Как да направя кожата си порцеланово бяла?

  • 57 223
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Pasi,аз съм със средно светла кожа,не съм сигурна какъв тип с води, но никога не изгарям,а след слънце или солариум получавам лек загар,който е задоволяващ,но пък не се стремя към това.
По-скоро искам да постигна ефект на естествено изглеждаща наистина бяла порцеланова кожа,..лице,деколте и тяло,но изглеждаща не бледа като труп,а здравословно бяла,с лека руменина,а това изисква много средства,продукти и процедури,и грим разбира се.
Очевидно всеки търси 'своя' ефект...някои залагат на соларуим,други на избелване и т.н.
Надявам се темата се разрастне и всяка от нас споделя своите начини за добре изглеждаща бяла кожа. Flutter

# 16
  • Мнения: 2 448
,а здравословно бяла,с лека руменина,а това изисква много средства,продукти и процедури,и грим разбира се.

Явно всеки търси каквото няма, защото на мен това ми е естественото  Flutter , а аз все искам поне лятото малко загар.  Confused Сега като чета, че някои се стремят към това, няма да ме е яд толкова, че трудно хващам тен.  Party

# 17
  • Мнения: 14
Аз съм със светла кожа, но пък не ми е трудно да хвана тен . . .особено по ръцете . . . , но ми се иска да е колкото се може по-малко . . . Кажете все пак . . . какви продукти със висок сф ползвате и на какви цени са, от кое сте най-доволни?

# 18
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм ползвала плажно мляко на Vichy с фактор 50. Определено с него трудно ще хванеш тен.

# 19
  • Мнения: 3 447
Още две красиви порцеланови дами - Дита фон Тийс и Шерилин Фен.
Бялата кожа обаче изисква меки, женствени форми. Мускулите на Мадона не седят добре, според мен.

# 20
  • Мнения: 2 448
Абсолютно съгласна съм с Dona , че мускулестото тяло не изглежда добре с много бяла кожа, както и руса коса.

# 21
  • Мнения: 14 490
фактор поне 30 дори в града, на плажа 50.
ползвала съм компактен фдт от серията dior snow  - с висок фактор (струва ми се, че беше 50 но не съм сигурна, щото беше преди две лета) и същевременно избелват, по-точно правят лицето да изглежда много бяло

# 22
  • Мнения: 0
Dona   bouquet Дита фон Тийс е една от любимките ми в това отношение.. красавица е  Crazy

Аз си правя най-различни пийлинги със скраб и прочее,а за грима използвам от много време една обикновена пудра на Севънтийн No.300 whiskey,която лично за мен прави чудеса.
Кремове със фактор 40 на Авен използвам сега,от време на време мажа със 'Здраве',което също има избелващ ефект.

# 23
  • Мнения: 0
Приятелка ми препоръча Ducray Melascreen за избелване на лицето.. тя работи в дерматологично студио и мисля да й се доверя.Някой има ли отзиви за този крем ?

# 24
  • Мнения: 14
Дита фон Тийз . . . е ненадмината в това отношение . . . аз също съм й почитателка . . . радвам се, че я споменахте!

# 25
  • Мнения: 3 266
Само че за съжаление бялата кожа май е по-капризна и изисква много грижи. Бяла, чиста кожа е много красиво. През лятото съм с кремче на Ла Рош с фастор 50, предпазва напълно.

# 26
  • Мнения: 146
Бихте ли споделили от къде купувате този перлен прах?
  bouquet

# 27
  • Мнения: 239
Innamoramento аз съм с такава кожа каквато ти искаш.Мога да ти кажа,че ми отнема много време и средстава,за да я поддържам такава.
Само да ми се появи една малка пъпчица и ще ми извади очите,защото адски се откроява в/у бялата ми кожа.
Иначе,за да я предпазвам от слънце използвам слънцезащитем крем с фактор над 35.

# 28
  • в белята
  • Мнения: 536
Стана ми интересно за перления прах.Каква по точно маска си правите с него?разяснете рецептата?

# 29
  • Мнения: 636
Присъединявам се към вашата групичка. Кожата ми е бяла, използвам винаги най-светлите ФДТ. Имам доста пигментни петна от бременностите, но ги прикривам. В момента използвам един крем на Estee Lauder, но съм в началото и не мога да споделя за ефекта. Споменатите красавици са порядъчно гримирани. Виждала съм порцеланово бяло лице, в красивия му смисъл - една сестра в болницата. Минали са повече от 12 години, но образът й ми се е запечатал в главата.

От природните продукти, хумата има в повечето случаи изсветляващо действие.

Иначе съм върл противник на солариума, на морето на плажа не се пека  Grinning

П.С. Често се случва да сънувам парфюми, но снощи сънувах ФДТ Photogenic на Lancome и утре отивам да го търся  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт