Жено, чуваш ли ме?

  • 6 077
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 619
Уж чувам, ама бързо забравям.

# 61
  • Мнения: 4 138
вълчо, мъж ми каза да ти предам, че и той даже знае, че яйцата се лъскат с олио..........

# 62
  • София
  • Мнения: 12 519
Наистина, ако се капне олио в боята яйцата стават шарени, защото на местата докоснали олиото остават бели, а останалата част оцветени. Красиво е.

# 63
  • Мнения: 4 586
вълчо, мъж ми каза да ти предам, че и той даже знае, че яйцата се лъскат с олио..........
Кои яйца, явно те слуша с половин ухо.
Аз говорая за кокошите, великденски.

# 64
  • Мнения: 46 577

Това е много често срещан начин да прехвърлиш работа на партньора си ...

Не виждам нищо лошо, ако единия е добър в нещо, а другия не, да го направи този, който може, а ти го наричай както искаш Peace

# 65
  • Мнения: 2 759
                         За да те слушат, трябва да имаш авторитет. Поработи над себе си!
                         И от мен комплименти за разбраната ти жена. Ако бях аз, надали щях да те оставям жив. Но като гледам ССФ добре ти показа откъде изгрява слънцето  hahaha.
                         И да, точно с олио се излъскват. Боядисаните.

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 01:06 от Виргиния

# 66
  • Мнения: 419
Вълчо ти си в таргет-а на новата реклама на Каменица, май, без да се обиждаш. Wink
Фен съм на Загорка, но дай линк, може и в таргет-а на Каменица да съм.

И аз за рекламата се сетих http://vbox7.com/play:5d590b34  Thinking

# 67
  • Мнения: 4 138
вълчо, мъж ми каза да ти предам, че и той даже знае, че яйцата се лъскат с олио..........
Кои яйца, явно те слуша с половин ухо.
Аз говорая за кокошите, великденски.

давай да видим твоите тогаз, кат ги лъскаш с оцет Mr. Green

и аз за тях говоря..................

# 68
  • Мнения: 4 586
Не държа да ме слушат, да съм едноличен и едновластен вземач на решения.
Благодаря, рекламата хваща. Утре ще пробвам Каменица.

# 69
  • Мнения: 2 759
Не държа да ме слушат, да съм едноличен и едновластен вземач на решения...
                          Направи си копие от темата, и си го препрочитай при необходимост  Twisted Evil.

# 70
  • Мнения: 4 586
http://images25.snimka.bg/005703583-big.jpg
Тия са миналогодишните, заедно ги правихме.

# 71
  • Мнения: 4 138
добри са. най-добре е наистина заедно да се правят нещата.........в разбирателство и обич.........
мечти...........

# 72
  • София
  • Мнения: 1 524
 Joy Joy Joy Joy
Раждане-пубертет-мрънкане-критическата.
Това са мойте 4 фази за мъжете -
А дано дълго останеш във втора, но като гледам с бодра крачка маршируваш към трета, а тя е страшно къса.
Миналогодишните яйца са ви трепач, но си личи че са лъскани с олио - блестят та дрънка. Ако не се лъснат с олио ще пуска боята по ръчичките.
Тази година наблъсках яйцата плътно едно до друго, сложих сол и ги варих на силен огън - нямах грам време - резултатът е от 35 яйца само едно счупено, но според мен си е било пукнато преди да го сложа.
Боята не я смесвам, освен при нужда - купувам си българската 5+1 - общо 6 цвята хем ефтинко, хем многоцветно.
Ето част от вчерашните творения.
http://media.snimka.bg/2714/011683868-big.jpg

За тоалетната чиния - е извинявай, но да гледам години наред болт и гайки нищо, че са подцинковани- по-добре нова.
Ей сетих се още нещо - аз яйцата ги боядисвам в кофички от кисело мляко - намалявам възможността от счупване.

Дали слушам - ооо слушам аз - моят е умник.  Mr. Green рядко дава акъл.

# 73
  • Мнения: 4 138
закла го Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 759
                           И ако сега вече си порядъчно отчаян, Вълчо, да ти кажа, че имаше полза от темата ти - научих, че мога да сложа кърпа, докато варя яйцата - получи се страхотно   bouquet. Иначе излъсках с олио, и не смесвах цветове... май така и не те чух в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт