За сънищата

  • 1 852
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Ами лошо няма половинките ни да разберат и на сън, че по-добри от нас няма  Joy.
 И на двамата ни се е случвало да сънуваме че не сме заедно вече, но пък за сметка на това, на сутринта са едни целувки и прегръдкиии, чак на  герои от сапунка почваме дас приличаме.

# 16
  • Мнения: 431
Laughing Лизбет,
съпругът ми те поздравява. Каза, че никой никога не е описвал така точно състоянието на жена му сутрин. Щял да използва определението ти в съвместните ни словесни битки, ако не си възразявала, разбира се. Joy

Хаха Grinning

# 17
  • Мнения: 352
Да, напоследък непрекъснато сънувам. И даже как "го правят". Знам даже как изглежда и името е "Анелия" ShockedПитах го дали познава някоя с това име без да обяснявам защо. Това съм го сънувала поне 15 пъти през миналата и тази година. Започва да се превръща в кошмар. Чудя се защо сънувам точно това.

# 18
  • Мнения: 4 300
Не ми се е случвало. Обаче преди години сънувах, че изнверявам на тогавашното гадже с негов приятел. И на другата сутрин той ( гаджето) ми казва "Абе ти знаеш ли , че тази нощ сънувах, че ми изневеряваша, н не можах да видя с кого".  Shocked Каза му само, че и аз съм сънувала същото, без подробности за другия участник.
Иначе редовно ми се случва да сънувам нещо и да се събудя в паралелния свят Laughing- последния път събудих мъжа ми послед нощ, защото бях  убедена, че съм забравила едно тесто в хладилника без да го опека и щях да ставам да го пъхам във фурната. Милото обаче трезво ми напомни, че не само е опечено, но и изядено.

# 19
  • Мнения: 1 394
Цитат
Аз мисля, че това което си сънувала е подсъзнателен страх. Освободи съзнанието си от такива мисли и ще видиш, че няма да сънуваш такива сънища.
И аз съм на това мнение.Човек сънува това,което е в главата и мислите му.Ето аз например цяла бременност сънувах,че раждам момиче и дори на ехографа не повярвах,че е момче,докато не се роди.Просто копнеж.А и съм сънувала,че ме съкращават от работа и много се притесних в съня си./Наистина ме беше страх да не ме съкратят./
Всички сънища са плод на човешката фантазия,това,което ни се е случило през деня или страховете,които изпитваме.Много рядко имам "видения" за неща,които ще се случат реално.И наистина са се случвали.

# 20
  • Мнения: 2 153
Сънувала съм и негова изневяра и моя изневяра....Сън като сън.....Впечатлявам се в началото, но бързо забравям след това....

Общи условия

Активация на акаунт