бодежи по време на бременност

  • 22 355
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 718
И аз имам такива бодежи, доки каза, че е нормално  Peace. Но при всеки е разалично, така че бих се допитала до АГ  Hug

# 16
  • Мнения: 61
  Разбира се трябва да се консултираш с лекар,но подобни "бодежи" могат да се дължат на уголемяващата се матка.Аз пиех нош-па за всеки случай.Само без паника,желая ти успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 989
Здравейте,
И аз имам подобен проблем едва тази сутрин си направих тест и се оказа положителен. Вече трета седмица ми закъснява, но понеже имам болки като преди мензис, мислех че ще ми дойде всеки момент. Болят ме яйчниците - ту единият, ту другият. Това нормално ли е?

# 18
  • Мнения: 45
bibi83 И аз имах бодежи, поради уголемяващата се матка. Не се притеснявай, но задължително се консултирай с лекаря си за това и за други неща, които ще изпитваш по време на бременността!
eli_su И аз в началото на бременността като ми наближи време за цикъла усещах симптомите все едно, че ми идва, но като направих теста на датата, на която трябваше да ми дойде видях двете чертички  Simple Smile За всеки случай и ти се консултирай с лекаря си, защото менструалният цикъл на всяка от нас протича по различен начин и симптомите са индивидуални!
Късмет и на двечките! Дано всичко да е наред, леко бременеене и здраво бебче на финала!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 107
Здравейте,
И аз имам подобен проблем едва тази сутрин си направих тест и се оказа положителен. Вече трета седмица ми закъснява, но понеже имам болки като преди мензис, мислех че ще ми дойде всеки момент. Болят ме яйчниците - ту единият, ту другият. Това нормално ли е?

нормално е да, в началото боликте много напомнят менструалните,но до седмица -две отшумяват.

# 20
  • Мнения: 989
Благодаря ви за отговорите и пожеланието! Днес говорих с лекар и тя също ме успокои Simple Smile Сега остава "точката" която май се вижда да стане на бебе  Grinning

# 21
  • Мнения: 262
bibi83 И аз имах бодежи, поради уголемяващата се матка. Не се притеснявай, но задължително се консултирай с лекаря си за това и за други неща, които ще изпитваш по време на бременността!
eli_su И аз в началото на бременността като ми наближи време за цикъла усещах симптомите все едно, че ми идва, но като направих теста на датата, на която трябваше да ми дойде видях двете чертички  Simple Smile За всеки случай и ти се консултирай с лекаря си, защото менструалният цикъл на всяка от нас протича по различен начин и симптомите са индивидуални!
Късмет и на двечките! Дано всичко да е наред, леко бременеене и здраво бебче на финала!  Hug
ами аз вече съм на финала, останаха ми още "уж" 9 дена, и може би затова док каза че е нормално и след прегледа не ми предписа нищо. Пък и при мен може би не са точно бодежи ами по-скоро мускулни болки, много ниско долу когато стана на крака първите 5,10 крачки са ми мъка и са от месец насам. А истински бодежи имах в първия и втория месец на бременността, страшно болезнено ме свиваше стомах, ставах на топка чак (дни наред ме боля стомах, и лежах постоянно като си мислех че ще ми идва понеже имам мн.болезнен цикъл и чак след седмица се усетих че така и не ми дойде а аз продължавах да си лежа   Laughing  а то какво било - страхотната новина)

Общи условия

Активация на акаунт