90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 766
  • 446
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 71
а всеки изяде ли си плодчето.Жабка аз до направих ,но от малката не мода да пия и една гладка днес е много крива мале как ще изкараме деня не знам още малко да се постопли и излизаме.

# 361
  • Мнения: 362
  Добро утро!!!
    Момичета аз оставих моето момче на яслата.Сърцето ми се къса ConfusedАма ще ми мине.
 Тази сутрин се теглих имам почти - 1кг.след тази четеридневка въпреки прегрешението във деня за варива Crazyи съм вече почти 63 кг,но ще изчакам да видя дали ще се задържат и тигава ще променям линийката.
  Жани незнаех ,че и ти си учила тук HugМежду другото ти и Ели сте едни от малкото бивши студенти от Свищов които чувам да говорите с носталгия за града.Обикновено чувам само отрицателни отзиви-като село,тъп град и т. н.,т.н. Confused А Свищов е един много сладък град Heart Eyes и въпреки че и аз и съпруга ми сме учили в други градове избрахме да се върнем и работим тук дано да е за добро Peace
   Съжалявам че немога да спонема всички,но Ви гушкам Hugи желая много минуси и усмивки Hug

# 362
  • Мнения: 99
НаТи ами незнаеш защото не съм ти го казвала Wink С Ели се оказа, че се познаваме визуално-живяли сме в един блок в студентски град. Аз харесвам градчето-малко и красиво. И си мисля, че всеки завършил там си спомня с носталгия и много мили чувства за студентския си живот в Свищов. Поздравления за решението ви да се установите там да си живеете. Важното е само работа да има. То и ние щяхме да останем там ако мъжът ми го бяха приели редовен докторант. Но за мястото редовно обучение наместиха жената на един преподавател и той остана за задочно обучение....и така напуснахме Свищов и тръгнахме насам-натам. А там бяхме толкова много свикнали през тези години на следване.
Поздравления за минусчето и още много такива да те радват чак до крайната цел Hug

# 363
  • Мнения: 102
Добро утро фиданки, аз вчера цял ден не бях добре имах разстройство, дори и тази сутрин и сега ме е страх да си ръбна ябълката, ама то ще да е от алкохола вчера, знаех си аз че ми е противопоказен   Joy
Жани, душата знам че пита за мен, дори ти и отговорих, а ти кажи как върви днес отчета с кантара, че те следя аз теб  Simple Smile
Дес с теб съм мисленно за днескашния плодов ден, дано устискаш ако не малко сурови ядчици хапни, ама ти си пекана и знаеш какво да направиш.
Жабче днес какъв е отчета мацко?

# 364
  • Мнения: 99
Ели отчета го дадох преди малко, вероятно си пишела.....имам от вчера -1кг. За два дни съм -1.500кг. Много и се кефя на тази зелева супичка. Как само се отслабва от нея не е истина Thinking

# 365
  • Мнения: 2
Добро утро фиданки!  Hug
Иренка добре дошла и успех! Ще успееш и аз съм като теб, освен ходенето пеша до работа ходя и на народни танци два пъти в седмицата, а те са равни четири пъти ходене на фитнес. Желая ти успех от сърце! Ние ще помагаме със съвети.

# 366
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Направих мусаката , рендосах всичко и мушнах във фурната да се пече.   chef

Ели , след бейк ролса снощи , нямам промяна.  Party
Кантарев ми е дружка имайки предвид , че офиса даже не съм посетила.  Crazy

Жани , браво душко , чудесен резултат с магическата супа.  Hug

Светле , след малко плодчето , че още сърбам кафето.  Grinning

# 367
  • Мнения: 210
Добро утро фиданки - ей сега си изпих кафето със вас и се мятам на степера за една тренировка. И на мен ми прави впечатление,че от началото на диетата много бързо ги свалих тези килограми и сега си седя на едно и също място Thinking

# 368
  • Мнения: 262
Здравейте, дами!
И аз като Ив Микова се включвам тук от Дюканския форум, за да кажа на Жабчето, че много ни липсва и понеже тя няма да се върне при нас, то аз съм решила да дойда при вас Simple Smile В момента съм 69кг (днес ще си оправя линийката), а калкулаторът на Дюкан ми дава 67кг. Та планът ми е след като живот и здраве достигна 67кг да се преместя при вас. Знам, че много момичета свалят под калкулатора на Дюкан с диетата му, но щом минат в третата фаза на режима му си ги качват обратно. Затова съм решила да не се мъча да падам под 67кг с Дюкан, а да опитам с вас! Дано по-скоро да достигна желаните кг и да мога да се преместя тук. Така ми са се дояли плодчета и шоколад, че едва гледам! Но ще издържа още малко, де! Засега ви моля да ме приемете в редиците си като читател - ще си седя на балкона Wink, и щом достигна 67кг ще се включа актвино в режима!
Лек ден от мен! И поздрави на другите Дюканки Дес и Сноучева  Hug

# 369
  • Мнения: 37
Добре дошли на новите фиданки - стари Дюканки Laughing Hug
На мен калкулатора на Дюкан ми показва 64кг., аз пък целя 65 кг. не смятам да ставам дребнава за 1 кг. hahaha

# 370
  • Мнения: 99
Флучия добре дошла при нас и ще се радваме не само да седиш на балкона но и да ни пишеш Hug Аз правих януари с вас за 17 дни Дюкан и те зная от там. Пробвай се при нас. Я виж Жабчето какъв успех постигнас тази диета и колко е доволна хапвайки от всичко по дни. Тя ще ти каже като се появи. Успех Hug
А Дес и Сноучева са стари кучета тук в 90 дневната Wink

# 371
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ив Микова , наминавай насам , нещо много безпочвени
обиди понесох и не ми се пише там.  Hug

Флучия , приветствам те душицо.  Hug
Когато решиш заповядай тук.  Peace
Трябва да ти кажа , че това което постигнах с Дюкан за близо 2 мес. ,
го постигнах и тук. Само , че тук ям от всичко квото душата ми иска ,
а там само месо и трици.  Crazy

Мелисита , килото да ти е проблема.  Laughing
Аз с вас постигнах 8кг. за 50 дена , ма си ям , прегрешавам , бе
ламята Спаска , хапвам си стабилно.  Blush С Дюкан свалих 9кг ,
ма в големи мъки (знаете ми болките и агонията).  Grinning
Та това кило е нищо , не му отдавам такова значение.  Peace

# 372
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Флучия Hug bouquet Добре дошла! Пожелавам ти да ти е комфортно и да успееш и тук! Hug
Дес  Hug
iv_mikova  Hug
Честито на всички с минусчета! Браво!!! Hug bouquet
Ели  Hug и аз съм като теб... днес съм с имодиум  Sunglasses Дано мине скоро  Hug
Аз днес не минах през кантара и не знам какви са резултатите, но утре ще е ясно накъде вървя. Но независимо дали съм достигнала линийката, продължавам си.
Вчера си бях режимна, само... какво ми стана с едни стафиди...  Embarassed
Днес мисля да бъда на ориз.
Пожелавам на всички много хубав ден!  Hug

# 373
  • Мнения: 1 930
Благодаря, Жанета  bouquet

# 374
  • Мнения: 525
Ехооо , здравейте...само минавам да ви видя как сте..
Аз си карам мои си режим и си ми е добре...свалих кг-ми от великденското плюскане..(ама нали бързо качени и бързо свалени) ..за 2 дни ядене ...2кг отгоре ..няма ги де
Първите дни карах на плодове сутрин...но до обяд много озверявах и се натъпквах много бързо ... Confused ..та затова вече ям по 1/2кис.мляко с трици,лен понякога с мюсли..
Обяд и вечер винаги има салата ..с яйца,извара,риба месо...това е моя режим ...ще видим докога ще я карам така и ще има ли резултат
ЛЕк ден и прегръдки

Общи условия

Активация на акаунт