Пролетта дойде,Юлче цветенца бере!

  • 15 100
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 314
Ронка,мерси за предложението,ама много сложно става.Даже ме подсети,че мога ако реша да поръчам дрешки на адрес в Англия и да ми ги донесат после.Нали живеем сред англичани,с някой поддържаме по-близки отношения.Ако не сега,на лято като отида.На Зоя балеринките са 8-ца сега ги погледнах,добре са и,още поне 2 месеца ще и стават.
А за запека нито сливи,нито круши,абе нищо май не помага.Гледам постоянно да давам разхлабващи храни,по-течни,ама явно са и такива по-мързеливи червата.И сега като не е акала няколко дни има и сцени,не ще да сяда на гърнето даже да пишка и се стиска.Чак вечер преди да легне пишка,как издържа се чудя.Направо ме побърква с това ако.А иначе в градината си пишкала,ето сега като я взех учителката каза,че след сън е пишкала 2 пъти,без да протестира,а от 16:00 до сега още не е,а пи сок. ooooh!Може би у дома се дърпа,защото знае,че ще се наложи да се изака. Confused

Пиги:почивай повече,че дане стане по-лошо,поне гледай да не натоварваш много крака.А Зоя ако я питаш тази седмица и тя не ще в градината,ама отива без протести няма не искам! Mr. Green

Не съм ги чувала,Ели newsm78

Нани,как сте?

Иси: и аз мисля,като Пиги.Спри да мислиш лошо и всичко ще се нареди.Така само се въртиш в кръг.При мен загубата на една работа винаги е била за добро. Peace

# 46
  • Мнения: 2 481
Ето го сайта http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=13183 сега се сетих да го потърся ,бяха ми казали че може да си поръчаш така по нета без да си дистрибутор иначе ако си,имали 40 % намаление,ама пак не се вързвам  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 314
Уф,изака се най-после newsm44 newsm44 newsm44
С мъка,натисках я на гърнето,че не искаше да сяда,абе какво да ви разправям ooooh!

Качих нови снимки,най-после снимах Зоята и корема си Wink

http://arllina.multiply.com/photos/album/41/41
http://arllina.multiply.com/photos/album/42/42

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 20:56 от arllina

# 48
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,Арлинка-много сладко коремче!В страхотна форма си-браво!А малката е страхотна-какви бузки само-да я щипеш и да я целуваш! Heart EyesА косичката и е прекрасна-да не вземеш да я подстрижеш,ей!Ама това акане направо ме разбива-какво каза педиатъра ви?
И аз много се надявам Влади така бързо да привикне с градината септември.
А за Англия бих искала да те питам много работи,но мисля на лични да го направя.
Нанни-как сте?
Пиги-успешна операция,и аз мисля,че сега манипулациите са много по-бързи,качествени и надежни Peace.Между другото как е мъжа ти-възстанови ли се от операцията на разширените вени,доволни ли сте като цяло?
Ели-и аз не съм ги чувала,прецени дали би могла да правиш тези продажби в Университета-питай колежките биха ли си купили.

# 49
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Еее, успокоихте ме. Ми де да знам, мислех, че сме само ние и че вече нещо не е наред. За нощно напикаване ми минва през главата ooooh! Но явно ще отложим махането на памперса. Peace
Аз свърших работа за днес /току-що - 14 часа Crazy/ и си лягам. Павел е наряд и аз ще се ширя в леглото Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен Hug

Ние днес с Пипи бяхме по задачи в центъра...имах час при гинеколога си и после ходих да си нося изследванията..Профилактични мерки, но си пуснах и хепатит Б и С...всички са отрицателни...Ама джобът ми днес олекна със 120лв. Confused После бяхме на гости на сестра ми във фризьорския салон.

Ели83, сестра ми е представител на тази линия LR..носеше ми каталози, показа ми мостри, но така и нищо не си взех. Изглеждаха ок, а лица на парфюмите им са само известни личности.

Ронка, Арлина, така ме повя британският вятър докато четях за NEXT, защото за мен Англия е много специално място. Винаги ми се вдига адренелинът като си представя пазаруването там Crazy Бях писала май, че миналия месец ходихме с Пипи там и се върнахме с повече неща, отколкото тя може да износи...Ама, какво да правя, то просто всичко е прекрасно, изборът е огромен, а цените съсем поносими (да не кажа ниски). Как да не купуваш Joy Специално от NEXT й взех някои неща, които изобщо ги няма в официалния им сайт, въпреки, че са от пролетната колекция. От летните сандалки взех 6-ца (Пипи е 23ти номер сега), а от H&M й стана 7-ца newsm78. Иначе тя ми върви слабичка и при дрехите винаги избирам коло 2 или 2-3 години. Много сладки долнички и тениски й взех на TU от Sainsbury's, а в H&M имаше невероятни туники и роклички....Ооох, така се размечтах Joy

Ето и малко снимки на Пипи оттук нататък

# 51
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нарина,албума е личен,не се отваря Wink

# 52
  • Мнения: 314
Ох,на Острова явно друг вятър духа и затова е толкова завладяващ.На нас през половин година ни домъчнява и стягаме куфарите Mr. GreenЗа магазините да не говорим,най-вече детските,пускате ме и ми гледате сеира WinkАз на Зара доста неща и взех от Барселона и Прага и съм много доволна за сега от всичко,здраво е и качественно,на H&M също. Peace
диди:питай,с радост отговарям Mr. GreenА за запека ,какво да ви кажа.То на всеки като споменеш запек и започва да дава съвети от рода на:давай разхлабващи и по-течни храни.Ми давам,ама акота нямаааа Sick
Айде лек ден на всички. Hug

# 53
  • Мнения: 1 298
Narina дай да я видим тая дребосъчка.И Гали ми е дребничък,не се притеснявай.То майка му щот е едра  Joy

Ели и аз не съм ги чувала тия козметики  Thinking И ако не си направиш минимума,какво ще стане?

