90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 738
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Русе
  • Мнения: 45
 Thinking Нц, ни едното , ни другото за третото не се знае  Mr. Green шегувам се. Ми, празници  Embarassed . Иначе спазвам закуската с плод и неядене на друго до 12ч. обаче пусто нищо друго. Като изтървана от незнам де съм  ooooh! денем не, но вечер ям и пия на корем и той корема ми си се и отприщи де  Sick

# 436
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Светле , кво ядеш , яж.  Laughing , че утре сутрин от 06:23 ч.
до неделя в 07 ч.  Peace е лунуването.  Hug Демек утре никакво ядене ,
само течности и в неделя след 7 ч. хапваш закуската - плод.  Grinning

# 437
  • Мнения: 71
Ох,Жабка аз ще издържа но утре вечер сме на рожден ден,а там няма да устискам кога е следващият ден на лунуването.Аз се заблудих,че от тази вечер до утре ,но не било така. Embarassed

# 438
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Светле , виж тук , има за цялата година.  Hug
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p9628.html

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 298
darinka  то по празниците май се поуляхме доста от нас  Embarassed Намали вечерята, яж и пии на корем през деня  Mr. Green  турни и някой витаминен ден и нещата ша съ оправят Peace
Жабче много ти е гот новото аватарче, свежарско! Hug

# 440
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И аз си го харесвам аватарчето , Веси.  Hug

Вечерях и за днес приключих , утре цял ден глад , само
на течности , но не ми е сефте.  Peace
В неделя , ще има кльопачка и се чуда с кое да прегреша през въглехидратен ден ,
дали с агнешко месо или дроб-сърма. Естествено малко само. Blush
Ако има начин да не хапна от изброените , ще си мазна филия с лютеница.  Peace

# 441
  • Русе
  • Мнения: 45
Бе лесно е да се каже ма що така не ми се получава  newsm78 по цял ден съм в манджите и не ми се яде, а на сега ако знаеш ква тлъста вечеря глася..., ма утре, луничке моя дано да ме стопиш  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 2 126
Нещо петъчно въглехидратно за нас постещо плодуващите нЕма ли Thinking Joy Ми вие сте си добре ама нас питате ли ни (то никой днес плодуващ не се е изказвал newsm78),поне очи да оплакнем Mr. Green
Нещо ми е едно нервно-тъпо днес и май на щуротия ще избие Crazy

Малко орехи си счупих,хапнах сушени плодчета няколко ама хич не ми се усладиха Sick

Даринка,много ме кефеха постовете ти преди когато пишеше активно тук,хайде връщай се отново Grinning

Хайде хубава вечер на всички Hug

# 443
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eто това исках да ви покажа  Blush http://media.snimka.bg/2771/011796861.jpg
Трябва да ми се стеснът дънките от джобовете до талията към 4 см.  Party ,
че отзад ми шупти , а като седна и ми се видАт гЪЗщурките.  Mr. Green

# 444
  • Мнения: 102
Дари така е борбата е безмилостно - жестока и имаш чувството че вечно продължава  Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=368936&pid=11796690

Жабче давай с,  това темпо нови дънки ще купуваме за рожденния ти ден  Hug

# 445
  • Мнения: 276
Ехооооо оживях бре  хора!  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
И само на плодове можело се видя!
Дес аз днеска се борих с две круши,малко ягоди и една ябълка! Ей това е, горда съм от себе си!
Обаче днеска сутринта цъфнах месечно и съм като бременна хлебарка в корема! Още по-дебела съм от изобщо  Laughing Освен това главата ме боли,и не си е на раменете но утре - дръж се фурнааа че ида!
Жабка - супер си - браво!Направо да ти купят нови дънки викам аз  Naughty
Елинор - тебе пък мога да те гледам всеки ден и да ти се радвам  PeaceСтрахотна воля е това!
Ей това е от мен за сега, просто исках да намина и да се отчета пък и да ви поздравя!
На всички неспоменати от мене -   bouquet  bouquet  bouquet Още не мога да ви запомня  Embarassed
лека и хубава вечер!

# 446
  • Мнения: 99
Фиданки хайде идвайте тук, че хладилниците вече са забранени за днес Naughty.
 И заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug Hug Hug И  много свалени килца за всички Hug Аз в новата Тема 49 правя 30 теми с фиданките. Подкрепата, която получих тук при вас е невероятна. Днес следобяд видях една позната, която не ме е виждала от есента и сега просто ме гледаше с огромно изумление и само повтаряше "Ти си се стопила наполовина, браво на теб!" Ето това е невероятен миг. Имам такова настроение тази вечер след страхотните и комплименти. Желая много комплименти за всички вас. Благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт