Жено, чуваш ли ме?

  • 6 075
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 651
:"Аз ти казах,че няма да стане!"
Ама човека се старае всякакси да ти угоди. Щом си рекла, че няма да стане защо да го направи тъй, че дда стане и да те разочарова.

Верно ли го повтаряш през половин час  #Crazy и да не би да очакваш нещо да стане  ooooh!
...и други работи няма да могат да стават....тогава  Thinking

# 91
  • София
  • Мнения: 3 457
Слушам, как да не слушам.
И без това моят мъж е леко темерут и рядко си отваря устата, а когато това се случва, застивам и слушам в захлас Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 2 483
Ние си знаем кой по какво е специалист и когато тръгнем да си говорим или действаме по "специалностите", се слушаме. Аз в мъжките работи-ремонти, поправки и пр. не се меся, само помагам, ако изрично бъда помолена; обратното също  важи-докато готвя човекът кима одобрително и не си дава мнението. Е, опитал се е един-два пъти, но... Twisted Evil

# 93
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
То мъжете по принцип от всичко разбират. Слушам , но не значи , че правя това което казва , просто не изпадам в излишни спорове Laughing

# 94
  • Мнения: 447
Слушам аз, че и даже чувам. Цял месец слушах как точно ще смени капака на тоалетната, а накрая взех, че го смених аз..... Явно трябва да си сложа филтър на ушите Mr. Green много внимателно слушам...

# 95
  • Мнения: 3 371
аз съм пълна глухарка Twisted Evil

 - е/и, учи, е/и, учи - се не нае/ано, се ненаучено. Аз бях малък, не го разбирах.
...
това е яко Laughing Laughing Laughing

# 96
  • Мнения: 3 621
И двамата се чуваме много добре, но в интерес на истината когато решим се чуваме доста избирателно
Но пък нито аз му се меся в неговите работи /капака или се сменя или се оправя в разумни срокове, или следва тих семеен спор/, нито той в моите /боядисвам яйцата както аз си реша/

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 19:18 от Nefertity

# 97
  • Мнения: 2 199
Зависи къде съм, ако съм зад компа е ъпсурд да чуя какво ми говори  Mr. Green, ако сме в леглото пак същата работа, но виж каже ли ми ето ти пари купи си нещо го чувам веднага, Mr. Green

# 98
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Слушам го аз, слушам ... Ама си правя, квот ми говори вътрешният глас.

# 99
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Откакто не остана у дома неповреден уред и мебел без нужда от поправка - ушите ми са запушени за всичко.

# 100
  • Мнения: 1 517
Аз като реша да чувам избирателно и ме взема в пожарната да ми промива ушите с големия маркуч  Mr. Green

# 101
  • Мнения: X
Ти много обичаш да поучаваш, нали? Къде за размера на аватари и подписи, къде за боядисване на яйцата. Всичко трябва да е под контрол?  Sunglasses

# 102
  • Мнения: 4 586
Родина помнит своих героев. 

# 103
  • Мнения: 465
Да вземем да извъртим темата към "Мъжо,ти разбираш ли..? Joy

# 104
  • Мнения: 1 849
И мойто мъж е от дървените философи...винаги всичко разбира, ама то генетично... свеки е много по-зле...  Joy Успяла съм да го науча пред мен да не философства много или го скъсвам от бъзик... Но си имаме разпределение. В кухнята си знаем, че единия като готви другия не дава акъли. Слушам единствено като става дума за техника, компютри и коли, макар, че последните което съм казала, че е проблем и не ме е послушал .... после се оказва, че съм била права и се налага ни теглят по магистралите...  Twisted Evil Но така сме е напаснали, че никой не налага мнението си на другия и не прави трагедии ако нещата не станат по неговите представи...
Вълчо, твоята жена да не е на 20 и да не знае кое как се прави, ако бях аз щях да ти връча яйцата и да отида да си плета с комшийката на кафенце и да обсъждаме мъжете...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт