Жените с власт

  • 5 672
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 116
 Не ги харесвам тия. Моите фаворитки са: Цола Драгойчева,Екатерина Михайлова,Татяна Дончева,и най-любима от всички-Емито Масларова,номер едно! Не ми се търсят снимки,да видите,че са перфектни просто!

Масларова е уникат!
Номер 1 е наистина...  Wink
http://www.bulpress.net/documents/newsimages/2008-07-09-cl-SCSLWJUHO.jpg
http://www.dnes.bg/images/photos/0057/0000057392-article.jpg
Да не забравяме и класната ...
http://www.politika.bg/img/?sz=2&id=23169

# 16
  • Мнения: 4 892
За недоарзуменията в списъка на Марадона няма да коментирам.

Интересните властни жени за моя милост:

Елизабет I,
Катерина Медичи,
Жана Дарк,
Майка Тереза с неозъзната или може би осъзната и съвършена власт,
в тази категория и Дева Мария, различна, посмъртна и вечна власт.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 783
За мен, жените зад властта са по-интересни от тези в нея.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Екатерина Велика, също може да се включи в списъка ти, Нино.
Интересна ми е властта на майката, особено на мъжката майка.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 274
Вие ми говорите за други времена...
Може би трябваше да конкретизирам, че става въпрос за наши дни.


# 20
  • Мнения: 4 892
Вие ми говорите за други времена...
Може би трябваше да конкретизирам, че става въпрос за наши дни.

Защо да се конкретизира? Но, ок, аз от тези, които сте изброил не отчитам нито една жена с власт.
Да имаш власт над историята и времето, такива жени за мен са по-интересни.

Да, и Екатерина Велика, VG. Simple Smile

Има и други, разбира се, но аз на прима виста се сетих за гореизброените от мен, най-силно впечатлили ме.
Дева Мария дори не е търсила тази власт, която има, която е безспорна. 

Впрочем и Магдалина мога да сложа в списъка ми с жени с власт. Тя е също доста интересна.

# 21
  • Мнения: 274
Вие ми говорите за други времена...
Може би трябваше да конкретизирам, че става въпрос за наши дни.

Защо да се конкретизира? Но, ок, аз от тези, които сте изброил не отчитам нито една жена с власт.
Да имаш власт над историята и времето, такива жени за мен са по-интересни.


E да ама такива жени не се интересуват от прошляци като нас. Така че да обсъдим тези, за които сте имали възможност примерно да гласувате или сте виждали по телевизията.
Изброените в първия пост някой нарече недоразумения... Недоразумения защо? Защото не си вършат добре работата илиз ащото са непривлекателни като жени?


Дева Мария, Майка Тереза, Мария Антоанета и тн, както  и техният принос към човечеството си ги обсъждайте в съответните интелектуалните теми...  Hug

# 22
  • Мнения: 502
  Защото са си недоразумения,затова. Посочените жени в списъка на Марадона реално нямат никаква власт. От тяхната воля не зависи почти нищо,те са само дребни пионки в политическата игра. Но има жени,които наистина се олицетворяват освен с много други неща,и с думата власт. Те са променили историята,съдбите на цели поколения,на милиони хора по цял свят.

Ето едни дами,които могат да заемат достойно място в списъка. Някои от тях само привидно са били в сянката на мъжете си,но всъщност с нежните си  ръце са дърпали юздите.

Лейди Даяна

Грейс Кели

Джаки Кенеди

Кралица Нур

Беназир Бхуто

Евита

Людмила Живкова 

# 23
  • Мнения: 4 892
Вие ми говорите за други времена...
Може би трябваше да конкретизирам, че става въпрос за наши дни.

Защо да се конкретизира? Но, ок, аз от тези, които сте изброил не отчитам нито една жена с власт.
Да имаш власт над историята и времето, такива жени за мен са по-интересни.



E да ама такива жени не се интересуват от прошляци като нас. Така че да обсъдим тези, за които сте имали възможност примерно да гласувате или сте виждали по телевизията.
Изброените в първия пост някой нарече недоразумения... Недоразумения защо? Защото не си вършат добре работата илиз ащото са непривлекателни като жени?


Дева Мария, Майка Тереза, Мария Антоанета и тн, както  и техният принос към човечеството си ги обсъждайте в съответните интелектуалните теми...  Hug

Aми Марадона ако разсъждаваме реално и се абстрахираме от нашата действителност, изброените от Вас имат пълномощия и нищо повече. Власт би трябвало да имат прошляците като нас.  Затова специално тези за мен не са жени с власт. Изобщо не задълбавам в никакви интелектуалности, но изброих впечатляващи жени.
В днешно време Маргарет Тачър е да речем доста интересна жена, също и Рания.    

Аз ги нарекох недоразумения изброените, не защосто са непривлекателни като жени, аз избягвам да давам оценки за красота/грозота физическа. А именно щото като избирател, щом върху това акцентирате, аз не ги намирам за способни в политиката, нито за имащи власт в нея.

# 24
  • Мнения: 502
  Иначе най-прекрасната жена с власт в историята за мен си остава Клеопатра. Сложила е всички мъже в малкия си джоб.

# 25
  • Мнения: 2 491
Ангела Меркел, не е нищо особено на външен вид, но е перфектен политик, според мен де.

# 26
  • Мнения: 1 761
Интересно ми е,Марадона,защи си се спрял конкретно на тези жени?Аз познавам някои от тях лично,с други съм имала работа по проекти и никога не съм гледала на тях като жени-политици,нито пък мнението ми е било основано на база външен вид.Може би защото и аз съм жена и определено не си ги представям голи в почивката на обед,знам ли...Но,ако изобщо става дума за власт,то тя не е нито политическа,нито обществено-сексуална.
Тези,които аз познавам са просто щастливи от живота си като жени и майки.
Останалото,за което се шуми около тях са подробности,в повечето случай подплатени от селска завист.А въпросните жени с власт,както ти ги наричат знаят на кое си заслужава да обърнат внимание и кое си е просто загуба на време.
Между другото,покрай такива жени можеш много да научиш,често съвсем семпли, на пръв поглед неща,но много човешки.
Опаковката често не е това,което е под нея.

# 27
  • Мнения: 274
Оффф сега пък се хванахте за думата "власт"... Както и да го гледате, дори и изброените имат повече власт от вас и  повече неща зависят от техният подпис.

Ангела Меркел, не е нищо особено на външен вид, но е перфектен политик, според мен де.

Именно. Ако Меркел  беше касиерка в Метро, нямаше да ви направи впечатление деколтето й , нали? (надявам се си спомнята за онази снимка) . Т.е. властта дава допълнителен сексапил, така ли?

И пак към онзи списък  - жени като Гергана примерно - колкото искаш. И много по-хубави дори. Но при равни други условия, колко мъже биха предпочели да имат любовна афера с жена с висок политически пост, от колкото друга, извън политиката? Или повечето мъже точно това ги отблъсква?

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
  Иначе най-прекрасната жена с власт в историята за мен си остава Клеопатра. Сложила е всички мъже в малкия си джоб.

 Joy сложила е разни други работи, ама не в джоба ...

а по-темата .... колкото и да  е властеимаща една жена не може да добави това сексапил поне в моите очи, но знам ли  ..... хоря всякакви

# 29
  • Мнения: 274
Интересно ми е,Марадона,защи си се спрял конкретно на тези жени?Аз познавам някои от тях лично,с други съм имала работа по проекти и никога не съм гледала на тях като жени-политици,нито пък мнението ми е било основано на база външен вид.Може би защото и аз съм жена и определено не си ги представям голи в почивката на обед,знам ли...Но,ако изобщо става дума за власт,то тя не е нито политическа,нито обществено-сексуална.
Тези,които аз познавам са просто щастливи от живота си като жени и майки.
Останалото,за което се шуми около тях са подробности,в повечето случай подплатени от селска завист.А въпросните жени с власт,както ти ги наричат знаят на кое си заслужава да обърнат внимание и кое си е просто загуба на време.
Между другото,покрай такива жени можеш много да научиш,често съвсем семпли, на пръв поглед неща,но много човешки.
Опаковката често не е това,което е под нея.



Подбора е съвсем случаен, повярвай ми. Една от изброените имам удоволствието и аз да я познавам, с друга имаме близки общи приятели.
За селската завист си абсолютно права.
Все пак, аз като страничен наблюдател , обръщам внимание и на външен вид и поведение и тн и откривам, че за мен властта си е added value и афродизиак отвсякъде...

Общи условия

Активация на акаунт