Мнението ви за вакуумните пликове за дрехи

  • 15 631
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имам няколко купувани от различни места-всички изпускат newsm78
Ти ме отчая. Sad

# 61
  • София
  • Мнения: 204
Аз имам два комплекта,които съм купувала от"Фантастико"и съм доволна.Изпускат,ако клапана не е затворен правилно.
Ползвам ги вече трета година Peace

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Момичета къде в Кауфланд са тези торби. Бях там, но не ги открих Embarassed

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Момичета къде в Кауфланд са тези торби. Бях там, но не ги открих Embarassed
И аз това питам. Никъде не ги видях там.
А къде се намират и в Практикер?
Все от едното място ще купя, ама къде точно да ги потърся  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 998
В Практикер-поне този в Бургас бяха подрендени при домашните потреби-окачалки за дрехи, разни други неща за гардероби ,но не бяха на самите стелажи, ами висяха отстрани ooooh!ама обяснение направих ooooh!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Благодаря ще потърся и там.

# 66
  • София
  • Мнения: 619
При всички положения една мама беше писала,че вакумира с обикновенна тораба с помоща на мъжа си.Ще опитам така пък да видиме.Мисля като тръгнем на почивка всичко да вакумирам в колата,че да спестя място и нервите на мъжа си  Laughing

# 67
  • Мнения: 527
При всички положения една мама беше писала,че вакумира с обикновенна тораба с помоща на мъжа си.Ще опитам така пък да видиме.Мисля като тръгнем на почивка всичко да вакумирам в колата,че да спестя място и нервите на мъжа си  Laughing


И в такъв случай трябва да си носиш и прахосмукачката, ако ще има и връщане, в противен случай да не се окаже, че за връщане ви трябва ТИР Joy. (Да не се обидиш newsm78, просто не се стърпях!)

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Днес ходих до Пактикер там нямаше, отидох до ХИТ и там намерих и си купих най накрая. Утре ще вакумирам.

# 69
  • София
  • Мнения: 619
Хахахаха-да,много смешно  Laughing Ами предполага се,че в къщата в която ще сме ще има прахосмукачка  Peace

# 70
  • Мнения: 451
От много време им се бях навила и днес най-накрая си взех и вакумирах - много им се кефих! И аз се замислих, като ходим на Сандански в края на лятото да си взема по-малки пликове и да натоваря така багажа, че ние сме като цигански катун Crazy

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
При всички положения една мама беше писала,че вакумира с обикновенна тораба с помоща на мъжа си.


Вчера го пробвахме, не мина номерът  Confused Тази сутрин торбите си бяха пълни с въздух, въпреки че много добре ги завързахме и уплътнихме  newsm78

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От много време им се бях навила и днес най-накрая си взех и вакумирах - много им се кефих! И аз се замислих, като ходим на Сандански в края на лятото да си взема по-малки пликове и да натоваря така багажа, че ние сме като цигански катун Crazy
Joy Колко ми е познато. Аз за целат съм си взела 2 големи куфара.

# 73
  • Мнения: 762
Хахахаха-да,много смешно  Laughing Ами предполага се,че в къщата в която ще сме ще има прахосмукачка  Peace
Всъщност аз имам и пликове,които нямат дюза за прахосмукачка,а се намалява въздуха като се навива плика с дрехите на руло и после се затваря.
Моите пликове вече почти никой не вакуумира.От около 10-15 броя са ми останали 2-3 малки с дюза само.Другите се късат от всяко нещо и почват да изпускат.

# 74
  • Мнения: 451
Хахахаха-да,много смешно  Laughing Ами предполага се,че в къщата в която ще сме ще има прахосмукачка  Peace
Всъщност аз имам и пликове,които нямат дюза за прахосмукачка,а се намалява въздуха като се навива плика с дрехите на руло и после се затваря.
Моите пликове вече почти никой не вакуумира.От около 10-15 броя са ми останали 2-3 малки с дюза само.Другите се късат от всяко нещо и почват да изпускат.

И аз ги гледах тези, но нещо не ми вдъхнаха доверие Thinking

А за куфарите - и аз съм се сдобила с яколко - 4 на брой, но с тези торби е много по-лесно и заемо много по-малко място Peace

Общи условия

Активация на акаунт