината не е изцяло тяхна.Засекли им колоната и те се натресли един върху друг.Така,че казвай "Господ да ги пази" и стискай палци. Peace
                   Делта,благодаря !Да ти се връща и то в двоен размер  Laughing че и повече!Да видиш каква е обич,какво е чудо. Laughing Ей,сега се разправяме с малката щерка.Неда нещо се лигочи и тя и отговори,ама аз не чух какво. Embarassed Иде малката обляна в сълзи и вика:"Мама ми вика мърла.Тя не ме обича" Щерката чува и започва да я прегръща и да я целува и да и обяснява ,че не е казала това,а само ,че се лигави. Laughing Неда слуша ,гушва я крещейки "Мамо бичам" и следващата реплика е - отиваме за шоколад и сок! Joy Joy Joy
                   Яжке,тайничко ни я покажи на ЛС!Никой няма да разбере! PeaceА за фирмите не се ядосвай.Щом са ти много направи си преценка коя те устройва най-добре. Peace

# 442
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 Момичетааааа,гледайте Слави на БТВ - дават задачата в Кубрат!

# 443
  • Мнения: 77
Здравейте, милички!
Мръкна, а аз от задачи не мога да седна на компа.
Внучетата ви са прекрасни, а рамките разкошни! Може би и аз някога ще се престраша да поставя снимки на моите внучета в такива красиви рамки.
Шпунц, голяма певица е 47 годишната дама! На крака и станаха и публиката и журито. А и песента много ми хареса, мелодична, макар да не разбрах за какво става дума.
Днес Лили Иванова има юбилей, седемдесет годишнина. Да е жива, здрава и гласовита!


                           

# 444
  • Мнения: 7 382
                        Янче,гледаме и се чудим КОЙ ги е учил тези хора!? То баща на Аспарух кой ли не беше.Даже и правнуците му  Mr. Green По едно време взех да мисля дали  работиш в Крум,Пресиян,Омуртаг  Joy Joy Joy

# 445
  • София
  • Мнения: 1 739
   Отива да гледам Слави,само да ви пусна това:http://www.vbox7.com/play:91e09d7b

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗАПОВЯДАЙТЕ В ТОВАТА ТЕМА.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391828.new#new

Общи условия

Активация на акаунт