ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 17

  • 21 887
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
Загубих Ви  Hug
Аз май съм най кръгла тук  Mr. Green
J Jr чакаме отзиви  Simple Smile
За това ли говориш, че не съм много наясно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369176.0

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 11:07 от Kamence

# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Нормално е в първите дни да се губи много - обикновено това си е вода.
Мускули за да направиш трябва да хапваш месо и да тренираш като за мускули. Иначе не би трябвало да е проблем.

Аз не съм на диета и сега като се претеглих  - около килце и аз отгоре след Великден, но като се има предвид, че се бях почти овълчила след поста, не го броя за проблем. Все пак няма как да си няколко седмици на неживотинска храна и накрая с пържоли и козунак да не качиш.

Както и го смятам съм една седмица назад. Ако успея да продължа да свалям по кило на седмица все така, не е толкова страшно.

# 17
  • Мнения: 0
  bouquet здравейте,   bouquet прекрасници   bouquet
Аз да ви кажа все се освинвам супер много и все искам да се взема в ръце...записах се в една тема, уж ентусиазирана, ама пак я свърших една.... ще ми се да съм сериозна, но все се изкушавам. Бих искала да направя един курс  на плодолечението- както за отслабване, така и за цялостно прочистване на организма.... искам и да спортувам, ама пуст мързел.....оххххх  Whistling ooooh! Outta Joint


арт мама какъв по- точно е режима ти? Прочетох, че си само на плодове и чай с мед  newsm78

Leo2002bg , Ани Илиева , J_Jr , * Боби *  хайде момичета да се стягаме и буквално и преносно  bowuu hahaha

П.С. Кажете ми някой от вас дали е спазвал плодолечението и какви са мненията ви!
  Hug

# 18
  • Мнения: 22
Здравейте.На диетата на Дюкан съм от 18 дни и отслабнах 4 кила.Вече минавам на трета фаза,защото организмът ми е слаб и има нужда от повече храна.Но 4кг за 18 дни са екстра.Така че не се отказвайте-а по празниците и аз си хапнах... ooooh!

# 19
  • Мнения: 50
А да попитам пиете ли витамини като сте на Дюкан, просто без плодове, зърнени храни и т.н. сигурно ще изкарам 2-3 седмици и се чудех дали да не взема някакви витамини. Не ми се иска да се разболея и да ме тръшне някоя хрема или пролетен грип, много страдам от болно гърло.
Браво evitka, честно казано и аз бих била доволна на 4 кг - това си е постижение, успех с 3-та фаза! Hug

# 20
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Привет!
Днес съм режимна - закуска 1/2 кисело мляко 0.1 % с 3 с.л. овесени трици, обяд - ограмна салата - домати, краставици, вар. яйца и филе - подправени със сол и 1 л. кисело мляко.
Следобяд - 6 рулца от раци, 3 доматчета, а сега вечерям таратор (всичко без олио, зехтин).
С Дюкан - задължително витамини
rainfall, аз съм правила 2 пъти плодолечението. Доволна бях от резултата, но преди 2 години опитах и не успях.
Направих режима на Байкова - Страхотна диета - допада ми и включва плодове.
Лека вечер!

# 21
  • Мнения: 50
Мерси Боби, а ще ми препоръчате ли някакви витамини? newsm78

# 22
  • Мнения: 12
Лео,според мен задължително трябва да пиеш витамини докато си на Дюкан. Аз като започнах моят режим много се разболявах,ноктите ми станаха ужасни и мисля,че е от липсата на витамини,защото въобще не хапвах нито плодове,нито зеленчуци. Започнах да взимам витамини и нещата се нормализираха.Мисля,че витамините на"Центрум" са добър вариант. Peace

# 23
  • Мнения: 50
Мерси, още утре ще купя от някоя аптека. Аз започнах диетата вчера и мисля, че на време ще започна с витамините. Simple Smile

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
арт мама какъв по- точно е режима ти? Прочетох, че си само на плодове и чай с мед  newsm78
Не, както съм го написала е, но да уточня - закуската ми е чаша чай с лъжица мед. Това е основната част - от режима, от тази чаша започна слабеенето ми. Около 10 и 16ч изяждам една ябълка или друг плод. Пия вода "колкото повече, толкова повече", но рядко прехвърлям 2л. Обед и вечеря - нормални*.

