от къде най-добре да взема до 600лв.

  • 3 248
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Пари на лизинг е ясно, че не можеш да получиш. Предполагам обаче, че тези пари са необходими за спешна покупка и ако е това - лизингът става вариант...

# 16
  • Мнения: 1 902
Нее,става въпрос за плащане на изравнителна сметка  Cry

# 17
  • Перник
  • Мнения: 396
Пишеш, че ставна въпрос за изравнителна сметка... Ако е за ток, знам, че има вариант да пуснеш молба, това за ЧЕЗ, за разсрочено плащане. Но май имаше минимум, около 600 лв. беше. Ако става въпрос за нещо друго, пак опитай във въпросното дружество. Отиди на място и разпитай за всички възможни варианти. Те служителите в такива институции не са от най-подробните. Можеш също да напишеш мейл, в който много подробно да обясниш всшчко. Пък те ще ти кажат какви варианти имаш.
Бързите пари тип "джет кредит", не мисля че са много удачни. Защо да плащаш убийствени лихви? Бих ги потърсила само в краен случай.

# 18
  • Мнения: 1 902
Пишеш, че ставна въпрос за изравнителна сметка... Ако е за ток, знам, че има вариант да пуснеш молба, това за ЧЕЗ, за разсрочено плащане. Но май имаше минимум, около 600 лв. беше. Ако става въпрос за нещо друго, пак опитай във въпросното дружество. Отиди на място и разпитай за всички възможни варианти. Те служителите в такива институции не са от най-подробните. Можеш също да напишеш мейл, в който много подробно да обясниш всшчко. Пък те ще ти кажат какви варианти имаш.
Бързите пари тип "джет кредит", не мисля че са много удачни. Защо да плащаш убийствени лихви? Бих ги потърсила само в краен случай.
[/quoteАз веднага питах в енергото,но това казаха,че не може под 600лв. и даже любезно ми го обясниха и...да търся парите Sad

# 19
  • Перник
  • Мнения: 396
Знам, че имаше и някакво възможно отсрочване от около 30 дни, но пак беше обвързано с определена сума. По-точно при запитване към ЧЕЗ на мой близък, това му бяха отговорили, но подробности не помня

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
изчакваш без да плащаш следващата сметка, така надхвърляш 600-те лева граница и пак искаш разсрочване. Ако преди това не ти спрат тока.

# 21
  • Мнения: 1 902
Е да,но с две деца не ми се рискува.Друг е въпроса,че с тия сметки ще ни направят сами да си говорим #Crazy

# 22
  • Мнения: 4
Джет кеш излиза малко соленичко - вноските са всяка седмица и на 600 лв лихвата излиза около 150 Shocked
не съм на 100% сигурна, но това ми е останало в главата. За малки суми роднинския кредит е най-изгоден според мен.

# 23
  • Мнения: 139
600 лв изравнителна сметка за ток е ужасно много (ако сте си плащали всеки месец). Да не би някой да ползва ток на Ваш гръб?
А иначе такава сума най-добре да вземеш от приятели, роднини с уговорката да я върнеш, разбира се, в срок.
Успех, но си проверете електромера.

# 24
  • Мнения: 3 416
Повдигам темата,тъй като и на мен ми трябват около 500лв,не ща Париба и подобни,как стои въпросът с издаването ползването на кредитна карта в такъв случай? Имаше обяснения,ама май пак не ми е съвсем ясно..и от коя банка ще ми препоръчате да си взема?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз за такива суми (и за такива поводи като изравнителни сметки) вземам от ВСК-та на работа. Спасявала ме е постоянно.

# 26
  • Мнения: 3 415
Повдигам темата,тъй като и на мен ми трябват около 500лв,не ща Париба и подобни,как стои въпросът с издаването ползването на кредитна карта в такъв случай? Имаше обяснения,ама май пак не ми е съвсем ясно..и от коя банка ще ми препоръчате да си взема?
ние имаме две- едната на пиреос, а другата на райфайзен. райфайзен е една от най- ужасните банки, с която ми се е налагало да имам отношения. преди време имах стокова на дск, от която си плащах семестрите. условията мисля, че бяха по- добри от кредитната, но не съм сигурна.  Thinking

# 27
  • Мнения: 4 380
заложна къща?

# 28
  • Мнения: 3 416
Не,не искам. Нямам и какво да залагам,предпочитам кредитна карта,но не знам въобще как се процедира,до какви суми е лимита и как се плаща...

# 29
  • Мнения: 4 380
Не,не искам. Нямам и какво да залагам,предпочитам кредитна карта,но не знам въобще как се процедира,до какви суми е лимита и как се плаща...

Ако имаш кредитна карта трябва да и знаеш лимита. Щом не знаеш вероятно нямаш. Лимита се определя при издаването и в зависимост от кредитна история, платежоспособност и др. фактори. Лихвите на първи карти са високи и трябва да се плаща навреме. Рискът да си нанесеш удар по кредитната история с кредитна карта е голям, а това може да ти коства сериозни проблеми после за сериозни неща. Ако не ползваш картата дисциплинирано, по-добре да не я ползваш.

Общи условия

Активация на акаунт