Вие се вайкате за нощният памперс,а аз какво да кажа.Цяло лято беше по гащички,сега се напикава през 20 мин.От септември е така,чакам още някой друг ден и му махам парчето,че срамота  Tired Добре че поне акото казва,само дето някой път пуска в гащите,докато се усети... Crossing Arms

Арлина,много хубавави снимки  Hug

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 08:49 от Ренито

# 54
  • Мнения: 2 481
Диди и аз мислих ,но не мога да разчитам всеки път на продажби от университета,
Рени ако не направиш покупки за теб,ти взимат печалбата (ако имаш под теб представители де,които да работят за теб) така че по добре да си взимаш продуктите,Нарина и тя печели ли от това,защото много те омотават с това че се печели newsm78

# 55
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Arlina,аз пък мисля,че проблема би могъл да се разреши не толкова със разхлабващи и течни храни,колкото с храни богати на разстителни влакнини.Ако количеството,което се поема с храната не е достатъчно се получава запек.При децата,които консумират повече пречистени храни,това е една от основните причини червата да са лениви.Би могла например да си вземеш овесени трици,ябълков пектин или пшеничени трици(те повече дразнят червата,защото не се разтварят) и да даваш на Зоя всеки ден,добавени към кисело мляко,плодов сок или директно,но така полепват по небцето.Ефекта идва след първите 3-4 дни,ако искаш опитай Peace Трябва да се въвеждат бавно в дневното меню,за възрастни се препоръчват до три супени лъжици дневно,за деца до 1с.л. Пектина също е много добър вариант и напълно безвреден.Ако Зоя обича ябълки-1-2 дневно,с кората е супер.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 11:52 от Пиги®

# 56
  • Мнения: 1 341
Деси, както винаги полезна! Hug

Нарина, оправи албума да видим малката кокетка. Heart Eyes

Ели, и аз не съм чувала за тази марка, но и не бих се наела с подобен ангажимент. Ти си прецени добре и ти желае успех каквото и да решиш.

Рени, що така тоз Галко с пишкането? Дано скоро влезе в час, че много неприятно да се върнете в начална позиция.

Диди, нищо не каза дали си доволна от мияланата?

Времето при нас е чудно. Ема току що се събуди, оправям я и излизаме, че не е за изпускане това слънце което се е усмихнало толкова хубаво.

# 57
  • София
  • Мнения: 309
Пиги верно много полезни съвети дава винаги,така е,който има три деца си е направо половин доктор,учител,готвач и какво ли още не Simple Smile.
Ронка-ми направих малко фал старт на миялната машина и в началото хич не бях доволна,но сега като се научих ми е голям помощник,въпреки че пак някои неща остават за на ръка.Просто ми се събират няколко големи неща-тави и купи и някои събирам,а другите остават в мивката и пак мия Rolling Eyes.Но като цяло съм доволна-къде къде по-лесно е.
И аз трябва да излизам,ама хич не ми се мърда нещо..
Арлинка-исках да те питам за пътуването до Лондон,бяхме се навили за нискобюджетна фирма,но сега наш приятел там ни каза,че няма смисъл,защото в крайна сметка разликата била 50-100лв.,а е голямо разтакаване с този транспорт.Самолета кацал далеч от Лондон,храна нямало,трябва да се плащат отделно няколко летищни тАкси.После трябва да пътуваш с автобус,после с метро/а билетите за метрото не били хич евтини/и така в крайна сметка се събирали почти същите пари като при нормален полет,но кацайки на Хийтроу.
Има ли такова нещо и вие като пътувате толкова често как пътувате.Казаха ми и че трябва да се резервират билети 2 месеца по-рано.Кажи ми,моля те,подробности.Може и на лични. Peace

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:33 от didito.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Да напише Арлина в темата, че и мен ме интересува!
Дидито защо не ти се събират някой тави и тенджери? Може би ти е от по-тесните машини. Моята е голяма и всичко мия вътре. Даже и хладилника като чистя, мятам вътре чекмеджетата, рафтовете.
Ще водят днес Михаил на класически хомеопат - мига с очичките. Стискайте ми палци да помогне, че вече съм загубила всякаква надежда. Рени дай ми малко кураж! Hug
Тошко също вечер спи с памперс, но почти винаги е сух. Според мен е много рано още да се мисли за нощтно напикаване. Рени а Галко като пиша през 20 мин поне казва ли или чака да го подканяш. Тошко преди не казваше, аз го изпикавах, но от 2 м казва.

# 59
  • Мнения: 1 240
От една седмица не мога да смогна да кача две снимки на бебо, за да ви го покажа. Е, сега успях. Снимките са две от 21 г.с.:
http://picasaweb.google.bg/rositsa.kelbecheva/YdSlMF?authkey=Gv1 … 27825252740572530


НАН, то и аз забравих да пиша за памперсите, че когато останахме само с нощен започнах да купувам памперс-гащи и всъщност казах на Гергана, че това са гащи за сън и не трябва да пишка в тях.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 08:19 от Дю

Общи условия

Активация на акаунт