Споделете 104

  • 20 214
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 370
Вълкане, днес недей да виеш,
и престани уискито да криеш.
Я чаши тежки и кристални извади
и питието взЕми, та разпредели.

После руска частушка изпей,

със крак тропни....и ПАК НАЛЕЙ!

# 721
  • Мнения: 606
ЧРД, Лупи!

Честита публикация №1 на 88 Джафки.

# 722
  • Мнения: 503
И аз благодаря, добри хора!  Simple Smile

# 723
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вълчане, честит ти празник и от нас!
Желаем ти здраве най-вече! Вакло агне по Гергьовден, тиха и сплотена глутница и нови членове в нея, като му дойде времето.
Безмълвна съм пред диалога на Василиса. Чета, смея се и ако си бях вкъщи, щях да сипя един малък Бейлис в шоколадова чашка.

От сутринта съм ударник. Пак превзех петилетката за два часа - ура!
В НАП имаше настъпление на група истински простаци. На по-дивашко поведение не бях ставала свидетел скоро. ВъзмУтена съм.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:01 от Бейлис в шоко

# 724
  • Мнения: 166
Вълчак, приятно съм изненадана от принадлежността ти /визирам зодията, разбира се/. Това е първото приятно нещо, което ми се случва днес, след втория ми инцидент с колата, така че имам двойно по-сериозен повод да полея довечера. Няма да пиша рими, не че не ги заслужаваш, просто аз не заслужавам да се изложа два пъти в един ден - този път на фона на Елиното изкуство. Жив и здрав да си! Сърдечни поздрави от мен!
За брата на Гал също поздрав! Харесвам високи мъжоряци.
Във вчерашния магазин със забранени зодиакални стоки замалко да отделя щанд и на Везните. Дълбоките ми, трайни и тук-таме споделени чувства към Бижу и Антонио не ми го позволиха. Сега знам, че нямаше да си простя да обидя и Елист.
Слънчев ден ви желая.

# 725
  • Мнения: 5 370
Не ми е най-любимата зодия Телешката, както стана ясно от вчерашния ми анализ, но се пречупих и творих. Поезия аз сътворих.  bouquet

# 726
  • Мнения: 7 114
Вълчак, спокойна и лека да е тази година от живота ти! Здраве да е, от другото достатъчно!

# 727
  • Мнения: 503
Много весел форум. Следкато стана ясно, че тук виреят само класни личности, идва ред да разберем, че са и ярки индивидуалности, далеч от посредствеността.
Бейлис, именно за да си спестя подобни сблъсъци, декларацията ми отпътува по пощата.

# 728
  • Банкя
  • Мнения: 823
Вълчо, по случай твоя рожден ден, аз получих подарък - заветното последно обаждане за потвърждаване на новата работа. newsm44 (откога чакам да го споделя това...)
Дано някой да ти направи на теб неочакван подарък в неделя, когато аз имам РД. Grinning

# 729
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Елист, точно този мой брамин сигурно са го опущили от училището Laughing Не, че нещо, ама чак до изкуство не е било.
Василисо, редно беше да ми пратиш парчето Crossing Arms Сега, като не можеш да си закопчаеш корсета, колкото и да те стягат със сатенените панделки, за мен да си мислиш Crossing Arms

# 730
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Три години поред пощата беше мой първи приятел - няма народ, няма опашки, няма диваци. За капак ме бяха запушили с колата, та прескачах през някакви бордюри. Около държавните институции обикновено всички паркират като араби в пустиня.
Тази година определено сглупих здраво като се занесох до НАП. Няма да го повторя.

# 731
  • Мнения: 2 032

И тая класа спихна като калпав пудинг.

Не е паднала от високо Simple Smile

Ау, коментари за моята класа? Поласкана съм, но моля на лични.

# 732
  • Мнения: 2 212
Честит рожден ден, Вълк!

Пожелавам ти преди всичко здрава и сплотена глутница, и както вече ти пожелаха тя да се разраства с вълчици и малки вълчета!
Пожелавам ти да видиш реализирани мечтите си! Наздраве!

И защо не почнеш новата тема  Grinning

# 733
  • Мнения: 4 585
А, не! Mr. Green  Мина ми, след като една пуснах. /Виж дискусиите за дробите/.

# 734
  • Мнения: 6 995
Честит празник, Вълчо!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт