47-год. британка шокира света с пеенето си!

  • 10 973
  • 206
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Познавам хора на нейните години, които пеят като нея.
Лично аз не настръхнах.
Една обикновена жена, която пее прекрасно. Не е единствената Simple Smile
Да, но те не са с ментални увреждания, за нея е било по-трудно, предполагам, а го е постигнала.
Това в моите очи я издига повече, впечатлява ме повече, отколкото биха ме впечатлили твоите познати.
Малко ми е неудобно да си кажа, но и аз плаках.

# 76
  • Мнения: 3 405
Не знаеш какви са хората, които познавам, Вълк.
Не правя разлика между хора с ментални увреждания и хора без. Наистина на първите им е по-трудно, но те за мен не са по-различни от всички останали хора.
И не би трябвало да се приемат като различни, те са част от нас.

# 77
  • Мнения: 4 380
Въпросът не е толкова прост и повърхностен като: "Щом е грозна и с ментален проблем, защо да не може да пее хубаво? И от какво се впечатлявате толкова?". Просто става въпрос за много по-сериозни неща и ценностната система на обществото. Също и за насадения модел на перфектен вид, предполагащ задължително перфектни умения и пренебрежение, към не толкова перфектните на външен вид хора(неперфектни според същият този насаден естетически модел), които обаче са достатъчно перфектни, за да бъдат по-добри от онези съвършените, ако съдехме само чрез слух, а не чрез зрение!
Дъщеричката на Viki i mamaHug ) примерно, ползва слуха си като основно сетиво за ориентация. Дали щеше да се възхити еднакво на гласът на тази жена, която обсъждаме и този на Красимир Аврамов(произволен пример) предвид това, че няма да е обременена от необходимостта да направи и визуален избор?

Какво сравнение може да става между Красимир Аврамов и тази жена? Абсолютно очевидно, че гласът и не може изобщо да се сравнява с неговия.
Съпоставяш любител с професионал и от различни категории.

Много лесно ревлив си бе Вълкане! Laughing Колко е умствено изостанала, не влияе по никакъв начин на пеенето. Освен ако хептен не е в състояние да си запомни текста. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 586
Аз съм чувствителен и чувствен мъж, има и такива.
Относно хората с увреждания, увреден съм, пристрастен и необективен.

# 79
  • Мнения: 27 524
Какво сравнение може да става между Красимир Аврамов и тази жена? Абсолютно очевидно, че гласът и не може изобщо да се сравнява с неговия.
Съпоставяш любител с професионал и от различни категории.

... Освен ако хептен не е в състояние да си запомни текста. Mr. Green

Красимир Аврамов е любител и никакъв професионалист. Или поне беше и в първия му диск това много, много си личи. Но както и да е, наистина има невероятен глас  Peace

Последното ти изречение е доста грозно изказване  Confused

# 80
  • Мнения: 4 586
В момента се разисква аналогичен казус в Мюзик айдъл и сляпата девойка.
За Рей Чарлз се сещам напърво време. Някой да му е пречело, че не танцува с балет, или че не флиртува с публиката?

# 81
  • Мнения: 27 524
И Стиви Уондър. И защо единият като пеел се клати настрани, а другият напред-назад? Та като пеят в дует да не си удрят главите  Grinning

# 82
  • Мнения: 17 546
Какво сравнение може да става между Красимир Аврамов и тази жена?
Съпоставяш любител с професионал и от различни категории.
Кой е любителя и кой професионалиста?
Щото Красимир го познавам лично и ми е ясно какъв професионалист е. Та не се сещам за кого от двамата говориш.

# 83
  • Мнения: 3 827
Красимир Аврамов това въобще не може да го изпее на живо ,
какво невероятно има в неговия фалшив фалцет ми кажете ?

# 84
  • Мнения: 27 524
Уникален, че почти покрива 5-те гами. Шепа хора са (били) по света с тази дарба (мисля, че с него 5  Thinking).

# 85
  • Мнения: 3 827
 това неговото си е пищене и вой  , а не пеене ... какви пет гами изобщо ?!

# 86
  • Мнения: 17 546
Уникален, че почти покрива 5-те гами. Шепа хора са (били) по света с тази дарба (мисля, че с него 5  Thinking).
Блонди, ти не се ли занимаваше с музика? Нали не вярваш сериозно в това и като лаик, и като професионалист?
 Hug

# 87
  • Мнения: 27 524
Така казва  Thinking Пък и наистина гласът му има много широк диапазон. Но е факт, че в Америка нищо не постигна, а ако наистина е голям талант би трябвало, знам ли и аз...
Аз не съм абсолютно никакъв професионалист  Grinning Hug

# 88
  • Мнения: 17 546
Ами тогава просто вярвай повече на ушите си! Peace Laughing

# 89
  • Мнения: 4 380
Така казва  Thinking Пък и наистина гласът му има много широк диапазон. Но е факт, че в Америка нищо не постигна, а ако наистина е голям талант би трябвало, знам ли и аз...
Аз не съм абсолютно никакъв професионалист  Grinning Hug

Какво значи "нищо не постигна"? Shocked Да изнасяш концерт в Кодак тиатър и то не за имигранти, не е нищо. Лили Иванова се бие в гърди за Олимпия, но е събрала там изключително нашенци.

Общи условия

Активация на акаунт