Мнението ви за вакуумните пликове за дрехи

  • 15 617
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Аз току що си купих от "Кауфланд"  и засега поне работят Laughing, взех си от "Метро"  и единият се оказа дефектен, а бяха по-скъпи. Спестяват много място и вече имам 5, мисля така да прибера по-голямата част от зимните дрехи, одеала , олекотени завивки. Цената е такава, че всеки може да пробва, пък ако не му хареса, загубата не  е голяма. Тези Китайските са около 4 лева, за размер 50 на 60  см и хич не са по-лоши от скъпите.

# 16
  • Мнения: 581
 И аз съм от доволните.Имаме няколко различни размера и няма дефектни.Удобни са, пестят ни доста място.Купени са от Кауфланд, изобщо не са скъпи.

# 17
  • Мнения: 1 632
Имах от Топ Шоп, голям боклук се оказаха!

# 18
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Запалихте ме и мен по тези пликове.Като ходя до Кауфланд ще си взема няколко да пробвам.

# 19
  • Мнения: 1 732
и аз съм много доволна от тези пликове.пестят доста място и събират доста багаж.купих си ги от евроленд и едно магазинче за дом.потреби.засега им няма нищо.

# 20
  • Мнения: 8 242
Не ползвам "специалните" пликове.. А обикновени по-плътни чували Simple Smile
Перфектно се вакуумират и изобщо не изпускат Simple Smile
Да не говорим колко са по-евтини  Peace

# 21
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Не ползвам "специалните" пликове.. А обикновени по-плътни чували Simple Smile
Перфектно се вакуумират и изобщо не изпускат Simple Smile
Да не говорим колко са по-евтини  Peace
А как ги вакумираш? newsm78

# 22
  • Мнения: 8 242
С прахосмукачка и мъж  Mr. Green
Мъжът вкарва тръбата на прахосмукачката в чувала и го хваща плътно около нея. После аз пускам прахосмукачката и.. въздухът изчезва. След като е докрай вакуумирано, докато още работи издърпвам тръбата.. И залепвам с тиксо чувала Simple Smile Понякога връзвам отвора, ама като му се хване цаката може и без това  Peace

Определено действа - всички бебешки дрешки на сина ми така са намушкани под дивана в "бомбички". От 1 година нито един не е пропуснал.

Ако ви се играе още малко за максимална сигурност - вакуумираното нещо се вкарва в още един чувал и процедурата се повтаря - няма мърдане  Wink

Верно е малко повече играчка, ама поне не ме е яд, че съм дала сума пари и да се ядосвам после..
Ползвам едни черни големи чували.. доста са плътни и стоят леко твърди.

# 23
  • Мнения: 245
Като се извадят дрехите следващия сезон не са ли много смачкани?
Аз предполагам, че тези дефектните може  да се  залепят на дупките и пак да се ползват.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 300
Като се извадят дрехите следващия сезон не са ли много смачкани?
Аз предполагам, че тези дефектните може  да се  залепят на дупките и пак да се ползват.

Какво като са смачкани? Има ютии за тази работа  Laughing Освен това, всичко, което е седяло един сезон по чували така или иначе минава през пералнята.

# 25
  • Мнения: 22 433
Аз си ползвам такива пликове от миналата година активно. И преди съм ползвала, но основно за плюшени играчки.
Доволна съм, моите ги купувам от Практикер (от там ми е най-удобно), имат 3размера аз взимам от най-малкия и средния.
След известно време около 6-7месеца леко изпускат, но така или иначе тогава идва следващият сезон, така че не е проблем.
Дрехите ако са сгънати хубаво не се мачкат.
А и винаги като вадя дрехи стоели в гардероб 2-3месеца и повече задължително ги пера. Така че ми е все тая дали ще се измачкат, или не. )

# 26
  • София
  • Мнения: 310
а плюшените играчки и по-пухкавите възглавници примерно не се ли деформират и после да не могат да си върнат първоначалното състояние  newsm78
някой пробвал ли е след престой от няколко месеца или година после в какво състояние са

# 27
  • Мнения: 2 926
И аз искам да питам, не се ли деформират нещата от тия пликове?

# 28
  • sofia
  • Мнения: 183
Здравейте,искам да ви информирам за тези пликове,тъй като аз имам 5.Купих си ги от Метро и съм много доволна.Сега примерно съм прибрала всички зимни якета,дрехи и тези на детето.Адски место осигуряват.Пликовете са с различни размери по 2-средни и гоолеми.Моите не изпускат,а дрехите трябва да са добре сгънати и подредени,не се мачкат.Надявам се да съм ви била полезна

# 29
  • Мнения: 3 761
И аз искам да питам, не се ли деформират нещата от тия пликове?
Моите не се деформират. Миналата седмица извадих летните, изпрах ги и всичко е ОК и възглавниците не се сплескват - въпреки че са били доста на тясно.

Общи условия

Активация на акаунт