90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 743
  • 446
  •   1
Отговори
# 420
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Оф я стига.  ....... я всеки в тема си и по живо по здраво Peace

Нати , нали знаеш , всеки знае себе си чуства по различен начин нещата.  Peace
Замълчи , най- добре , нали знаеш кой отстъпва....  Hug

Дес , не ти е лесно , ма метай по едно оЧо.  Hug

Флуия , Ели ти е обяснила за лунуването. Въпроса е да си на течности по възможност.  Hug

Жани , ти пък и обяснения даваш.  Laughing Имам уважение към някой момичета - Люси , Немското цвете , Боби , Мирка , Мастерче , Вещи и може би пропускам някой.... Не мисля да се оправдавам , за никой специално не съм говорила и нападала , за да са толкова овълчени и злобни.  Остави нещата по течението , поне съм на вярното и точно място.  Hug  

# 421
  • Мнения: 102
Жани аз не я съветвам да ги прави лунните дни, просто попита и аз отговорих как се процедира, а всеки си решава сам за себе си как ще го прави, някои задържат наистина след такъв ден, но то си е до организъм, примерно моя в плодов не мърда а в лунен да и така раздвиждам метаболизма. Пак казвам относително е, но наистина с всеки 4 ден на плодове не е нужно и луната да се спазва.

# 422
  • Мнения: 0
Ето ме и мен  Crazy.

Направих си една хубава разходка, обядвах заленчукова пица, но съвсем малко гризнах, че навън бях хапнала една малка Мура-трио и ми стана тежко. ooooh! Нещо не ми се яде за вечеря сладко и мисля да изкарам на Бейк ролз, но ще видим де, има време.  Peace

janeta* браво за минусчетата!    bouquet Много е хубаво, че отново са потръгнали нещата при теб.  Hug Честито и на всички останали с минусчета!   bouquet Аз го забравих това чувство, но не съм се отчаяла напълно, защото и така ми е добре - важното е да се задържат.  Crazy

# 423
  • Мнения: 362
  Момичета аз забравих да Ви кажа че вчера си съблякох дънките откопчавайки само горното копче hahaha,време ми е да ходя на пазар за нови дънки Crazy След малко Явор ще се събуди и изчезваме на разходка,не се карайте много Mr. Green
  гушки на всички Hug
 Жани май си права за лунуването Peace,аз тогава лунувах на пълнолунието щото ми беше и воден на следващия ден та ги размених Wink

# 424
  • Мнения: 99
Ели и двете сме си права за лунуването. Аз съм му привърженик но изван диетата тук Wink Hug
Жабче ти си знаеш, гушки Hug Аз само цитирах поста ти за да се види, че не си обиждала никой и няма нищо лошо в думите ти Peace

# 425
  • Мнения: 484
Момичета, Hug

Честито на всички за минусчетата   bouquet,четох ви малко по диагонал,че не ми е много добре.Още ме държи висура,а по-лошото е,че малкия е по-зле от мен.Днес го водихме пак при педиатърката,че само лежи и спи и нищо не яде,иначе му няма нищо друго и тя му изписа една банка с нещо и каза,че ако няма подобрениеи от него ще му включи ситема.А за капак Дени сутринта пак почна да повръща,Вече ми писна от болести  Cry

# 426
  • Мнения: 362
Иринка Hug Hugдано скоро Ви отмине това чудо PraynigСтискай зъби  ще се оправите след няколко дни.

# 427
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Иринка , стига бе , толкова зле ли се развиват нещата около теб.  Sad
Взимай мерки и се оправяйте всички.  Peace Бързо оздравяване.  Hug

Аз също като Ели в плодовия ден качвам или не свалям , а в луннуването
свалям и така компенсирам.  Peace Но , явно си е до организъм.  Grinning

Аз се приготвям и след малко тръгвам за дребния , после съм при вас , сладурки.   bouquet

# 428
  • Сф
  • Мнения: 1
Хора, никога през живота си не съм яла толкова много сладко колкото в днешния ми първи въглехидратен ден. Ще залепна до довечера. На повечето от вас забелязвам им е любим. Но има варианти поне,за следващия въглехидратен ден ще се подготвя, ще почета повече, ще поразуча. Иначе не мисля че в останалите дни ще ми е трудно.
Целувки милувки от мен!

# 429
  • Мнения: 484
Нати,Жабче,много ви благодаря  Hug Ами наистина не сме добре.Малкия от няколко дни само лежи и спи,не яде и не пие почти нищо,и аз не съм по-добре от него,но все пак си върша и къщната работа.А големият се беше оправил и от вторник е на градина,но сутринта като почна да повръща го оставих.Педиатърката каза,че на него му няма нищо,,може да е повръщал от едно филе дето снощи яде/но не ми се вярва да е от това,че и ние сме яли от него/ ,а малкия ако продължава да се обезводнява ще му включи система.Та сега му  наливам разтвора със спринцовка направо в устата,че е гаден и неиска да го пие.Днес поне хапна малко,че не беше ял от 4-5 дни почти нищо.

# 430
  • Мнения: 99
Иринка много ми мъчно да чуя, че все още сте така зле Sad Дано, дано бързо премине всичко това при вас Praynig Praynig Praynig Дано не се стигне до включване на системи Praynig Гушкам ви силно Hug Hug Hug

# 431
  • Русе
  • Мнения: 45
Ехооооооо, мили дами  Hug
Не че нещо, ма освен липсата ви и килцата взеха да се качват  newsm78 за 6 дена 2 кила, ко става  Sick кога мога да се върна отново при вас  Thinking

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 300
Здравейте сладурани!
Аз гости мости след това настинка и четох подиагонал последните дни, режимна съм, но задържам нещо на финала. Днес плодов, утре воден и режимът свършва Peace   3-и цикъл ще завърша май само с кило-две надолу, но съм доволно че си превъзпитах хранителните навици Peace
Гледам много нови има, добре дошли и големи успехи в борбата с килата желая  bouquet
Честито на всички олекнали последните дни Hug  Бързо оздравяване на болните и разстроените стомахчета Hug
lady_ivy omm браво, супер резултат, голямо похвал Hug
 lovekiss
darinka979 и мен туй ме притеснява, кво да правя след края  ooooh! Като за начало мисля да спазвам закуската от плод, часовете между храненията и разделното, но с един свободен ден. Другият вариант е да мина на друг режим за седмица  две  Thinking Да не си пред цикъл или в ову...

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 17:13 от vesyy

# 433
  • Мнения: 71
Здравейте момичета аз сега се завръщам от разходка.ЖАБКА я кажи тази вечер ли започва лунуването от колко и до колко е.По принцип не го одобрявам,но с тез многото прегрешения не мърдам и бих изкарала един ден.И какво може да се пие през този ден?Благодаря предварително.Отивам да ви изчета.Жани ти още на зелевата ли си и как действа тя имали резултат? Hug

# 434
  • Мнения: 0

25.04.2009, събота, 06:23 ч. - новолуние, нали тогава започва? Че имам едно като календар и смятам, че е верно.  Crazy
Никога не съм лунувала, но се позамислих дали пък да не пробвам утре, понеже тъй и тъй ми е плодов, да го изкарам като лунуване. И без това си пропуснах водния ден миналия път.  newsm78 Ще го реша, та да видим. Може малко да мръдна надолу.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт