Три бронхита и пневмония за 3 месеца - моля за съвети

  • 7 329
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 865
Няма как да стане от алергия- температура и пневмония. Сигурно се разболява от вируси детето и поради отслабен имунитет получава усложнения.
При моят син така доста често се получаваха кашлици и понякога се усложняваше към бронхит или пневмония. Някой лекари ми говореха че е от алергия, но го заведох на детски пулмолог и резултата беше че няма никаква алергия, а бактериални инфекции. Установиха че има синузит и синузита като се влоши поради настиване или вируси инфекцията слиза към дробовете.

Вие правили ли сте снимка на синусите?

# 16
  • Мнения: 2 865
Освен това според пулмоложката секрет се взима с бронхоскоп, храчката не била достоверна.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Благодаря на всички за отговорите   bouquet Дъщеря ми вече е по-добре, сега идва по-трудното да я предпазя от бъдещи разболявания. Смятам да поискам направление за пулмолог, там секрет, а също мисля да запиша час при хомеопат. Личната ни лекарка препоръча физиотерапия, някакво мнение имате ли по въпроса? Не съм я разпитала подробно какво включва, утре сме на контролен преглед.

# 18
  • Мнения: 14
 Cry Момичета и ние в чудо сме се видели всеки месец лекуваме хрема и кашлица.Нашият син е на 2 години ,а от 1г и 7 месеца пие тези лекарства :Виброцил,Мукосолван,Флавамед,Тусавит,Аериус,Зинат,Клацид,Изопринозин,Есберитокс и още много други .Две седмици се лекуваме,една си почива в къщи след две седмици  в детската ясла отново е с хрема ,зачервено гърло и ужасна упорита кашлица.  Thinking Не знам защо ,но вече се съмнявам за алергия .В спалнята  ни периодично избива мухъл ,третираме го с препарати изчезва за месец след това отново виждам зелени петна в ъглите.Снощи разглобих леглото на детето и се изумих ,цялото дъно  беше в зелено черна мухъл както и паркета под него. Sick Тази вечер детето ни спа спокойно, хремата почти изчезна /има много лек секрет/ и цяла вечер не се заклашля  newsm78 .Не можах да повярвам на очите си този мухъл как не съм го надушила ,а ми е на 50см от носа  #Crazy Близо месец не си бяхме в къщи ,не вярвам тогава да се е появил.Объркана съм,ядосана съм и ужасно притеснена.Моля ви препоръчайте ми добър лекар алерголог или хомеопат във Варна.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Променете климата. Идете някъде на балкан поне за 10 дни. Аз след пневмонията на дъщеря ми (преди 3 години) давах рибомунил за засилване на имунитета. Променихме климата за 15 дни а лятото бяхме на Сандански. Детето се стабилизира определено бързо.

Общи условия

Активация на акаунт