90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 742
  • 446
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 362
 Ето ме пак. Първия ден на моето Явоорче в яслата е почти пълен провал Rolling Eyes отказал е да яде каквото и да е,отказал е да седне на гърне,казаха че не е плакал много,но очичките му бяха бая зачервени SickКато си дойдохме изяде една купичка манджа,едно кремче,половин шише вода,ака и заспа TiredОф дано да свикне че с това неядене ще бъде трудно.
  Роси най добре не хрупай нищо пред ТВ-то,пий вода Peace
Ели,Ели много неприятно явно е вирус някакъв.Абе я най добре на теб го снимай този цицодържател(много смешна дума hahaha) да видим добре ли държи Mr. Green
  Жани супер минус имаш до тук,браво Hug
Гея и аз мисля че две яйца са малко,поне една хубава салат им прибави Peace
  Птиче успех с новата диета Peace
  Жабче ти забелязали си данеби след лунуването да задържаш кг. или с него да е свързано качването Rolling Eyesзнам ли ThinkingАма щом ти се отразява добре лунувай PeaceАз май само на пълнолуние ще се включвам ooooh!
   Пия кафе с вас Hug Hug

# 406
  • Мнения: 99
Жабче мерси за кафенцето Hug Отивам да си направя едно...и виж как позна, че малкия спи....щом се появих активно в темата Mr. Green
НаТи всичко ще си дойде скоро на мястото, ще видиш. Не се тревожи. Нали малкия вече е добре физически. И това сега с яслата скоро ще отшуми Hug Благодаря и на теб за подкрепата Hug

# 407
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Maлеее , много съм хепи , утре ще съм с голЕм минус.  Party
Ядът ми г.за в друга тема , незнам на кво дължа тая чест....
ма "обичат ме" , явно е за това.  Mr. Green
Подкрепа получих , но тя беше , че трябва да продължа , а истинската подкрепа
беше на ЛС и скайп.  Peace
А тук сред вас беше най-истинската подкрепа и опора.  Hug
Вие живяхте с болките и тревогите ми , както и някой момичета от другата тема.  Heart Eyes
Та да ви споделя , защо е тоя наплив на балкона.  Laughing
Айде наздраве в тяхна чест и утре да имам много голям минус.


Нати , аз ще компенсирам лунуване , че на другия ден  ще хапвам явно нережимни неща.  Blush

# 408
  • Мнения: 39
ок слушам и изпълнявам няма да хапвам нищо излишно Peace
Нати аз да те успокоя не се шашкай за малкия ще свикне и после дори с желание ще ходи на ясла
ние тръгнахме октомври месец и почти месец бяхме до обяд и после постепенно като взе да остава да спинка там му стана интересно че си ляга с толкова деца и така си свикна.Дори февруари месец имах изпит и го бях оставила за седмица при майка ми и после като отидох да го взема ме пита аз кога ще ходя на училище(той така казва ) че искал да си види госпожите и приятелчетата,така че ще свикне(дано само да е по-бързо че да не плачка много детенце)

П.С. как става работата с това лунуване че нещо не ми е ясно

# 409
  • Мнения: 1 930
Жани, много ти благодаря за подкрепата и топлото посрещане!
Много сте мили! Heart Eyes

# 410
  • Мнения: 362
 Айде и ние тогава да нападнем другата тема да видим кво става там Joy

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Ами заповядайте момичета    bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391319.270

# 412
  • София
  • Мнения: 1 534
Здравейте!Моите свалени кг. дотук вървят към 3, но вчера и мен ме нападна някакво разстройство, та корема се изпразни.  BlushДнес съм на варива и си изпекох рартофки на фурна със соев сос и салата айсберг.
За утре съм се подготвила с един сладък салам-купих го от Била и е без яйца, с вода е. Дано само не му посегна до утре, защото съм свикнала след като се наям да хапвам винаги нещо сладичко.
Така като гледам много от нас имат да изкореняват вредни навици на хранене-кой ядене пред ТВ, кой сладичко, кой пиене на вода по време на ядене. Дано и след режима да не се връщам към тия навици.
 
Хубав ден на всички! Hug

# 413
  • Мнения: 262
Момичета, благодаря ви за радушния прием. Ще чета и ще питам, че като почна с режима да нямам издънки! Ето това за ядките и сушените плодове например ми беше много полезно. Иначе и аз обожавам фурми и стафидки!
Исках да ви попитам за лунуването - като го спазвате само вода ли пиете или и фрешове, защото четох лунната диета и там пишеше, че може освен вода, ако много пригладнееш и по един фреш. Дано  не греша. И след като сте лунували 1 ден после на другия си продължавате, докъдето сте били стигнали или редувате дните от начално? Ох, малко объркано го написах. Дано ме разбрахте!  Hug

# 414
  • Мнения: 622
Ели, честит ти цицодържач,снимай го на теб, как така на закачалката!  Mr. Green
Птица, аз преди години правих Саут бийч, ама нещо не ми понесе и за малко да се гътна.  ooooh! Успех ти желая!  Hug
А, добре дошли на всички нови фиданки!  Hug

# 415
  • Мнения: 32
Нещо ми убягва тука....Жабка напада момичетата от Дюкан че са едва ли не безсърдечни грубиянки, което няма нищо общо с истината, който му се занимава - темата е на първа страница, до вашата. Интриги за какво бе хора? Който както иска да отслабва, във форума има страхотен тон по темите, много подкрепа и мило отношение
Айде и ние тогава да нападнем другата тема да видим кво става там Joy
Какво има да нападаш?  Ние се грижим за външния си вид, зравето, проблемите или водим някакви онлайн войни? Смешна е тая история, не ми го побира акъла закъде сте се юрнали да се обиждате....аз пък по-мило отношение от момичетата пр Дюкан не съм срещала, но съм убедена, че и 90-дневната диета да бях започнала и вие щяхте да ме приемете добре - защо са тези съревнования по обиди?
...
Ядът ми г.за в друга тема , незнам на кво дължа тая чест....
ма "обичат ме" , явно е за това.  Mr. Green
...
Не е защото те "обичат " или не, а защото си се изказала грубо, натъжила си много момичета и те си изплакаха от това - още повече поста на Вещи от сегашната тема, стр 19 показва какво е било отношението към теб - прекрасно!
Стига моля ви се агресия - не ви ли стига отвсякъде, та и тук  Naughty  Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 102
Момичета мир и разбирателство не е необходимо да се нападаме, всички сме с една цел сваляне на кг. кой с един режим кой с друг лично негов избор си е  Hug
Флучия, значи така ще го обесня дано ме разбереш, правиш си лунния ден и на другия продължаваш с деня който ти е по график, примерно утре ти е белтъчен ден, правиш лунната и в неделя продължаваш с деня за варивата, иначе през лунния може фрешове прясно изцедени, при глад чай с мед също. Дано си ме разбрала, аз съм даскал човек и уж обеснявам добре. Хайде успех независимо какво си решила за напред.

# 417
  • Мнения: 2 126
Хелоууу Grinning
Свърши ми работният ден и да се разпиша докато не сте преполовили и бъдещата нова тема Joy
Жабче,дето викаш да се мяркам по редовно,ама мани как съм го загазила с работа (на 2 места) 2 почти бебешорчета и куп задачи за изпълнение.Добре че ми е мама,че иначе съм жив зян,да ми е жива и здрава.Аз немога да разбера кво са те зачекнали в оная тема,ама......айде Sick А лично от мен една Hug

Ели,нещо вирусче те е пипнало,оправяй се Hug Голяма подкрепа ми оказваш с думите за днешният ми тежък Wink плодов ден  bouquet

Флучия,привет и от мен.Ти вече си съвсем на финала в свалянаето,браво!

Аз днес след вчерашният въглехидратен ден си нямам минус,ама няма и плюс,което е добре.При мен винаги след плодов е имало голям минус,за съжаление немога да кажа същото като вас за след въглехидратен Blush

Досега съм на банан и ябълка.После пак ще хапна ябълчица и да идва вечерта да си лягам Mr. Green

Айде ще полягам малко до децата Party

П.С. Оххх пак с някакви глупости се занимаваме.......Сигурна съм че Жабка има причина да казва това което казва,предвид изтъкнатите доказателства в обратното.
Моля ви не задълбочавайте конфликта,който тръгна от Дюканската тема ooooh!

# 418
  • Мнения: 362
 Оф я стига. Еленце казах го на шега изобщо никого няма да нападам,кому са нужни тези дразги,я всеки в тема си и по живо по здраво Peace

# 419
  • Мнения: 99
Флучия , приветствам те душицо.  Hug
Когато решиш заповядай тук.  Peace
Трябва да ти кажа , че това което постигнах с Дюкан за близо 2 мес. ,
го постигнах и тук. Само , че тук ям от всичко квото душата ми иска ,
а там само месо и трици.  Crazy

Аз с вас постигнах 8кг. за 50 дена , ма си ям , прегрешавам , бе
ламята Спаска , хапвам си стабилно.  Blush С Дюкан свалих 9кг ,
ма в големи мъки (знаете ми болките и агонията).  Grinning
Elence в защита на Жабка ще кажа, че тя не е нападала никого от Дюканките. Цитирала съм поста и от по-рано днес когато поздрави Флучия. Не е обидила никой с нищо и не виждам защо са всички тези излишни постове и коментари. Нека всики си пише къдети си иска. Свободни хора сме. И това, че Дюкан не е понесъл на Жабка си е нейна грижа. На нея специално и беше много тежко положението след Дюканската диета. Изпитвам уважение към всички борещи се с проблема с излишните килца. Тук съм защото и аз съм в тази категория. Няма нужда от излишно напрежение в тези две най-големи теми в подфорума....и без това се изписват адски бързо. Успех на всички към целта  bouquet

Айде и ние тогава да нападнем другата тема да видим кво става там Joy
Това е съвсем на майтам. НаТи е много весела натура и това е написано като майтап....то си личи от всякъде и дори по емотикона зад текста Peace

Флучия аз обратно на Ели ще те призова започвайки 90 дневната да не правиш лунуването. Аз направих тази грешка и само с течности за ден зациклих. В тази диета всеки 4-ти ден е плодово-зеленчуков. И на 29-я ден воден. Няма нужда от излишни водни дни защо организма минава в защитно състояние и се спира отслабването. С още няколко момичета в темата постоянно призоваваме да не се лунува заедно с тази диета. Птица и Сноучева-Друнви ще ме подкрепят. Те са ветерани в тази диета Peace

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 14:56 от janeta*

Общи условия

Активация на акаунт