Кето с Ерменкова

  • 5 522
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 628
Създавам темата с цел обмяна на опит, споделяне на мнение и рецепти по кето режимите на Даниела Ерменкова.

# 1
  • Мнения: 19
Не съм запозната с тези режими. Моля споделете.

# 2
  • Мнения: 628
Кето режими, които са модифицирани от нея. Това, което ми привлече вниманието е, че в сайта и има снимки на жени, които "споделят", че са отслабнали с нейните режими при диагностицирани инсулинова резистентност и хормонални проблеми. Знам, че няма жена, която да не минава по различни поводи през този форум и затова направих темата.
Иначе - по 3 хранения дневно, мерене на грамажи с точност и доста готвене. Струва ми се трудно да спазваш режима, ако не си си вкъщи, а си на почивка или в командировка.

# 3
  • HH
  • Мнения: 3 257
Купувала съм един режим от нея.
С готвенето и меренето се свиква за 3-4 дни. На мен ми харесва, че не мислиш сам какво да ядеш, а всичко е готово. Дните могат са се разменят, има и секция с допълнителни рецепти за замяна, ако има нещо което не ви харесва. Трите хранения са в повечето случаи десерт, салата и основно. Десертите са за по 3-4 дни. Тоест готвиш един път и ядеш няколко дни. Аз готвех за двама, като яденето ни идваше много и доста често пропускахме по едно хранене.
Отделно им съвети как да се храните, ако имате излизане на заведение или почивка.

За инсулиновата резистентност нищо не мпга да кажа.

Забравих да кажа, че е вкусно.

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте, кое меню поръчахте ? Може ли рецепти примерни? Много се чудя и аз …

Купувала съм един режим от нея.
С готвенето и меренето се свиква за 3-4 дни. На мен ми харесва, че не мислиш сам какво да ядеш, а всичко е готово. Дните могат са се разменят, има и секция с допълнителни рецепти за замяна, ако има нещо което не ви харесва. Трите хранения са в повечето случаи десерт, салата и основно. Десертите са за по 3-4 дни. Тоест готвиш един път и ядеш няколко дни. Аз готвех за двама, като яденето ни идваше много и доста често пропускахме по едно хранене.
Отделно им съвети как да се храните, ако имате излизане на заведение или почивка.

За инсулиновата резистентност нищо не мпга да кажа.

Забравих да кажа, че е вкусно.

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте !
Аз също поръчах режим от нея, имам ИР и съм много доволна.За 1 месец и половина успях да сваля 7 кг , много сантиметри в обиколките, най-важното стойностите на инсулина доста ми спаднаха.
Наистина рецептите са голямо улеснение и е много вкусно.

# 6
  • Мнения: 628
От колко килограма започнахте и с кой режим?

Здравейте !
Аз също поръчах режим от нея, имам ИР и съм много доволна.За 1 месец и половина успях да сваля 7 кг , много сантиметри в обиколките, най-важното стойностите на инсулина доста ми спаднаха.
Наистина рецептите са голямо улеснение и е много вкусно.

# 7
  • Мнения: 7
Кой режим поръчахте? Аз мисля още на кой да се спра….

Здравейте !
Аз също поръчах режим от нея, имам ИР и съм много доволна.За 1 месец и половина успях да сваля 7 кг , много сантиметри в обиколките, най-важното стойностите на инсулина доста ми спаднаха.
Наистина рецептите са голямо улеснение и е много вкусно.

# 8
  • Мнения: 628
40-дневното предизвикателство

Кой режим поръчахте? Аз мисля още на кой да се спра….

Здравейте !
Аз също поръчах режим от нея, имам ИР и съм много доволна.За 1 месец и половина успях да сваля 7 кг , много сантиметри в обиколките, най-важното стойностите на инсулина доста ми спаднаха.
Наистина рецептите са голямо улеснение и е много вкусно.

# 9
  • Мнения: 2 779
Във форума има тема за кето / нисковъглехидратно високомазнинно хранене, която ще ви е в пъти по-полезна от режимите на госпожата. Както нейните, така и тези на Узунов не са нищо различно от кето. А в темата момичетата имат както много опит, така и рецепти.

# 10
  • Мнения: 628
Чета рецептите за различните хлябове. Още не съм ги правила, но от всичко ми се струват най-трудни за приготвяне.

# 11
  • HH
  • Мнения: 3 257
Чета рецептите за различните хлябове. Още не съм ги правила, но от всичко ми се струват най-трудни за приготвяне.

Хляб аз правя по следният начин:
Разбивам едно яйце с 50г тахин с миксера. Подправям с чубрица, сол и шарена сол. Добавям и една голяма лъжица хуск, ако имам. И пека в тавичка с хартия или намазана с масло. Обикновено слагам 4 яйца и напасвам съставки съставки. Може да сложиш и набухвател ако искаш.
Тази рецепта не съм я срещала при Ерменкова, от моите архиви е.

# 12
  • Мнения: 628
Гледах интервю с Алекс Раева и Краси Радков по повод новия сезон на "Денсинг старс". Изглежда ми поналята, а беше отслабнала доста и именно нейните хвалби направиха Ерменкова известна. Дали е йо-йо ефект, или просто пак си хапва неограничено и затова е върнала кила?

# 13
  • Мнения: 369
Само ако направите фаста на Ерменкова, ще разберете колко смислени неща предлага и колко няма нужда от рекламата на Раева, която не е известна с нищо особено.

# 14
  • Мнения: 628
Само ако направите фаста на Ерменкова, ще разберете колко смислени неща предлага и колко няма нужда от рекламата на Раева, която не е известна с нищо особено.
За яйчения фаст ли говорите или за детокса?

Общи условия

Активация на акаунт