Отговори
# 75
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Ам и иза не бих изглеждала толкова щастлива до него, ако имам на една ръка разстояние един Робърт Wink

На Флората видях днес напъпили и леко разтвори ли се лалета като това от "Новолуние" Laughing

# 76
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Весbouquet  bouquet  bouquet особено за 5 и 6 отиде ми и сън и почивка newsm03

# 77
  • Мнения: 2 149
 Hugпак страхотни снимки Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 2 590
http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/kristen-stewart-239-14.jpg

vili_2703 ,ето, обаче не съм се интересувала от името му.Никак не и подхожда,нали? Rolling Eyes
Ау да никак не си подхождат. Да не говорим, че ми изглежда някак нечистоплътен  Sick Не знам защо, може и да не е така, но на мен така ми се струва. И от тези с пухкави червендалести бузки.

# 79
  • Мнения: X
Абе момичета, на вас взе ли да ви попреминава вълната "Здрач"???? Аз мислех, че взе да поизбледнява при мен, но уви.....от 1-2 дни направо положението хич не е на добре. Вървя като омагьосана-в къщи, като разхождам хлапето, в колата-навсякъде слушам Never think и като дойде момента с "....oh, please.....i'm in love....." и само дето не получавам задух, забравям да дишам. И се чудя коя ли ще е щастливката, на която г-н Патинсън ще пее вечер преди заспиване.....

# 80
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И се чудя коя ли ще е щастливката, на която г-н Патинсън ще пее вечер преди заспиване.....

Ако само ще ми пее преди заспиване, хич не го искам.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  hahaha
Оф, чувствам се като педофил  Crazy  Crazy Crazy

# 81
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
И се чудя коя ли ще е щастливката, на която г-н Патинсън ще пее вечер преди заспиване.....

Ако само ще ми пее преди заспиване, хич не го искам.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  hahaha
Оф, чувствам се като педофил  Crazy  Crazy Crazy
не си единствена Embarassed Crazy Crazy Crazy Crazy

# 82
  • Мнения: 789
И се чудя коя ли ще е щастливката, на която г-н Патинсън ще пее вечер преди заспиване.....

Ако само ще ми пее преди заспиване, хич не го искам.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  hahaha
Оф, чувствам се като педофил  Crazy  Crazy Crazy

Вес , споко , за вампири става дума тук все пак Laughing.Не се знае на колко е годинки. Crazy Laughing

# 83
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
E да де, но ние за г-н Патинсън говорим, не за г-н Кълън  Crazy Laughing

# 84
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Popcorn

# 85
  • Мнения: 2 590
E да де, но ние за г-н Патинсън говорим, не за г-н Кълън  Crazy Laughing
Аз пък искам г-н Кълън  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 789
Няма проблем,Вес.На колкото снимки съм те виждала,не ти давам годините ти,а той определено изглежда по-голям от теб. Wink

vili,гледала ли си "Speak"?Там Кристен е по-готина от в "Здрач",въпреки,че е по-малка на възраст.

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 00:28 от **mimi**

# 87
  • Мнения: 12
Да наистина там изглежда по-добре в Speak !  Peace

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 00:23 от Gadincheto

# 88
  • Мнения: 200
само запис и се връщам да чета!  Hug

# 89
  • Мнения: 2 590
Нямам спомен да съм гледала Speak  newsm78  Ще потърся да го видя, а какъв жанр е?
Христос Воскресе.
Да ви почерпя за именния ми ден.

Общи условия

Активация на акаунт