Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Анкетата Joy

И на мен ми харесва Джаксън като Джаспър.
Филма е много по-добре на малкия екран, точно като скъп тв филм е , но това не е от значение, защото омагьосва (почти) всеки. Аз на това му казвам успешен филм, а не тези с многото пари направени, с многото ефекти и с малкото игра от страна на актьори. В Здрач, толкова много чувства и мисли трябва да се отразяват само с изражението на лицата, поведение и поза от страна на актьорите и за това мисля, че те са се справили страхотно...особено Робърт Simple Smile Само ефектите и монтажа малко куца, но също филма излезе преди официалната дата, което съкрати времето за оправяне на дефектите.

Някои хора обаче се бъркат за сравняването с Хари Потър...Става на въпрос единствено за скоростта, с която и двете поредици станаха известни и фен-базата им. Историята е съвсем различна,различен стил на писане, Стефани не е целяла да е втора Роулинг, а как може да се сравняват филми едния направен с 35 милиона, другия -125 милиона(за Хари Потър и философския камък, другите са с още по-голям бюджет).
Стига съм философствала и аз Crazy

вес, монтажа със семейство Кулен е много сполучлив.

Камелия, Здрач е сниман близо до Порталанд, Орегън, поради финансови причини.

Ted Casablanka е нещастник, търсещ популярност като не спира да говори за Робърт:

http://www.spunk-ransom.com/2009/04/17/truth-lies-and-ted-casablanca-e-online/  -WTH? Rolling Eyes


Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 21:44 от benson10

# 16
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Е как можахте да пуснете тази снимка, трябва да се спи   love001
Дени анкетата е яка smile3525
http://i228.photobucket.com/albums/ee122/minkova1/normal_001.jpg   sleepuu

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 23:10 от desi02

# 17
# 18
  • Мнения: 12
Х0п и аз да се запиша ..... темата е страхотна .... брав0   smile3525

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Ах, Робърт, страхотна усмивка, страхотни пръсти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Анкетата е един път, много смешна. Отивам да търся Карлайл, където е той там трябва и да е Едуард.

# 20
  • Мнения: 789
Вес , я моля те ме посъветвай - струва ли си да си взема книгите на испански.Четох фен-преводите,и поне не ме разочароваха с термина "отпечатване"."Белязване" са употребили момичетата.

# 21
  • Мнения: 1 320
и аз тук ...

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Вес , я моля те ме посъветвай - струва ли си да си взема книгите на испански.Четох фен-преводите,и поне не ме разочароваха с термина "отпечатване"."Белязване" са употребили момичетата.

И аз четох фен преводите и точно "отпечатване" са си използвали. В миналата тема пуснах няколко цитата, там определено го използват.

# 23
  • Мнения: 1 775
Ох, Деничка, това gif-че в първия постинг с трaпчинката над горната устна е просто... Heart Eyes 
А wa_wa просто ме довърши с тази снимка.Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 2 590
запис и се връщам да чета. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 19
AAAAA Дени, анкетата е убийствена!
(Фен съм ти)  bouquet  bouquet  bouquet
Надя, заповядай!
http://www5.picturepush.com/photo/a/1604723/img/Anonymous/Cleo-Australia.jpg
няма само аз да съм без думи

Охххх, отиде ми съня с тази снимка  smile3555
няма ли, да дойде в България  smile3521 дано ги поканят някога - целия екип Wink
В момента съм се зачела в Затъмнение  Flutter стигнала съм до съюзничеството между семейството на Едуард и вълците  Peace нямам търпение да разбера какво следва, затова се залавям  smile3529
Анкетата е СуПеР  Party аз съм за това да намеря по най-бързия начин Карлайл, където е той там ще бъде и Едуард  Blush

# 26
  • Мнения: 57
Поздравления за анкетката, Дени!  bouquet Оригинална както винаги!  bouquet

Джаспър  ми е като роботизиран в стола, наясно съм защо Джаксън го играе така. Той постоянно трябва да е напрегнат и нащрек, за да пребори инстинктите си... Wink След бейзболната сцена обаче сякаш сменя тактиката и е много готин, но там фактор е и бягството и ловът...  Sunglasses Харесва ми играта на Джаксън, но определено може още и тепърва ще видим развитието на образа му Heart Eyes

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 23:30 от Sensoria

# 27
  • Мнения: 2 590
На мен пък ми разби съня Емма с тази снимка:  http://i462.photobucket.com/albums/qq345/NiicktheL0ove/Robert%20 … son/vgdnbjkm2.jpg    Heart Eyes

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mими, имам ги на .пдф на испански също  Laughing, ако искаш ще ти ги пратя, ти си прецени. На мен превода ми хареса, въпреки правописните грешки  Laughing.

# 29
  • Мнения: 1 243
    animal037  да непропусна нещо Mr. Green
Joy Joy Joy
 Деничка - бравос-мравос!
 А тая "гадната" разбиваща-сърца снимка дето сте я турили......няма да се спи и тая нощ!!!

П:С: Редактирам се с няколко снимки:
Робърт, агейн, ще ми се да съм микрофон, хм, ха!, лошо момче, ммммм...., тази пък коя е?, видео


страхотни снимки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт