....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 14

  • 71 558
  • 605
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 751
в моята пеперуда има бяло. Предполагам, че вместо тъмно мастило се използва само бяло  Thinking

# 31
  • Мнения: 3 695
хоп и аз в темата  Peace

тези бяли татуси са много интересни

# 32
  • Мнения: 331
там където има бяла боя кожата съ6то по4ернява, така 4е  няма да се полу4и този ефект.Бялото седи готино и свети само когато е малко и е между други тъмни цветове.само бяло седи белезникаво,жълтее...по скоро като белег би седяло.Това не пре4и някои да пробва ако иска... Grinning Peace

# 33
  • Мнения: 598
Освен да пробвам първо на моята си да и сложа малко бяло някъде там, между лъчовете  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 723
...и мене ме гонеше мания (даже още не ми е минала)
за такова бяло тату.
Доколкото бях чела някъде, това е специална
технология (или по- скоро специално мастило),
която избива само, когато имаш тен...т.е.- зимата няма картинка.

Другия наичин да се постигне този ефект
е да си лепнеш лепенка и да се напръскаш обилно с автобронзант Whistling

# 35
  • Мнения: 3
аз май не се намерих из галерията, руска пак ме забрави Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 394
Здравейте и от мен!Извинявам се,ако ви досадя,но не ми се рови -може би сте го коментирали,но пак ще питам:
Някой има ли пиърсинг на езика?Можете ли да ме светнете по въпроса,защото се чудя,дали да си сложа,но ме е и страх и незнам какво да правя.Ще се радвам,ако някой ми каже по-подробно за какво става въпрос,как е,дали е много болезнено и т.н.Благодаря ви предварително!

# 37
  • Мнения: 7 723
аз май не се намерих из галерията, руска пак ме забрави Simple Smile
Сори... Embarassed
Това е, защото без да искам натиснах нещо
и си изтрих всички съобщения от кутията  ooooh! Close
Дай пак фотото и ще помолиме Лео да ги вмъкне  Hug

# 38
  • Мнения: 7 723
Здравейте и от мен!Извинявам се,ако ви досадя,но не ми се рови -може би сте го коментирали,но пак ще питам:
Някой има ли пиърсинг на езика?Можете ли да ме светнете по въпроса,защото се чудя,дали да си сложа,но ме е и страх и незнам какво да правя.Ще се радвам,ако някой ми каже по-подробно за какво става въпрос,как е,дали е много болезнено и т.н.Благодаря ви предварително!
Когато си правих татуто, в студиото имаше момче и момиче,
които си слагаха обеци на езика.
По нищо не пролича да ги боли, всичко стана за части от секундата..
По- стряскащ е режима, на който трябва да преминеш
след това- само течни храни... Crazy
Едно поне е сигурно- добре ще ти се отрази на фигурата  Peace Grinning

# 39
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хайде и аз в новата тема  Peace
Като стана въпрос за пиърсинг на езика и аз имам голям мерак. Но като Руска съм чувала, че после поне десетина дена е голям зор с яденето  Rolling Eyes А и сигурно вече ще ме отритнат от фамилията  Crazy хахаха...Бях обвинена, че на 30 години съм полудяла...

# 40
  • Мнения: 1 394
Аз също го знам това за храненето,но искам да разбера ,дали боли и след това.За самото пробиване знам,че пръскат с лидокаин/незнам дали го пиша правилно/ и изобщо не усещаш нищо,после знам,че не трябва да ядеш портокал и домат ,че много щипело и да наблягаш на течните и студени храни.../ако соковете могат да се нарекат храни/,а мен ме интересува някой,ако има да сподели как е след пробиването и след колко време зараства раната...

# 41
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Хайде и аз в новата тема  Peace
Като стана въпрос за пиърсинг на езика и аз имам голям мерак. Но като Руска съм чувала, че после поне десетина дена е голям зор с яденето  Rolling Eyes А и сигурно вече ще ме отритнат от фамилията  Crazy хахаха...Бях обвинена, че на 30 години съм полудяла...


Това с яденето е строго индивидуално.Преди да си пробия езика ме притесняваше много,но са учудване на всички на втория ден ядох пържени картофи,а на третия-мусака.От тогава ям всичко без проблеми.Докато моята най-добра приятелка имаше такъв проблем около 2 седмици.
По голям проблем ми беше фъфленето.Около седмица и нещо си фъфлех и бях много забавна за колеги и приятели.
А за семейството-родителите ми го приеха много добре за учудване,тъй като бяха категорично против.

# 42
  • Мнения: 1 394
Значи при всеки е различно.За фъфленето и аз знам,но после горе -долу кога свикваш,че постоянно ще ти се "мота нещо" в устата?

# 43
  • Мнения: 2 751
Бях обвинена, че на 30 години съм полудяла...
И аз  hahaha Joy

# 44
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мен ми беше странно в момента, в който лидокаина спря да действа,защото тогава разбираш,че имаш "нещо" в устата.Малко ти е странно за няколко часа и след това се свиква и сама почваш да си играеш с обицата.Много ми помага сутрин докато не съм се събудила още и съм на лекции, играя си с нея и не заспивам (  Embarassed ).Сега например ми е странно когато ми се налага да я махна.
Питай нещо друго, ако те интересува.

Общи условия

Активация на акаунт