Блестящ лосион за тяло

  • 14 808
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
Миналото лято бях ползвала един на орифлейм, Pearl серия, беше доооста блестящ, не само на слънце Simple Smile Чак ми идваше прекалено блестящ, аз лично харесвам по дискретен блясък, но можеш да го пробваш Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 727
Тази серия на Орифлейм вече я спряха Confused

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 110


Много добър продукт на Живанши,а и е на сносна цена ...само дето е малко лимитиран  Rolling Eyes

# 48
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Миналото лято бях ползвала един на орифлейм, Pearl серия, беше доооста блестящ, не само на слънце Simple Smile Чак ми идваше прекалено блестящ, аз лично харесвам по дискретен блясък, но можеш да го пробваш Simple Smile
Да и аз за него щях да напиша, но не съм съгласна, че е фрапиращо блестящ. Бях много доволна, защото с тен кожата изглеждаше невероятна.Но въпрос на виждане.Определено интересна тема.

# 49
  • Мнения: 161
От всичките които съм ползвала съм най-доволна от лосиона на Seventeen,радвам се че го открих,много ми харесва Peace

# 50
  • Мнения: 34

Аз съм с този гел за тяло с лайм и мента,направо настръхвам от студ като го нанасям и има леки блестящи частички,ненатрапчиви.Много е добро,особено след плаж Peace

# 51
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз имам подобен от Селин Дион!

# 52
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Маслото на Nuxe със златни частици или аналога му на Клоран.
Здравей, може ли да качиш снимка или напишеш точното име на продукта от Клоран?

# 53
  • София
  • Мнения: 160
Аз използвам лосиона на Dove с блестящите частички. Хубав е, частиците са много деликатни и се забелязват само на слънце. И като цена е доста достъпен.  Peace

# 54
  • Мнения: 3
Zeleniat Seventeen e strahoten  Crazy Peace Preporuchvam go!Ne uvlajniava mnogo,no aromatut i bliasukut sa strahotni i traini!Cenata,na koiato go vzeh e 10lv.Zabravih da popitam samo v magazina dali ima i variant bez blestiashti chastici.Mojete li da mi kajete dali ima takuv na Seventeen,che ne sum zapoznata. 
     
ps:Izviniavam se za latinicata!

# 55
  • Мнения: 4 303
Севънтийн има страхотен, много нежен блясък, но самият лосион не се разнася лесно и според мен изобщо не е икономичен. На аромат са малко като сапун, но пък поне не е натрапчиво силен, а по-скоро дискретен. За парите си не е лош.

# 56
  • Мнения: 155
sъkrovishte  не съм  densi , но мисля, че тя е имала предвид това  масло на  Клоран , дано да не бъркам,     Polysianes брокатено масло за засилване на тена , поне аз това намерих в един онлайн магазин   Peace   .  Аз също му се чудя , но още не съм решила дали да е това или на Nuxe.

# 57
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
sъkrovishte  не съм  densi , но мисля, че тя е имала предвид това  масло на  Клоран , дано да не бъркам,  Polysianes брокатено масло за засилване на тена , поне аз това намерих в един онлайн магазин   Peace   .  Аз също му се чудя , но още не съм решила дали да е това или на Nuxe.

Здравей,
lina1313 благодаря за инфото,точно това гледах и аз във Фармар.
densi казва ,че е аналог на Нюкс значи няма да има кой знае каква разлика  Thinking
Ще купя по-евтиният вариант определено  Peace

# 58
  • Мнения: 31 417
Да това е маслото на Клоран и е аналог на Нюкс. Много съм доволна от него. От Нюкс също.

# 59
  • Мнения: 1 165


Много добър продукт на Живанши,а и е на сносна цена ...само дето е малко лимитиран  Rolling Eyes
Това като обикновен боди лосион ли се използва или е малко като бронзант?

Общи условия

Активация на акаунт