*При мен това значи без майонеза, колбаси, газирано, глутамат и т.н..; обикновено е хубава салата и нещо топло. Месо почти не ям. Не пия докато се храня, Сладкиши - от време на време, но от известно време съм без фурна и няма как. Обичам много шоколад и ям почти всеки ден по няколко блокчета чист шоколад.

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Привет!
Закусвайки обичайното - мляко с трици - да мина на отчет!

Вчера се храних добре, само вечерята беше обилна, трябва да се науча да хапвам по-малко вечер, след таратора бях сита, но после вечерях и гювече (режимно), прияде ми се сладко и си направих плодово мляко - всичко по режима на Дюкан, без да превишавам разрешените количества, но много хапнах на вечеря.
Та сутринта си спратнах среща с Кантарев - 1 кг. и 200 гр. - повишение - част от тях може и да са от къната вечеря, а и още не съм посетила важното място, но истината е, че има поражения от всички козунаци, които изядох!
Вече в релси!
Лео, важно е витамините да не се приемат едновременно с триците (и въобще ако приемаш някакви медикаменти да не са едновременно с триците) - защото триците ще изхвърлят част от съставките - аз пиех витамините вечер (скоро не съм си вземала). Ако получиш крампи (стягане на мускулите) си вземи калмацин - получава се поради липса на магнезии  newsm78 (замислих се дали поради липса на магнезии или калции) - но с Калмацин в Дюканската тема момичетата се преборваха и с това.
Хапвай рибка - много полезни мазнини има в рибата.
Аз когато имах възможност хапвах - но първо при нас няма всякаква, а от известно време ми е изгоряла фурната, а риба се приготвя лесно във фурна в плик или плакия ако си на ПЗ дни, но ....
в този ред на мисли да ви се похваля - вчера ми монтираха 1/2 от кухнята в новия дом - та ще си имам скоро фурна, много съм щастлива!
Хубав ден!
[/i]

# 26
  • Мнения: 170
Здравейте момичета,моят втори Дюкански ден приключи с 1.200 кг. по-малко,много съм щастлива и доволна от себе си bowuuЛео, и аз започнах от днес витамини,имам някакви измислени в къщи,след като ги приключа,ще си купя центрум.Имам намаления и в см.Така,че продължавам с пълна сила напред.Лек и отслабващ ден желая на всички Вас Hug  bouquet

# 27
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Магнезия е против свиване на гладката мускулатура. Не винаги помага обаче май.

# 28
  • Мнения: 488
Туууу - пропуснах първата страница, че май и втората ще я подмина....

Като за начало - привет! Добре дошли на новите попълнения и добре заварили на отдавашни приятели!

J-Jr, уж не можеше, пък то могло. Само дето почнах в кофти момент Дюкан и нищо не мърда от снагата ми, кантара е блокирал, не трепва дори.... С дюканското "не се пропуска хранене" направо се олях - не само че не пропускам, ами и добавям. А уж нямало значение количествата... Ще трябва да се стегна, стига съм хайлазувала и мислила само за "какво да ям" следващите 30 минути...(щото нали така е по Дюкан). Нито качвам, нито свалям.
Време е да си пейстна отнякъде една линийка, да оповестя срама си, дано се сепна тогава. Пък и МЦ все някога ще отмине, може от раз да се махнат килата (ще е супер - лягам си тлъста, събуждам се фиданка Heart Eyes)....

# 29
  • Мнения: 0
Mr. GreenЗдравейте, Mr. Green финни Mr. Green мадами  Mr. Green Mr. Green

Днес бележа първи плодов ден! Досега съм на ябълка..... Добре се чувствам, не ми се вие свят.....Мисля, че ще успея...страшно мотивирана съм и успях да устоя на изкушенията,  Stopкоито ми предлагаха... Mr. Green Stop Все още съм си в Мц и не очаквам кой знае какъв резултат още в самото начало, но пък виж като ми свършило с 2 кила надолу  Joy hahaha Ха дано!  Praynig Crazy

Нони 2009 радвам се за теб! Аз доколкото съм чела отслабването уж по-бавно ставало, ама знам ли  newsm78

Приятен и успешно-диетичен ден на всичките ви!  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

П.С. И умната ей, ако не, то тогава русата
  hahaha Joy hahaha Joy Joy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт