Отговори
# 330
  • Мнения: 1 343
Може сериала да е взаймствал от поредицата но не официално за да не плащат   ooooh! Айде пак се вкарах във филм Simple Smile
Дърпам двете серии първите на Moonlight дано си струва че ще ми отнеме 1 час Sad

# 331
  • Мнения: 12
Аз лично не го харесвам тоя сериял гледах само 1 серия и неможах да продължа нататък ...... също така немога да намеря никаква връзка между него и Здрач ..... напълно различни филми с напъло различни истории , единственото общо е , че и в двата филма има вампири !  Thinking

# 332
  • Мнения: 354
Вижте сега - сериала е от 2007-ма година, Стефани е сънувала съня си 2003-та, книгата е пусната 2005-та.....

Никаква логика не виждам да е заимствала идеята си точно от този сериал, който за мен не струва!  Peace

по-скоро може да се случило обратното  Peace

# 333
  • Мнения: 354
 Simple Smile дублирах си поста

п.п. днес няма ли новини?

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 12:00 от tanzen

# 334
  • Мнения: 434
Режисьорът на Нова луна разкрива малко подробности за вълчия пакт.
Превръщането ще е компютърна анимация(наистина ще са с големината на коне),но за да е по-реално ще  се направи дигитален отпечатък от очите на вълците върху очите на героите.Илюзията ще е пълна. Party
Много е доволен от момчетата,не са се оплаквали от лошото време.Правили са много упражнения  за мускули.
И Стефани казва в едно изявление,че е била разтърсена от добрата игра на Едуард,Бела и Джейкъб,когато ги е гледала на снимачната площадка на Нова луна.Казва,че е супер доволна от тях и че режисьорът е "брилянтен".
Ето и снимка на "вълците"




Взето от тук.

# 335
  • Мнения: 7 914
Снощи се загледах в Moonlight и не можах да се отърва от чувството, че има нещо общо с романите - скороста, силата, желанието да се помага на хората (като Карлайл), за да се изкупи вина, историята с новите вампири - неконтролируеми и нуждаещи се от подкрепа в началото на превръщането и т.н.


абсолютно, затова ми направи огромно впечатление и го споменах.. ако се абстрахира човек от недообмислените случки..си е много хубава идеята. не знам кой от кого е взаимствал... но на мен ми донесе много приятна емоция Flutter

дори и Аристократичните вампири не липсваха Flutter



●๋: Г@ДиĦч ?Ŧ@ ●๋:
 понататък става по интересен Crazy



 аз сега съм набелязала да гледам Blood Ties Flutter

# 336
  • Мнения: 7 914
аз нали препрочитам книгите... и в момента съм ан Новолуние -  когато уж Джейкъб беше болен и какво ми направи впечатление този път... една властност у Белла,ч увство за притеженание Crazy

някой друг забелязал ли го е Thinking

# 337
  • Мнения: 301
Изгледала съм и Blood Ties, и Moonlight,  и сега съм фен и на Здрач  Crazy. Вече съм на Есlipse - вчера я почнах и направо нямам спиране. Чета всяка свободна минута.
Не мисля, че някой от някого е копирал - просто идеята е добра. Добър вампир - красив, силен и изобщо ... обаче положителен герой и момиче - романтика  Laughing

# 338
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Бела на наколко пъти казва, че притежава Джейкъб и съжалява, че не й е брат или нещо подобно за да има пълни права върху него Laughing

За мен сериалчето е разтоварващо. Просто ми направи впечатление препратките и съвпаденията, нищо повече. Поредиците са различни. Може сериала да е заимствал от книгата Thinking

# 339
  • Мнения: 12
Може сериала да е заимствал от книгата Thinking


Може ..... но пък може и да нямат нищо общо  !  newsm78

# 340
  • Мнения: 434
Наближава рожденния ден на Робърт.
Един фен сайт е имал идеята да направи елетронна книга с месажи-поздравления,която да се изпрати на Робърт.
Приканват се фенове от цял свят да участват.Срокът е до 24.04.09.
За желаещите ето адреса.

# 341
  • Мнения: 1 343
Бреее той да не е роден на моята дата   Crazy
Я кажете кога му е рождения ден Simple Smile че моя е края на срока за участие в подаръка  Embarassed

# 342
  • Мнения: 1 243
Бреее той да не е роден на моята дата   Crazy
Я кажете кога му е рождения ден Simple Smile че моя е края на срока за участие в подаръка  Embarassed

Рождения му ден е на 13.05 Simple Smile

# 343
  • София
  • Мнения: 6 010
WomanitKa, и аз съм на 24ти Simple Smile
Момичетата могат да ни подарят по един час с Робърт Wink
Иначе идеята за подаръка му е много добра Simple Smile

# 344
  • Мнения: 1 343
1 час за какво по напред бе жена  Mr. Green  Embarassed Поне едно денонощие  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт